Jump to content
  • 0

K: atm kast manuaali asemele


kotkas1

Question

4 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Tavaline M20 otsas olev 4HP22, kui edevamat tahad siis 4HP22EH- seal kickdown elektriline, lisanokitsemisena on teistsugune drosselklapiandur, kastijuhtmestik, kastil oma aju ning sportreziim :D Kui sul soov tõsine siis mul üks 2,5ia EH kastiga ootab oma aega aga mul poleks midagi selle vastu kui tast saab manuaal, eeldusel muidugi, et sul on 2,5 agregaadid seal.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

ikka 2,8 m20 aga mis ikka hädaga teed kui tüdruk soovib, praegu mõtlengi siin lihtsaimat varianti kuna uut motot ei viitsi ka tegema hakata. pigem just tavalise võimalikult elektroonikavaba kasti peale läksid mõtted kuid mis mudelite alt leida

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Küsi kasutaja Rreimsilt. Ta peaks oma kabriol Eh kasti hakkama paigaldama tavalise automaadi asemele. Äkki tahab tavalise maha müüa. Tavaline väga eeskujulikult toimetab ja sai filtri ja õlivahetust mu käes. m20b25 otsast siis tal. tal peaks kõik peale kardaani ja piduripedaali üle jääma.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Seda EH ei saa ju korralikult tööle teiste peal, seda pandi 325i e ja 325ix, ka mootoriaju on erinev. Absoluutselt igal e30 mudelil oli oma kast, mis ju kõik erinevad. See 4hp22 on üldine tunnus, mis ei anna pea mingit aimu peale selle et 4 käiku juba.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use & Privacy Policy