Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY
Tiit

NEZ DRIFT Championship 16-17.08 @Auto24ring,Audru

Soovitatud postitused

kohal 200%.... ilmselt võibolla e30-ga :)

kui vähegi võimalik siis proovin juba reedel sinna saada ennast kuidagi... öö telgis ning laupäeval juba täiel rinnal õiget asja nautima !

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

On uurimisel võimalus parklasse tekitada E30 klubi ala :D  Huvitatutel paluks teada anda teemasse neljapäeva jooksul.

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Olin juba täna kindel, et vennaga tuleme 2 autoga, aga mo masin läks peeti täna.

Kui just keegi toredat m20b25 aju välja ei köhi selle ajaga :)

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

auto koguse teada saab, ja ürituse korraldajaga asi läbi räägitud, siis tuleks kusagil koguneda jah. Eks Tiit kisendab siin täna-homme aja.

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Kuna meie autod otsustasid peeti minna (ok, minu oma nüüd sõidab, aga vihma peale jookseb kindalaegas täis kohe, kus aju on) siis tuleme küll, aga mu E36-ga  

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Eks siis lihtsalt näeb teiste huviliste autosid Täna nägin ühte punast kuuti driftil ja siis pärast linnapeal pärnus, :D

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Liitu vestlusega

Sa võid postitada praegu ning registreeruda hiljem. Kui sul on kasutajakonto, logi kohe sisse, et postitada oma nimega.
Meelespea: Sinu postitus vajab avaldamiseks moderaatori nõusolekut.

Külaline
Vasta sellele teemale...

×   Kleebitud koos vormindusega.   Kleebi hoopis tavalise tekstina

Lubatud on ainult 75 emojit.

×   Sinu link on automaatselt manustatud.   Näita hoopis tavalise lingina

×   Sinu eelnevalt kirjutatud sisu on taastatud.   Puhasta tekstiala

×   Sul ei ole võimalik pilte otse kleepida. Laadi üles või lisa pilt aadressilt.

• Loo uus...

Oluline teave

Oleme salvestanud sinu seadmesse küpsiseid, et aidata seda veebilehte paremaks muuta. Sul on võimalik kohandada oma küpsiste seadeid, vastasel juhul eeldame, et nõustud nendega. Kasutustingimused & Privaatsus