Jump to content
E30 COMMUNITY
Sign in to follow this  
m20b20

Müügiteemad

Recommended Posts

Väga häirivad müügi teemad kus puuduvad Telefoni numbrid. Võiks sellise asja rangelt kohustuslikuks teha. Piltide puudumine nii ei häiri, aga ps kaudu üritada kontakti müüjaga saada on jama. Tel nr puudumisel võiks teema kustutamisele minna vms?!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samas, kui naine müüb ja tel nr pandud, siis äkki hakkavad mingid vennad öösiti helistama ja a-la küsima "mis sul praegu seljas on"   :D  :D

Edited by oo7

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mees peab rohkem tööl käima siis, et naine ei avastaks ennast e30 pudinaid müümas :D Aga muidu küll jah, numbrid võiks tõesti kuulutustel küljes olla, kasvõi kodeeritult kui on hirm et aafrikast hakatakse säästukaid tegema.

Share this post


Link to post
Share on other sites

samas, kui enamuse ajast levi puudulik, siis pole selle numbriga niikuinii midagi peale hakata ja ps kaudu lihsamini kätte saada, endal just see levi probleem, kuna töö koht selline, kus seda olla ei saa ja ei teki ka mingit moodi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eks iga inimene teab ise kuidas ta oma kaupa müüb, kas eelistab PS-i teel suhelda või helistada. Me pole siin ju elukutselised müüjad. Lisaks on veel üks (õnneks väike, aga on) grupp seltsimehi, kes hakkab telefoni peale sõnumeid saatma, millele vastamine on küll üks tüütus.

Kuulutuses peab olema hind, isiklikult häirib rohkem stiil "paku midagi", "eriti midagi ei taha". Ja võiks olla kuidas kaupa kätte saab - kas järeletulemisega, on võimalik saata, sõidab müüja ise mingit marsruuti tihedamini vms.

Edited by GTA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use & Privacy Policy