Jump to content
E30 COMMUNITY

Müügiteemad


m20b20

Recommended Posts

Väga häirivad müügi teemad kus puuduvad Telefoni numbrid. Võiks sellise asja rangelt kohustuslikuks teha. Piltide puudumine nii ei häiri, aga ps kaudu üritada kontakti müüjaga saada on jama. Tel nr puudumisel võiks teema kustutamisele minna vms?!

Link to comment
Share on other sites

Mees peab rohkem tööl käima siis, et naine ei avastaks ennast e30 pudinaid müümas :D Aga muidu küll jah, numbrid võiks tõesti kuulutustel küljes olla, kasvõi kodeeritult kui on hirm et aafrikast hakatakse säästukaid tegema.

Link to comment
Share on other sites

Eks iga inimene teab ise kuidas ta oma kaupa müüb, kas eelistab PS-i teel suhelda või helistada. Me pole siin ju elukutselised müüjad. Lisaks on veel üks (õnneks väike, aga on) grupp seltsimehi, kes hakkab telefoni peale sõnumeid saatma, millele vastamine on küll üks tüütus.

Kuulutuses peab olema hind, isiklikult häirib rohkem stiil "paku midagi", "eriti midagi ei taha". Ja võiks olla kuidas kaupa kätte saab - kas järeletulemisega, on võimalik saata, sõidab müüja ise mingit marsruuti tihedamini vms.

Edited by GTA
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use & Privacy Policy