Hüppa postitusse
FACEBOOK-i KAUDU SISSELOGIJATELE ×

m20b20

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    1 875
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    90

Kõik, mis m20b20 postitas

  1. m20b20

    M: Bmw 318 92a. Kabriolet

    Sisu on väga ilus
  2. m20b20

    O: e30 15 kärgvelge

    miks ma pean telef nrit taga otsima?
  3. m20b20

    M: Bmw 318 92a. Kabriolet

    lisa pilte lähitundide jooksul.
  4. m20b20

    Lobamokkade rubriik

    busted teah kas Arel otse tuleb see möla
  5. m20b20

    Lobamokkade rubriik

    aga proovi siis nii et tahad minna, vaata kas midagi juhtub :D
  6. m20b20

    M: Bmw 318 92a. Kabriolet

    jupitama ei hakka. arvutasin jba läbi ja see kahjuks ei kata soetamis summat ära. extreme huvilisi on mitu juba
  7. Plekkvelgedel naastudega 250€, valuvelgedega 300€.
  8. m20b20

    M: Bmw 318 92a. Kabriolet

    hardtop kõig eelduste kohaselt jääb mu musta jaoks, see üks põhjus oligi miks mässasin selle autoga pildid siis kui kolmapäeval mingil põhjusel kaubaks ei lähe
  9. Müüa siis 92 aasta FL Bmw 318 kabriolet. 83kw, roheline metallik, korralik nahk sisu, elektri aknad, originaal kassetikas Metallica kasetiga . Auto heas korras, katus terve. Avarii vaba ning leidub veidi roostet. Auto sõidab ja pidurdab hästi ning konkreetselt. Viimased 15a. olnud üks omanik, kes on auto eest üpris hästi hoolt kandnud. Auto Teisipäev-Kolmapäev jõuab Eestimaa pinnale. 2700.- 55 983 010 Pildid. http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=1351477&rhash=0de0
  10. m20b20

    Lobamokkade rubriik

    Tiit laiutab
  11. m20b20

    Lobamokkade rubriik

    Ma sain mõned tunnid tagasi Extreme ka jonnib et ei pääse sisse
  12. m20b20

    Lobamokkade rubriik

    jõin rsk täna kahetsen päevläbi juba seda
  13. Leks hind ju hea juba ranzz see on 6s
  14. selle klaasiga saame läbi. üks stabika kont ära, juhiukse alumine dift vahetada ja kuuma. täna tõstuki otsas vaadates põhjas auke pole ja muud liigendid tihedad. olen 500 km sõitnud ja maru hea. üks TPS pistik oli ka pahasti vahepeal aga nüüd ok. Tln ei tule vist homme. Trt olen kogu päeva ja seal ark lahti. odavamalt kalla ja talla kaarikut ei leia millel tehnika ja kere head.
  15. m20b20

    aku tühi ja pakiruum lukus

    seal on koht olemas. akukasti nurgas. samas starteri v geneka voolujuhtme kaudu saab ka täkku anda.
  16. Siin näeb siis mõningaid pilte http://album.ee/b2m5w
  17. Ei oska sulle öelda. Pidurid töötavad, amordid tunduvad head olevat, käsipidur toimib, tuled vist töötasid kõik Sõitnud olen temaga 65 km, ning lippas nagu linnukene. Homme suvepapud alla monteerin siis üritan kõhu alla vaadata.
  18. Müüa Volvo 460 2.0 1994a. Pool nahk tuba, 4x el.aknad, el peeglid, istmesoojendused, airbag, kärukonks, Stereo, head talverehvid või head suverehvid valuvelgedel. Mootor töötab ilusti ja on ergas. Klaasi all ääres mõra ja juhi uks ära vajunud ja kojamehed surnud. Tumepunane ja oli Soomes arvel, üv läbi. 300 € Hetkel arvelt maas, aga paberid korras. Auto on Valgas 55 983 010 Pilt on illustreeriv. Peaaegu sama hea nagu pildi peal
  19. m20b20

    Liikmete haridustase?

    Su proua kade, et sul mingi huvi on peale tema
  20. Eelmine aasta Tallinna poole rahvas oli kõige rohkem esindatud. See vahemaa õige huvilise jaoks Eesti mastaabis küll mingit rolli ei tohiks mängida!
  21. m20b20

    Lobamokkade rubriik

    mhv tuled võiks ka olla
  22. m20b20

    Lobamokkade rubriik

    mhv tuled võiks ka olla
  23. m20b20

    Lobamokkade rubriik

    Krt kusagilt vaatasin, siis andis sobivust 525le jne. Mul endal puudub andri teema üldse kabriol, aga oleks vaja ja vaatasingi kas saan e34 maha kakkuda
  24. m20b20

    Lobamokkade rubriik

    Mingi hetk vaatasin siis olid andurid samad. Vaata varuosa koodi järgi http://bmwfans.info lehelt järgi
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus