Jump to content
  • 0

K: istmete nahatamise kohta


sillufromIV

Question

Plaanis on vähemalt tagumine iste kas nahatada või nahast istmekate teha. Et asi korralik saaks, vajan mitu-mitu meetrit plastikpaela, mis õmbluste vahel käib. See on selline lint, mille ühes ääres on nagu voolik. See voolik jääb pealispinnale õmbluste vahele, kas murdekohtadesse või ka siledale dekoratsiooniks. Oleks vaja musta värvi seda linti.

Teab keegi, kuidas selle lindi ametlik nimetus on? Kust võiks seda küsida Tallinnas?

Edited by sillufromIV
Link to comment
Share on other sites

12 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

huvitab ennastki selline info.

Pidasin läbirääkimisi ühe tegelasega. Ilma käsitoeta tagaistme (2 osa) korrastamine ja nahatamine. Selgitasin, et pole seal midagi korrastada, seal on merihein veel vormis ilusti. Hinnapakkumise tegi 250€, ilma naha maksumuseta (nahk mul omal mingi). See on minuarust kirves.

Kui keegi tahab, võin kontakti jagada.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Minul oli esimeste ja tagumiste istmete nahatamine (nahk hinna sees) umbkaudselt 500Eur. Ja tagemist ei olnud kunst ega tehis nahaga. Esimesed istmed on orig. spordid ja tagumine ilma käsitoeta.

Edited by kruusmann
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Aga kas keegi on kohanud või teab mõnda tegijat kes teeks istmed mitte nahast vaid just materjalist midagi goretexi taolist vms... naaber ostis praegu Rootslase V50 ja tolle istmete materjal hakkas väga meeldima aga mis nime ta kannab ei kujuta ette :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use & Privacy Policy