Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY

P2hkel

Foorumikasutaja
  • Postitusi kokku

1 024
  • Registreerus

• Viimati külastas

• Võidetud päevi

20

Kõik, mis P2hkel postitas

1. Kas täna kah keegi tulemas on ? Igaljuhul ise kella 8st või isegi veic varem olen areenal platsis juhul kui vihma sajab siis mustikas.
  2. Noh jah korvtoolis mille seljatugi on mitte reguleeritav on see vägagi ebamugav.
  3. Võib olla olen kah tulemas ja selleks puhuks võiks isegi tagumised istmed ja pagasniku majanduse sisse panna, siis saaks ehk autos magada.
  4. P2hkel

Lobamokkade rubriik

Nujah nuh ma üldjuhul olen suht rahulik inimene, aga eelmine nädal tööl olles tuli ja hakkas üks cityparki ahv mulle närvidele käima ja mõnitama ja kui sai paar kurja sõna öeldud jooksis mees nagu koer saba jalge vahel kodupoole. Suht naljakas on kui inimesed arvavad et nad on kõikvõimsad godzillad ja kui neile paar sõna ütled ja paar liigutust teed nutavad ja halavad nagu väikesed beebid.
  5. Vaja siis keskmise korpusega 3.91 ülekandega diffrit, äärmisel juhul võib ka väikese korpusega olla. Asukohaks võiks olla Tallinn või lähi ümbrus. Kontaktiks 58044713 või PM.
  6. P2hkel

Lobamokkade rubriik

Kes tunnistab omaks Matt rohelise, E30 kupee facelifti, valgete velgedega, mis liikus 13.06 kella 1 paiku müüda Tartu mnt-d ülemistest mööda?
  7. Mis seal pakumises huvitavat on, kui tegu on kupeega millel lihtsalt katus maha lõigatud ?
  8. Vaatab, mis seisus auto on selleks hetkeks, midagi kindalt ei oska veel öelda kuna maanteekiirustel pole just väga mugav oma rulliga sõita.
  9. P2hkel

Lobamokkade rubriik

Eks näis kas ise osa võtan, aga järgmise nädala alul ühed läbirääkimised tegema ja ehk selgub midagi head, aga sellest, siis juba üritusel, kui aga see etapp ei sõida veel, siis vaatama lähen kinldasti, aga ei ole veel kindel kas reedel või laupäeval.
  10. P2hkel

Lobamokkade rubriik

Järgmine reede ja laup on Haapsalus Drifti üritus kas ühtlasi toimub ka kiirendus siis ? Aga drifti lähen vaatama igaljuhul kui ei õnnestu sõita.
  11. Tulen siis mustikasse ei taha väga sinna arenale ronida kuna natuke liigapalju sinivalgeid käib seal.
  12. P2hkel

Lobamokkade rubriik

See aasta läks täitsa meelest ära et miskine istumine selle puhul teha.
  13. P2hkel

M: M20b23 mootor juppideks.

Nukkvõll läinud ülejäänud asjad alles.
  14. P2hkel

Lobamokkade rubriik

Päris tore kui inimestega telefoni teel rääkida ja leppida kokku, et ostan asjad ära et pane ainult post ja ollakse nõus sellega., aga 2 päeva ei midagi ja kui uuesti kontanki võtta, siis selgub, et asi juba müüdud... Tubli inimene oled igasugune isu kaob ära sellisetega tehinguid teha, tegu siis E30 klubi kasutajaga eks sa ise tead kes sa oled nime ei hakka ise ütlema.
  15. P2hkel

Lobamokkade rubriik

Ilmselt on asi selles jah.
  16. Ma panin ennast kirja bmw klubi alale, kuna lihtsalt ei ole aega endal korraldada seda ürituse värki. Kui kellegil on aega võtte ette see ala teema siis liituks kindalsti e30 alaga.
  17. Võib olla oleks siis sul mõtekam helistada omanikule ja minna kohapeale vaatama.
  18. P2hkel

Lobamokkade rubriik

Mul on põhiline teema linnavahel see, et kõik tahavad koguaeg joonele panna.
  19. Korralik polster üks nurk oli õrnalt lahti, kaasa saab kõik kinnitus vidinad, päikese sirmid, käepidemed . Polster on luugi auguga ja mõeldud el luugiga variandile. Hind 100.- Asukohaks Muraste ja peab ise järgi tulema kuna ei ole millegiga transportida seda. Kontakt kas ps või 58044713 P2hkel.
  20. Olemas pealkirjas mainitud asi ketas ja korv korralikud ja hooratas samuti. Hinda küsiks 250.- Tallinna piires võin ise kohale tuua, mujale saadan cargoga, sellisel juhlul lisanduvad hinnale transpordi kulud. kontakt kas ps või 58044713. P2hkel.
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus