Hüppa postitusse

P2hkel

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    1 018
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    24

Kõik, mis P2hkel postitas

  1. P2hkel

    Lobamokkade rubriik

    Päris tore kui inimestega telefoni teel rääkida ja leppida kokku, et ostan asjad ära et pane ainult post ja ollakse nõus sellega., aga 2 päeva ei midagi ja kui uuesti kontanki võtta, siis selgub, et asi juba müüdud... Tubli inimene oled igasugune isu kaob ära sellisetega tehinguid teha, tegu siis E30 klubi kasutajaga eks sa ise tead kes sa oled nime ei hakka ise ütlema.
  2. P2hkel

    Lobamokkade rubriik

    Ilmselt on asi selles jah.
  3. P2hkel

    SR Opening, AVALAKS 2012 21Aprill

    Ma panin ennast kirja bmw klubi alale, kuna lihtsalt ei ole aega endal korraldada seda ürituse värki. Kui kellegil on aega võtte ette see ala teema siis liituks kindalsti e30 alaga.
  4. Võib olla oleks siis sul mõtekam helistada omanikule ja minna kohapeale vaatama.
  5. P2hkel

    Lobamokkade rubriik

    Mul on põhiline teema linnavahel see, et kõik tahavad koguaeg joonele panna.
  6. Olemas pealkirjas mainitud asi ketas ja korv korralikud ja hooratas samuti. Hinda küsiks 250.- Tallinna piires võin ise kohale tuua, mujale saadan cargoga, sellisel juhlul lisanduvad hinnale transpordi kulud. kontakt kas ps või 58044713. P2hkel.
  7. P2hkel

    SR Opening, AVALAKS 2012 21Aprill

    Bmw klubi oli nõus kui me läbi bmw klbi regaksime. Aga nuh võib ka oma klubi teha.
  8. P2hkel

    SR Opening, AVALAKS 2012 21Aprill

    Või läheme siis kõik koos bmw klubi alale ja paneme seal ka oma lipu püsti ?
  9. P2hkel

    SR Opening, AVALAKS 2012 21Aprill

    Ma arvan, et võtame e30-le oma ala ikkagi.
  10. P2hkel

    SR Opening, AVALAKS 2012 21Aprill

    Minul on auto ilmselt käru peal ja veab seda chevy van nii, et see väga ei sobi sinna teiste hulka.
  11. P2hkel

    SR Opening, AVALAKS 2012 21Aprill

    Sellisel juhul vist klubi alasse parkida ei saa..
  12. P2hkel

    SR Opening, AVALAKS 2012 21Aprill

    Kirjutan esimesse posti tulijad et saaks parema ülevaate.
  13. P2hkel

    Lobamokkade rubriik

    Murastes on umbes 10cm ..
  14. P2hkel

    SR Opening, AVALAKS 2012 21Aprill

    Kui palju emil minejaid on sinna, tegelikult pole see paha mõte lipp on meil olemas saaksime end natukene reklaamida.
  15. P2hkel

    Lobamokkade rubriik

    Mul tagasild alt ära ja ainuke võimalus on autot transportida treila peal või tagasild alla panna, aga tagasilda ei saa ilmselt täielikult alla panna enne, kui saab veovõllide remont komplektid kätte, rattalaagrid vahetatud ja diffri valmis ning alla. Ühesõnaga on igatepidi metsas kõik tänu lumele.
  16. P2hkel

    Lobamokkade rubriik

    Mnjah ma tahaks homme autot edasi teha aga sellise ilmaga küll ei taha auto alla püherdama minna. Aga ilmselt ei jää muud üle.
  17. P2hkel

    Lobamokkade rubriik

    Krt see ilm keerab kõik asja p*rse
  18. P2hkel

    SR Opening, AVALAKS 2012 21Aprill

    Kui saan uue mootori peale siis olen kohal.
  19. P2hkel

    Lobamokkade rubriik

    Seal on 3l mersu diisel mootor, mis on üle laetud nii turbo, kui kompressoriga ehk siis kompressor toodab turbole rõhku ja turbo, siis mootorile. Ütleme nii, et see ei ole just väga odav lahendus.
  20. P2hkel

    Viimased Kleebised saadaval!

    Kleepsud või raha ?
  21. Piltide pealt vaadates ütleks, et puur ei vasta mitte ühelegi nõudele ja eal kaardiga vist uue seaduse järgi ei tohtinud tänaval sõita või siis ainult võistluselt võistlusele vms..
  22. P2hkel

    Lobamokkade rubriik

    Uus kujundus ei teeks muidugi paha, aga nuh ma ei tea kas viitsikisd ette võtta ?
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus