Hüppa postitusse
FACEBOOK-i KAUDU SISSELOGIJATELE ×

m20b20

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    1 875
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    90

Kõik, mis m20b20 postitas

  1. Nii kakane põranda matt Aga timmi jah heli mul varsti sama tee läbi käia, siis saan snitti võtta Eriti jebla on nende tagumiste kõlaritega
  2. m20b20

    Lobamokkade rubriik

    sa ju peletasid ta eemale
  3. mainik ära ka et janni kabrio läks 4000 + euriga ära ja minu kabriole hetkel tugev huviline 3000+ hinnaga. odavam ja aega säästlikum on osta korraga korralik auto.
  4. m20b20

    Lobamokkade rubriik

    õige Leks vähem möla, pikem samm
  5. Kõik võimalik välja ajada. kuna vanarauast said, siis peab neil olema ka paberid selle auto omandamise kohta. kui on arvelt maha kantud, siis 175 vms €. Kindlasti saaks arvele asja kui veidi vaeva näha.
  6. m20b20

    Bbs kärjed 15''

    Ilmselt on ET24, 7j laiad ja 57,1 keskauguga
  7. m20b20

    M: 15" kärjed

    Sõnapidaja tüdruk. Aitäh! Veljed minu nüüd
  8. m20b20

    M51 vs M57

    M57 ka lihtne ju, E38 karter, e46 käpad ja tuld
  9. m20b20

    Lobamokkade rubriik

    Mari mis sa ostsid eigult uue v kasutatud asja? . KAs sa roostest puhastasid ära ja katsid kuumakindla värviga, et kiirelt ära ei mädaneks? Kui Vastad ei siis on sinu süü
  10. m20b20

    Lobamokkade rubriik

    Jube hästi rääkida siis pühapäeval liigun Tallinna suunal universaalse kaarikuga
  11. m20b20

    Lobamokkade rubriik

    Poest peaks ka uue saama ju
  12. puhastada, roostemuunduriga, happekrunt ja värv on minu arvamus.
  13. m20b20

    Lobamokkade rubriik

    Ma ei tea kuidas sinuga on, aga mina olin väemalt ühe neist eelmine aasta E30 klubi kokkutulekul
  14. m20b20

    Lobamokkade rubriik

    Suvel kabriole kõvakatus pähe panna oleks nagu sadul sea selga Aga no eks ta nn lisavarustus ole
  15. m20b20

    Lobamokkade rubriik

    Talvel nigunii ei sõida ja muuks ajaks seda küll vaja ei ole.
  16. Kurja kus sügeleks rulliga minna aga ei jõua kokku teda nii kähku
  17. m20b20

    Lobamokkade rubriik

    soomes liigub põllumajandusliku 85c/l
  18. Pakkuda siis 525TD 85kw 94 a fl. Sooviks müüa või vahetada mõne edeva e30 vastu 324 TD, Is`id, 325. Igast lisa infi saate lingilt ja pilte ka http://auto.motors24.ee/Default.aspx?page=view&id=383138 Müüdud!
  19. Mmadise bauri tükide kirjeldus: Proovisin täna laiendeid külge, täiesti lootusetu üritus. Masendav mõeldagi, et pean kõik 4 detaili omavahel kokku sobitama, kui 2 tükiga oli juba selline vaev. Peaaegu kõigil külje paneelidel on nurgad küljest murdunud ja pärast vist mingi super liimiga kokku liimitud. Tagumine stange tundub ka, et on kõvasti laiem. Järgminekord olen targem, head asja ikka odavalt ei saa. Tundub et pole ikka nii ilus kvaliteet nagu te kiidate siin!
  20. m20b20

    Lobamokkade rubriik

    Õnne Eesti Vabariigile ja õnnitlused Margo naisele sünnipäeva puhul
  21. no rajale võiks isegi kakerdada moepärast, saab kleepsu luugile raja kujutisega Kuna mul autol bensupump igiseb nigunii siis uus plaanis sinna paigaldada nii ehk naa. Pole need varuosa poed ka otsa lõppenud, et reisi ajal mõnda juppi osta ei saaks
  22. Kui autod korras siis mis selle 4000-4500 km ikka juhtuda nii väga võib?
  23. No idee on Mai ja Augusti vahel see ära teha .
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus