Hüppa postitusse

Sull

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    48
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    1

Sull päevavõit oli viimati 28. mai 2014

Sull sai oma postitustele kõige rohkem meeldimisi!

Profiili info

  • Minu autod
    Bmw e30 M50B30t

Hiljutised profiili külastajad

857 profiili vaatamist

Kasutaja Sull saavutused

Entusiast

Entusiast (6/14)

  • Esimene postitus
  • Kaasalööja
  • Vestluste alustaja
  • Esimene nädal tehtud
  • Üks kuu hiljem

Hiljutised märgid

1

Reputatsioon

  1. Sull

    M: müüdud

    Müüdud
  2. Ikka oleks vaja. Aitähh
  3. Terv. Oleks vaja siis kapoti avamis trossi, ehk on kellegil. Läks katki ja pole kohe kuskilt uut võtta. Fl , 4 ust . Ma ei tea mis nendel trossidel küll vahet.
  4. Sull

    O: Fl tagastange

    Ehk vedeleb kellegi. Võib mingi väikse paroga vm olla. Harjumaa 5629900neli
  5. Ostan esitiivad. Hea oleks kui suuna aukudega. Kui ei ole pole ka hullu. Võiks olla ikka enamvähem taastatavad. Harjumaa 56299null04
  6. Sull

    O: P poole esitule

    Niisiis oleks vaja parempoolset lähituld Fl autole. Äkki kellegil pakkuda üksikut, või siis parempoolset komplekti, või siis äärmisel juhul tervet esitulede komplekti. Asun Tallinnas 56629900neli
  7. Nii, tagaakent vaja. Hea oleks kui siin Harjumaa kandis, saaks ise järgi tulla. 5629900neli Ps pakkumised
  8. Korralikku tagumise klaasi tihendit ja esimese ja tagumise tihendi sisse käivat liistu . FL 4 ust Harjumaa 5629900neli
  9. Aitähh. Ps või 56629900neli
  10. Sull

    O: 324td Paisupaagi.

    Hea oleks kui siin harjumaa kandis ja tuleksin ostaksin ära. Aga no kui muud üle ei jää äkki saab ka kuskilt mujalt. Või on kellegil midagi muud väikest kompaktset pakkuda 56629900neli
  11. Sull

    M50 motole diisli ZF kast

    Saan bensuka ZF hoopis sinna alla ja mured murtud Kahjuks jah originaal Getrag ei pidanud vastu.
  12. Sull

    O: Salongiradika

    4 ust facelift. Ma ei tea mis ja kas nendel mingit vahet ka on. Realoem näitab et peale touringu vist sobivad kõik, vb ka touringu omad. Kapoti alla tulev alumine toru suri vist vanadusse ja murdus ära. Realoem näitab küll et need torud käivad radika küljest ära, aga vaevalt keegi mulle seda toru eraldi müüb ? http://realoem.com/bmw/showparts.do?model=AC21&mospid=47270&btnr=64_1720&hg=64&fg=15 56629900neli
  13. Sull

    M50 motole diisli ZF kast

    Pole neid variante midagi nii tohutult mis kestaks .
  14. Sull

    M50 motole diisli ZF kast

    Tõstsin alla täna. Kasti suured poldiavad on samad. Aga väikseid polte panna ei saa. Loodan et minema ei lenda . Kuna mul mootorit kõvasti püsti tõstetud . Siis vb pold paigaldusel asi nii hull. Siduri silindrit natuke kebekas panna, ruumi eriti pole. Kastil kasutan M20 tala. vasaku padja jätsin originaali. Paremalt poolt pean tala veidi über tegema, kuna sinna padi vahele ei mahu. Kasutan e36 325tds Kardaani väikse modifikatsiooniga. Vb kui võtta bensuka ZF kast, kuskilt 328 või 330 alt siis vb saab lihtsamalt., aga see veidi defitsiit kaup. Hoovastiku kallale veel ei jõudnud. Aga kuna diislil kastis see käigu kahvli käik pikem, siis tuleb hoovastikule ka väike shortsifter teha. Muidu käib see kang seal toas liiga palju. Eks kui aega saan siis lähen teen asja lõpuni ära. Pole siin jokutada enam midagi. Varsti kevad ja kiired autod tuleb tänavale ajada
  15. Neid M50 moto mehi küll siin. On keegi diisli zf sinna otsa visand ? Tagumisi patju ja käiguhoovastikku tuleb vist modida. Muu peaks vist sobima ?
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus