Hüppa postitusse

Greger

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    601
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    2

Kõik, mis Greger postitas

  1. Greger

    SR Opening, AVALAKS 2012 21Aprill

    Kes siis tulijad on ja kas siis liigume E30 netega kuskilt koos v mis teema ? V liitun ma nii sama bmwclubiga kuskilt maalt haapsalumntlt.
  2. aa see tuluke ma sain aru, et õli tuli põleb sry my bad
  3. Su masinal puudub õli surve v on andur peetis v juhe luhises
  4. Greger

    SR Opening, AVALAKS 2012 21Aprill

    võin sulle 14 tolliseid plekke laenata v müüa kui huvi on
  5. Greger

    SR Opening, AVALAKS 2012 21Aprill

    Krt ma kardan, et burn jääb ära seal on mingi sõidu sarnane asi ka postide vahel (jääb ehk mootor nõrgaks.) ning siis veel alla 205 laiusega rehve ei tohi olla aga mul pole nii laia 14 tollist
  6. Greger

    SR Opening, AVALAKS 2012 21Aprill

    Ma arvan, et peaks osavõtma burnout üritusest mul siin neid vanuplekke ja rehve kogunenud jama ainult, et differ on tavaline ja siis 1.8 kuid 205 rehvi vedas ta mul ilusti põlema
  7. Greger

    O: E30 Strut bar

    Peasi, et kapott kinni ka läheb. Mõõtsid muidu millegiga selle nurga seal v tegid tunde järgi ?
  8. Greger

    O: E30 Strut bar

    võid ehk pärast jagada vsaab ehk tellida ja lahe oleks kui ta on keskelt veel regullitav.
  9. Greger

    M: 320(2.5) touring "88

    Kuradi kena masin on kahju, et seda raha pole
  10. Greger

    Camber Plaadid

    Nii sain siis täna veel vidinaid kätte Pilid kaust räägib enda eest olen suht rahul ka kvaliteediga ning ka materjal sai hea. http://nagi.ee/photos/GregerG/sets/345189/
  11. Greger

    Camber Plaadid

    nii siis kerdest pildi materjali. asajd on mõõdus aga vaja veel viimistleda ja karedad ääred viiliga puhtaks lükata ja poleerida siis. Plaadi osad on laserist valmis aga pole veel minuni jõudnud. need siis tahavad ka poleetri arvtavasti saada kõik on toodetud AISI 304 st ja on roostevabad. Kerede pinnad on treimata kuna ei ole liikumas eestis vastavas mõõdus materjali ning treimine oleks kere paksust mõjutanud ja muu mõõduga materjali poleks seina paksusest välja tulnud . Nagu ikka siin eestis ei ole mitte midagi saada. http://nagi.ee/photos/GregerG/sets/345189/
  12. Pidurite kulumis andur on läbi v pole seda ültse. v siis on ka kui andur kulunud siis on ka piduri klotsid otsas.
  13. Greger

    K: Udutuled ei tööta?

    otsi kaitsmekarbi seletus netist kuskilt ja saad teada kuhu relee läheb. Siis on siin manuale ka jagatud terve hunnik ja el.skeeme kus saad järge ajada mis värvi juhtmed jne. http://www.armchair.mb.ca/~dave/BMW/ siin siis on el. skeemid jne. saada ehk otsides midaig selgemaks siin siis fuse box teemad
  14. Greger

    SR Opening, AVALAKS 2012 21Aprill

    Kui ma sõita ei taha aga tahaks nende alas olla siis kuidas ma pean käituma. Jäi see nende teemas kuidgi arusaamatuks.
  15. Greger

    Camber Plaadid

    Saan kunagi hiljem toota need teised plaadid ka kuna nende tegemiseks pean natuke seda materjali assja uurima ja nagunäha on need plaadid palju masiivsemad. Seega saab neid ksutada hiljem minu valmistatud detailidel vahetades ainult see ülemine kõige pealemine plaat. Selle hind võib hiljm jääda sinna 10 € kanti paari eest.
  16. Greger

    Camber Plaadid

    see passemger said on tingitud sellest. et need kinnitus poldid mis püstakust läbi lähevad. sellel on ka kindel suun. Sa ei saa seda keerata lampi suunas kuna aukude vahed on erinevad. 2 tki on mootoripoolsed üsteisega võrtselt ja 1 on siis ratta pool üksikuna ja nendest tekib teravnurkne kolmurk mida sa saad ainult ühes suunas kinnitada. Neid ei saa valseti paigaldada kuna vahed ei võimalda seda.
  17. Greger

    Lobamokkade rubriik

    ega on neid pilke jah. Aga ma ei lase ennast häirida eks igaüks hindab kuidas tahab. Ma ma arvn neist sama sitasti kui nemad minust
  18. Greger

    Camber Plaadid

    Selliste hinnad on ka vähe teised ning tootmine ka palju keerukam. ning siin on ka kalde nurga muutmise suund ette ja taha poole. Mitte paremale ja vasakule. Kuid eks ta annab ka külgedele miskit. Antud mis siis eelneval pildil on on jah selleks, et saaks parema keeramis nurga ja nende tootmine on vähe keerukam ja nõuab paksemat materjal jne. Nende tegemiseks on vaja natuke teist süsteemi ja peab nata massiivsemad tegema.
  19. Greger

    Camber Plaadid

    Nagu näha saab neid panna ainult coilile. Minu oma saab panna mõlemale ning minu omal on laager seest vahetatav ning pole transpordi kulu. Ning need pool kaares kinnituskohad lasta lõigata pole ka probleem. Teen täna kohe 1 minutiga väikse muudatuse ja saab neid ka samamoodi liigutad. Algne pilt mis on, on nii sama hetkel. See detail on oma kere poolets muutunud. Ja hind on sama. Ning arvestades seda,et ma teen ainult 4 eksemplari kus materjal pole ostetud hulgi ja firmale ning tegu pole mass tootmisega seega paistab see igati hea hind olema tulevat. Ning tuleks just panustada eestimaisesse tootmisesse ja seda suurendada
  20. Greger

    Camber Plaadid

    no kui maksad kõik on ka ok need flantsid saan kiiremini valmis kui camberid
  21. Greger

    Camber Plaadid

    Nii asi siis nii kaugel, et komplekti hinnaks tuleb 90 €Hetke seisuga. Kuid on tõenäosus, et hind odavneb. aga Nüüd on mul vaja ettemaksu, et saan laagrid välja osta, ning materjali jne. ( asjad on juba välja ostetud enda rahade eest ja hakkab siin raha otsa saama.) Nii saavad siis need camberid endale 4 inimest. Kindel isikud kes neid tahtis on hetkel M20B20 ja nagu ka aruolen saanud siis pcdj seega järgi jääb . Ja velje flantse on ka järgi ainult 2 tki 18 mm sed. 4x100. nende tki hinnaks on 12 € Seega siis ettemaks on 40€ võtke muga ühendust telefoni teel 56863002 ja 2 helistajat kes kindlalt soovivad saavad siis need endale.
  22. Mis hinnd oleks tagumise tiivakaare tegemisel. Uus kaar endal olemas.
  23. Greger

    Camber Plaadid

    neid saab kasutada jah nii kaldu kui ka sirgu ja eks ikka pigem sirgu, et rehve ei sööks ja eks kui esimesed õnnestuvad siis hakkan ka tagumistega tegelema . Kõige jamam on see, et neid tagumisi vb ei saa toota enne kui alles sügisel.
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus