Hüppa postitusse
FACEBOOK-i KAUDU SISSELOGIJATELE ×

TrvP

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    555
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    17

Kõik, mis TrvP postitas

  1. TrvP

    BMW e30müüdud

    Esimeses postis olevaid pilte ma ka ei näe.
  2. TrvP

    2016 riidenänn

    Pusast oleks ka huvitatud.
  3. TrvP

    Lobamokkade rubriik

    R3vlimited foorumis üks tüüp kirjutas ka, et see e36 pealt ja vaja liiga palju ümber teha. Tglt oleks päris vinge omada e30s sellist
  4. TrvP

    Lobamokkade rubriik

    http://www.osta.ee/valuveljed-74710003.html?_src=frontpage vb pakub kellelegi huvi, golfi omad vist, aga peaks rullikale ka alla istuma. Müüjat ei tunne/ tea. Sattusin lihtsalt peale.
  5. TrvP

    O: 324td generaatorit.

    Uuri Eixilt. Ta vahepeal käib Tlnas ka.
  6. 2 kahekesi oleks suht mõnus jah, 3kesi peaks ju ka tegelikult kannatama (möönan, pole rullis vist kordagi üle 30 km tagaistmel sõitnud) Pakuks huvi küll selline reis, juhul kui augustiks mul 3. semestri kooli eelarve täidetud
  7. Oled umbkaudse kalkulatsiooni ka teinud, palju ühe auto (3-4 inimest) maksumus oleks?
  8. TrvP

    m/v bmw e34 525 tds

    Püsikas ka vist peal...
  9. Kus kandis oled? Ma tean, et üks sedaan vedeleb Tallinnas Betooni tänaval metallikokkuostus. Velgi all pole. Suht kaua seal vedelenud (tean, et u 1.5 a seal olnud see). Väidetavalt omanik tahab 400 euri saada. Juppideks ei müü. Vb saad tingida. Pre kere, musta värvi. Iseasi, palju seal autot alles on (rooste poolest). Väljas seisnud, küljeaknad lahti.
  10. TrvP

    2016. AASTA KALENDER

    Kalender käes. Tänud! Naise reaktsioon:"Kas see on jälle see kalender, kus on igal kuul üks ja sama auto?"
  11. Ma võin mingite asjadega aidata, aga enda peale ei saa midagi võtta enne juunit. Töö, kool käsikäes.
  12. Oskab keegi öelda, mis telefon seal sees on? Sellel laial pillil...
  13. See Mikko otsustatada. Sellised särgid ja pusad oleks vinged, mis siin teemas varasemalt kajastatud. Mikko, kui teha küsitlus, et mis kogustes T-särke ja pusasid keegi soovib, kas siis oleks võimalik kokku panna tellimus? Mis miinimumkogused?
  14. Pusa oleks ka vinge variant.
  15. TrvP

    2016. AASTA KALENDER

    Sooviksin ka 1 tk! Sulas või kandega, kõik sobib.
  16. TrvP

    Lobamokkade rubriik

    Jumal tänatud, et nad aitavad ikka kaasa auto ostmisele. Ilma A,B,C jne tähiseta ei oskakski sõidukit valida. Elektriautodel A+++ variandid ka nagu pesumasinatel?
  17. TrvP

    Lobamokkade rubriik

    Ägedat muusikat teevad. Loodame, et neil tuhhi jagub ja liiga mainstreamiks ei muutu. Ma arvan, et lugu e36 ja e34 pillide pihta. E30 suht vähe liikvel
  18. Vana vb tahtiski projektikat teha ning ei lugenud eriti, kui raha alla ladus (ilmselgelt väga ei ole ladunud) sh ka värvimisele. Vb müüb miinusega nagu enamus. Ma olen ise aru saanud, et auto värvimine u 1000- 1500 € (ehk siis ettevalmistustest kuni poleerimiseni). Põhja tegemist selles hinnas ei ole.
  19. TrvP

    Kes, kus ja keda nägi

    Ehk lasti laiali? Või siis lihtsalt, et 6 silindrit on ägedam.
  20. TrvP

    Lobamokkade rubriik

    Kellelgi järgmine nädal plaanis kusagile järve peale ka e30 minna? Peaks suht ideaalne olema tuleval nädalal.
  21. Tasub ka arvestada, et odavamad ei taha väga vastu pidada + lõpuks oled kulutanud sellise summa, mille eest oleks korraliku komplekti saanud.
  22. TrvP

    Lobamokkade rubriik

    Isu tekitamiseks... Eelmine aasta samal päeval
  23. Nõustun kõiges Margoga. Pooldan laupäevast- pühapäevani. Võiks olla juuli teine nädalavahetus. Eks me peame paika panema, et kas seekord moodustame eelarve või ei. Sellest saab sõltuma kohavalik jne. Mulle endale Oore variant meeldis, oli küll Tallinnast kaugel, kuid kruiisida oli sinna seltskonnaga mõnus + nüüd peaks ju uus asfalt olemas maas Valga- Oore suunal. Tuleval aastal ma hakkan 1-2h varem tulema, siis jõuan oma diisliga sabas ka püsida Palun avaldada arvamust, kas eelarvega üritus või ei?
  24. TrvP

    Lobamokkade rubriik

    Lp e30 rahvas, Kauneid pühi ja loodan, et jõuluvana oli kõigi vastu piisavalt helde ning kõik jõuludeks tellitud jupid on kätte saadud! Pilt on 24.12.2014 tehtud. So much snow. So much fun.
  25. TrvP

    Lobamokkade rubriik

    Väga hästi tehtud video.
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus