Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY
m20b20

Müügiteemad

Soovitatud postitused

Väga häirivad müügi teemad kus puuduvad Telefoni numbrid. Võiks sellise asja rangelt kohustuslikuks teha. Piltide puudumine nii ei häiri, aga ps kaudu üritada kontakti müüjaga saada on jama. Tel nr puudumisel võiks teema kustutamisele minna vms?!

Jaga seda postitust


Postituse link
Jaga teistel saitidel

Samas, kui naine müüb ja tel nr pandud, siis äkki hakkavad mingid vennad öösiti helistama ja a-la küsima "mis sul praegu seljas on"   :D  :D

Muudetud , muutis oo7

Jaga seda postitust


Postituse link
Jaga teistel saitidel

Mees peab rohkem tööl käima siis, et naine ei avastaks ennast e30 pudinaid müümas :D Aga muidu küll jah, numbrid võiks tõesti kuulutustel küljes olla, kasvõi kodeeritult kui on hirm et aafrikast hakatakse säästukaid tegema.

Jaga seda postitust


Postituse link
Jaga teistel saitidel

samas, kui enamuse ajast levi puudulik, siis pole selle numbriga niikuinii midagi peale hakata ja ps kaudu lihsamini kätte saada, endal just see levi probleem, kuna töö koht selline, kus seda olla ei saa ja ei teki ka mingit moodi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Jaga teistel saitidel

Eks iga inimene teab ise kuidas ta oma kaupa müüb, kas eelistab PS-i teel suhelda või helistada. Me pole siin ju elukutselised müüjad. Lisaks on veel üks (õnneks väike, aga on) grupp seltsimehi, kes hakkab telefoni peale sõnumeid saatma, millele vastamine on küll üks tüütus.

Kuulutuses peab olema hind, isiklikult häirib rohkem stiil "paku midagi", "eriti midagi ei taha". Ja võiks olla kuidas kaupa kätte saab - kas järeletulemisega, on võimalik saata, sõidab müüja ise mingit marsruuti tihedamini vms.

Muudetud , muutis GTA

Jaga seda postitust


Postituse link
Jaga teistel saitidel

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks pead sa olema registreerunud kasutaja

Loo konto

Loo kasutajakonto meie foorumisse. See on lihtne!

Registreeri uus konto

Logi sisse

Sul juba on konto? Logi siit sisse.

Logi kohe sisse

×

Oluline teave

Oleme salvestanud sinu seadmesse küpsiseid, et aidata seda veebilehte paremaks muuta. Sul on võimalik kohandada oma küpsiste seadeid, vastasel juhul eeldame, et nõustud nendega. Kasutustingimused & Privaatsus