Hüppa postitusse
FACEBOOK-i KAUDU SISSELOGIJATELE ×

eix22

Moderaator
  • Postitusi

    6 157
  • Registreerus

  • Võidetud päevi

    237

Kõik, mis eix22 postitas

  1. Siiani kõikidel 125kw mootoritel, mis e30 pealt pärit, on õlivarras ikka plokis, e30 mootoritel pole ma seda karteris näinud. e34 m20 mootoritel tuleb varras karterist. 2.5 olen kaane peal ja kohanud just facelifti mootoril, pre mootoritel on olnud see 2.5 ja 2.7, kuigi mootor ise on juba 125kw olnud (1987a autod)
  2. eix22

    Lobamokkade rubriik

    Mario ajab jälle mingit jura suust välja...
  3. eix22

    Bensiini näidik.

    bensuseier ise lahti kellaplokis, mutter taga kinni keerata ja korras.
  4. eix22

    andurid?

    peab kukkuma.
  5. eix22

    andurid?

    väga lihtne on sul omal sekunditega täpne vastus saada, auto käima ja vaatad millise juhtme lahti tõmbamisega vee seier nulli kukub.
  6. Sellest pole kasu, olid talvepildid ka olemas, rahvale ei meeldinud ja ei valitud. Tegin ise samamoodi eelmisel aastal talvepilte selle aasta kalendri jaoks, ju siis oli si*tad pildid,
  7. eix22

    Lobamokkade rubriik

    kõikidel ixidel on, teatud olukordades on tunda.
  8. eix22

    Lobamokkade rubriik

    Siis oled sa ka tropp, sest sinu ixil oli ka veojõukontroll
  9. eix22

    cabrio

    Kui sul seda tehasest ei olnud, siis on kõik puudu (mäletan et sul polnud varustuses peale velgede miskit) El katuse korral on ju pooled asjad teised...
  10. Kuni 500€ maksvad masinad ei püsi reeglina kaua müügis, veel ootate jääte ilma
  11. eix22

    Lobamokkade rubriik

    Ma olen ammu seda rääkinud,a astaid juba, õnneks on nüüd üks asjalik artikkel ka olemas sel teemal. Isiklikult samuti maanteel, 90% juhtudest paugutan täistuled peale udukatega sõitjatele. No mida per*set, enamasti tutikad autod, millel on niigi head tutikad tuled ja vaja veel oma lahmakaid udukaid põletada? Sõidan üsna palju Tallinn -Tõrva vahet ja praegusel ajal on see ikka väga piin, kupatan alati lubatud maksimum kiirusega ja minu taha neid udukatega sõitjaid väga ei satu, aga kui satub, siis saab samuti kõiki taga olevaid tulesi tunda, samuti paugutan kaugtuled peale, kui eessõitva auto tagumine udutuli(led) ikka väga silma paistavad ja möödumine ka võimalik pole. Alles eelmisel nädalal oli mul konflikt linnas ühe per*ses sõitva subaruga, lihtsalt kargasin fooritaga välja ja küsisin kas on viga midagi, et udukaid põletab ja pimestab teisi.
  12. Kontrollisid ikka testriga ka, et pistikusse ei jõua 12V? Seal nagu midagi polegi, variant et pistikud ei anna ühendust või lüliti. Kas armatuuris lähevad põlema uduka mõrgutuled?
  13. lsd on igal autol peal, lisapaak ja recarod on väga haruldased.
  14. eix22

    2012 KALENDER

    Mõttetu jaurata sul, viska tellimusse. Viie inimese pärast rapsida, kes tellisid ja nagunii seal kalendris pole suht midagi vaadata...
  15. eix22

    K:318karpa vs 2,5l 141kw

    Ütlesin samuti telefonis ju, mis vahet sel on mitu pin`i sul on, mootori tööle saamiseks nagunii paari otsa vaja reaalselt, ülejäänud on andurid. Proovisid testriga välja ajada, kui muidu üles ei leia? Muidu peaga poisid , aga lihtsa asja juures pidur peal
  16. jah, on küll sulle bronnitud.
  17. Kus sinu punane värviti? Ka seal kereluksis ve?
  18. Seda kohta ei soovitaks vaenlasele ka tehtud (tegemata) tööde ja suhtumise pärast. Mitu korda juba kinnitust saanud!
  19. eix22

    K: Keskluku teema

    ei ole kerel valmidust, kui pole kesklukku originaalis olnud. Ei tasu kahte asja sassi ajada, signaga puldist lukustuse tarbeks tehtav variant ja ikka konkreetne kesklukk, mis on ikka kesklukk. Tähendab see seda siis et uksed lukku/lahti käivad ikka võtmest, esiuste nuppudest ja pagassilukust. Mõnel autol on jama olnud nende keskluku plokkidega,üldjuhul pole ma ise küll kohanud väga et oleks olnud mingeid jamasi, siis peab ikka kuskil viga olema, et läbi kärsatab neid.
  20. eix22

    K: Keskluku teema

    ja, pagassilukk ka teine. Mõtekas on kogu toimiv komplekt soetada, ei usu et soovid 4 erinevat võtit..
  21. Võimas õhuvõti peab olema, siis on sekunditega lahti, tava kasutuse õhuvõtmetega jäädki täristama.
  22. eix22

    K: Keskluku teema

    On jah kesklukuga variandil lukud erinevad, ise olen neid komplekte müünud, pole väga kohanud et keegi teine oleks vitisinud neid eraldi maha harutada. Originaal keskluku süsteemi lihtne paigaldada. See tagapaneelis lisa lukuauk ei ole tehase signa vaid ikkagi mingisugune boschi järelpaigaldussigna omal ajal. Kas mõtlesid seda tumepunast e30?
  23. eix22

    Lobamokkade rubriik

    see teema mul juba 3 korda läbi lapatud
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus