Hüppa postitusse
FACEBOOK-i KAUDU SISSELOGIJATELE ×

Chulo

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    1 047
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    27

Kõik, mis Chulo postitas

  1. Chulo

    Lobamokkade rubriik

    Kellegil Rapla-Tallinn vahelises piirkonnas E34 M50 karterit ei ole pakkuda? Tänane proovisõit lõppes koos sellega
  2. Väidetavalt on ka pulbervärve erinevaid. Kui ma mainisin, et olen foorumitest lugenud, et pulbervärviga ei kõlba teha auto osi, läks tüüp päris marru ja ütles, et see on jälle tüüpiline foorumlaste pseudoteadus.
  3. kes siin tervest küljest midagi rääkis? Minu FL kupee küljes nägi asi väliseltvüpris sarnane välja ja päästa polnud seal enam midagi. Terve see karp oli nii mäda tagant, et selle taastamine oleks läinud kordades keerulisemaks, kui doonori/b-osa küljest korraliku tüki lõikamine.
  4. Tiibadest rääkisin! Tiiva nurgad on ju ka läbi, ainult tagapaneeliga pole midagi teha.
  5. Selle vasakpoolse nurga alt on asi päris hapu. Siin tuleb kas doonorauto küljest tükke lõigata, uued osad osta või ise midagi aretada. Taastada pole seal enam midagi, tundub et rooste on juba läbiv ja see tükk tuleb välja lõigata. B-osana neid tükke saada pole. Tagumine paneel ehk õnnestub saada, aga tiibadega on lootusetu. Müüja juttude järgi õnnestus mul euroopa ladudest viimane sedaani parempoolne b-osa tiib saada vasakut ei kuskil. kasutaja Iffmees pakkus mulle parandatud tagapõlle ühe avariilise sõiduki küljest, võta temaga ühendust.
  6. Chulo

    Head muusikat autosse :)

    Selle teose videos ülesastuv neidis on pärit Raplast !
  7. Chulo

    Lobamokkade rubriik

    Sõber müüb velgi, Golfi alt. https://www.facebook.com/photo.php?fbid=621240574585894&set=a.621240921252526.1073741828.100000998721175&type=1&theater
  8. Liivapritsimise ja värvimisega tegeles inimene, kes sellega igapäevaselt leiba lauale toob. Väga ei muretse selle pärast Tõsi küll, esimese liivapritsimise teostasin ise. Nägin ikka kurja vaeva, et see tehases peale lastud kummi laadne moodustis maha saada. Lõpuks võtsin pitsi kätte ja põletasin maha ja seejärel lasin liivapritsiga üle.
  9. Chulo

    E30 pildid internetist.

    Vaatasin ka just. Ühe läbiõit oli miskine 59 km ainult.
  10. Chulo

    Lobamokkade rubriik

    On kellegil ideid, kust sedaani tagumist vasakut b-osa tiiba saada? Parem õnnestus kuidagi läbi ussinoku sebida, aga vasakut ei kuskilt.
  11. Hetkel lähen seda teed, et alla läheb pulbervärv ja lasen mingi kivikaitsega kriitilised kohad üle. Sõber lasi oma krossika veljed pulbriga üle värvida ja peale üht hooaega pole neil küll midagi viga. Asjad on sisuliselt kivirahet saanud ja pole neil häda midagi, mõni heebli jälg on ainult peal.
  12. Chulo

    E30-le 2.5 tds?

    M47TUD20 oleks päris põnev lahendus e30 peal.
  13. Chulo

    E30-le 2.5 tds?

    Ikka jah, ise ei ime ta midagi.
  14. Chulo

    Lobamokkade rubriik

    Autodoktor Märjamaal.
  15. Chulo

    Lobamokkade rubriik

    Mõttetud "coilid" on need, kus vedru eelpingega kõrgust reguleeritakse. Keerad madalaks siis on pehmed, keerad kõrgeks, siis kõvad ja amort töötab ka vales kohas. Kõrgust peaks ikka vedrust alt poolt reguleerima. Need JOM-id Ta-technixid ja muud kestavad ka üldse? http://www.ebay.de/itm/BC-Coilovers-BR-series-BMW-3-series-E30-M3-82-94-51-1mm-/150601156629?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item2310874815
  16. Chulo

    Lobamokkade rubriik

    Keegi foorumlane Strasbourgi või Baden-Badeni kanti ei liigu? Ühed veljed tahaks sealt lähedalt ära tuua
  17. No hetkel on kõik soovijad saanud need plaadid, nüüdseks on aga otsas. Kui soovijaid piisavalt, siis võib lasta uue portsu valmis teha. Hetkel järgmisele satsile 3 soovijat olemas, kui 5 veel leiab, siis võiks ära tellida.
  18. Ausalt öeldes ma pole seda veel külge pannud, kuna ei olnud kohe sidurit sellele peale panna, nii et konkreetseid numbreid ei oska öelda. Muidu oli plaanis Audi AAN korvi ja M60B30 ketast kasutada. Siis tuleb aga survelaagrile mingi pajebenn vahele teha.
  19. Mina treisin M20 hooratta 6,5 kiloseks. M50 peale siis...
  20. Chulo

    Lobamokkade rubriik

    Leidsin! http://www.e30zone.net/e30zonewiki/images/6/61/Motorised_headlamp_adjusters-1.pdf
  21. Chulo

    Lobamokkade rubriik

    Kuskil nägin DIY-d kus mingi vend pm uuristas selle originaal korpuse seest tühjaks ja pani poteka sinna sisse vms. Kohe paugust üles ei leia, kui leian, siis postitan siia.
  22. Chulo

    Lobamokkade rubriik

    Ega seal midagi keerulist ei ole... Mootori üks juhe massi, üks plussi ja ülejäänud potekasse. Peaks vist nii olema vahepeal oli plaan asjaga tegeleda, aga miljon pakilisemat asja kui tulede kruttimine. Mootoritest ja potekast oleks huvitatud küll, aga poteka tahan ise originaal nupu külge aretada. Rääkige mis tahate, aga E30 originaal nupp näeb parem välja kui mingi suvaline Fordi oma ja on lisaks kõigele valgustatud.
  23. Chulo

    Lobamokkade rubriik

    DIY komplektina oleks vast huvi küll.
  24. Chulo

    Lobamokkade rubriik

    Räägi asjast!
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus