Hüppa postitusse

zero

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    476
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    7

Kõik, mis zero postitas

  1. Milleks flantse vaja?
  2. Panen siis siia müüki oma seisma jäänud veljed. Värvkate on suhteliselt korralik. 2 velge on korralikud, teistel on äärekivikahjustusi, aga mitte midagi suurt. Peaksid olema sirged ka, vähemalt kui autol all olid, ei olnud tunda et oleks visanud. Keskava suurust ei oska täpselt öelda, aga on vaja tsentreerimisrõngaid, kui E30 alla panna. (civiku rõngad on olemas) Kapslid on ka kõik olemas 15" 4x100 7" ja ET 38 NB! Pilt on illustreeriv. Hind 120 €
  3. zero

    E30 pildid internetist.

    Mul ka see sama taustaks Ilus pilt on küll
  4. zero

    E30 pildid internetist.

    http://hvtm.hu/car/l/bmw/219012.jpg
  5. +1 ja liigun Tallinnas, seega tuleks ise järgi.
  6. mis olukorras differ on? Palju püstakute ja diffri eest raha tahad saada?
  7. zero

    M-Tech II rool 20e

    jep, rool nüüdsest minu käes (Y)
  8. Oleks soov soetada madaldusvedrud 1.6 mootoriga kupeele. Soovin osta tervet ringi, kuid võib ka pakkuda esimesi eraldi.
  9. Müüa selline masin. Auto on natukene avariiline, nimelt sai tagumise nurgaga tänavavlgustuse posti külastatud ja sellest on jäänud ka väiksed armid auto kerele. Masin ise on täisesti sõidukorras ja igapäevases kasutuses, omab ülevaatust ja kindlustust. Kui kellelgi tahtmist ja on soovi nokitseda, siis saaks selle tagumise nurga ka korda, ning saaks korraliku auto omale. Viga saanud tagumine nurk hetkel: Tehtud tööd: Põhi keevitatud Esisillas vahetatud rooliotsad, sarniirid (ei mäleta enam kas sisemised või välimised) Jagajakaas on uus. Mootoripadjad vahetatud Tagumine pütt sai uus alla sügisel Kaasa saab palju varuosi: M10B18 mootor, koos sinna juurde kuuluvaga: juhtmestik, karpa, starter, generaator jne… Mootori küljes on veel neljakäiguline käigukast, väljalaske kolle koos pükstega. Esimesed pidurikettad, Esimesed püstakud Esimesed piduri suppordid koos klotsidega(ei tea kas neid kasutada kõlbab enam aga hädakorral ajab asja ära) Amordi padjad, üks oli korras, teine katki. Jooks suverattaid koos bmw ilukilpidega Elektriline kõrvalistuja peegel Mingi sportrool Tagumised punased madaldusvedrud Tagumiste uste klaasid, suured ja väiksed(kolmnurgad) Korralik pagassiluuk, mis küll pole autoga samat värvi, aga see eest korralikum kui praegune mis küljes on. Tagumise stange see kummist liist. Paar mingeid tundmatuid mootoripatju (olid vist 2.0 mootori omad) Täiesti uued jupid: Tagumise püti kinnitustripp, praegu on seotud traadiga see kinni sinna, oleks vaja seda pütti keerata natuke paremasse asendisse et tripi kulge saaks panna. Ülejäänud juppe võib pildilt vaadata: Vigadest veel siis…. Armatuur on praguline, juhiukse hinged on ära vajunud natuke, juhiiste on räbal ja salongiventilaatoril hakkab mootor läbi minema, toimib ilma vilisemiseta ainult kolmas asten ning teine ka, kuigi vahest harva viliseb see teine aste.. vahest ei vilise mitte ükski aste. Pagassi põhja oleks vaja ka keevitada mõnest kohast Käivitamisel vajab käiamist mootor, kuna karpa õhusegu on paigast ära ja see kruvi on katki tehtud. Aga arvan et selle saaks korda…..kahest karpast saab ikka midagi paremat kokku ehitada. Praegu saab ka masina käima, aga külmade ilmadega on asi vaevaline… soojemate ilmadega läheb käima, aga vajab natuke kannatust. Lisatasu eest võin kaasa anda ka pmst uue aku, millel veel kehtib garantii ja on ostetud oktoobris, kui õieti mäletan… siin veel mõned pildid masinast....mõned paremad, mõned kehvemad ülesvõtted http://www.upload.ee.../7917/auto.html Kui tekib küsimusi, siis küsige. Auto hinnaks koos kõige juurdekuuluvaga oleks esialgu 600€ Kontakt: Privaatsõnum Tel: 5578448 Margus Teeks siis sellise võimaluse ka, et ilma varuosade ja velgedeta hind 400 euri
  10. Mul on selline jama, et mu karpal on õhukruvi üks kõrv ära lõhutud ja tänu sellele et ma ei saa seda paika sättida, mootor ei tööta ta korralikult ja ei lähe käima... ma ei tea mida edasi teha ja sellepärast pöördungi teadjamate pole, et kas äkki keegi teab kust saada mingi teine karpa sinna peale, või mida üldse sellega teha....Karburaatoriks on praegu Pierburg 2BE.... tänud abi eest.
  11. zero

    e30 mootoripistikud

    http://www.unofficialbmw.com/repair_faqs/sil.html siin on kirjas kuidas ja millised pinnid omavahel lühistada vaja vanatüübi pistikul
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus