Hüppa postitusse
FACEBOOK-i KAUDU SISSELOGIJATELE ×

oo7

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    1 656
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    64

Kõik, mis oo7 postitas

  1. Sihuke asi vajab vist natuke enamat kui natuke nokkimist
  2. oo7

    Lobamokkade rubriik

    Ma elan Tallinnas põhiliselt ööelu ja töökoha pärast. Muideks teed on siin ikkagi parajalt peetis.
  3. oo7

    Lobamokkade rubriik

    Tallinnas kügeledki iga päev 2 tundi kuskil fooride taga. Endal ka kopp ees sellest täiesti.. Osadel on peale selle kodus veel kusine elu, seetõttu siis peabki ennast kuskil ummikus tõmblemise ja aknast vehkimisega välja elama.
  4. oo7

    Lobamokkade rubriik

    Ma kusjuures seetõttu katsun alati töölt hiljem minema minna, mitte täpselt kell 5, et lihtsalt passid seal..
  5. oo7

    Klubi logo

    Meeldib e_3_0 kirjastiil, kunagi kuskil pakkusin välja, et klubi kiri võiks olla samas stiilis, kui mudelitähis auto tagaotsas. Just selles vanemas püstises stiilis. Uuematel BMWdel on see teatavasti kaldus.
  6. oo7

    Klubi logo

    100% samal arvamusel. Seetõttu pole ka enda auto külge seda kleepinud. Mingi sarnane huinjaa on vist VW või Golf vendadel ka auto peal.
  7. oo7

    Vesi pagassis?

    endal 2 korda juhtunud. Põhjuseks nr1 oli see, et sinna tulevad katuseluugii äravoolu voolikud. Mul oli 1 ühendamatta. Põhjus nr 2, tagatule tihend jooksis läbi. Võta tuli eest ja vaata kas vesi sees.
  8. oo7

    Kes, kus ja keda nägi

    igal tööpäeval seal
  9. oo7

    E30 väärtus

    Antud autost, millest teema algas mul kahju pole, kuna asi oli ilmselgelt taastamiskõlbmatu ja juba eelnevalt põllupealt leitud. Nagu enne mainitud on E30 toodetud üle 2 miljoni ja see, et mingi läbi roostetanud 316 vähem on ei ole vast kurvastamist väärt. Muidu E30 hindadest rääkides, siis peaks see vist kõige kallim olema USA-s ? Kuskilt lugesin artiklit, kus räägiti 10 000+ $ summadest ? Teine asi, mis E30 hinda piirab on see, et mõelge ise, palju te olete nõus ühe väga heas korras e30 eest maksma ? 6000 ? 10 000 ? Selline hind kisub juba haruldasemate masinate klassi (kasvõi BMW enda valikust 6. ja 8. seeria), mida ma ise E30nele eelistaks ehk teisisõnu mitte keegi ei osta sellise raha eest seda autot. Mina olen mõelnud, et max mis ma originaalkorras tava e30 eest maksaks oleks ~6000. Muidugi mõni tohutult võimas turbomasin vms väga hästi ümberehitatud asja ( V10 vms M5 mootor ) eest võiks oluliselt rohkem maksta.
  10. oo7

    E30 väärtus

    Selleks E30 korda teha et selle müügi pealt teenida pole mõistlik. Tõesti asja korda tegemine maksab palju rohkem. Teistpidi tõesti kui mingi 325i, 323i vms panna seisma tasuta sellisesse kohta, kus see säilib nii nagu on, saab selle eest tõesti kasumit teenida. Eeldusel et see väga hea hoiukoht on tasuta Moded võiks vb olla tõsta arutluse E30 hind nime alla, pärast aastate pärast ka vb olla meil või teistel huvitav lugeda palju asjad maksid või mis sellest arvati
  11. oo7

    E30 väärtus

    Mina isiklikult usun et E30 hind tõuseb E21 hinnast kõrgemale kindlalt, sest see on praktiliselt samade omadusega auto, ainult oluliselt viimistletum ja parem. Olgugi et seda toodeti üle 2x rohkem. Mingist pensionisambast muidugi juttu ei ole. See, et see auto kallim oleks on just hea, siis ei sõida igasugused töllmokad nendega ja autosid oleks mõttekam korda teha. Seda oli hästi näha nendest kommetnaaridest, mis selle Alpina oksjoni kohta käisid, a-la mul selliseid 2tk külapeal jne. Lihtsalt kui see auto on kallis siis sihukesi vendasi ei lasta sinna sisse isegi puhaste riietega
  12. oo7

    Kes, kus ja keda nägi

    Ma ise mõtlesin just täna hommikul et võiks selline teema olla ja vhoilaa keegi tegigi ära SOL masin jääb päris tihti silma Mustamäel viimasel ajal. Valgete velgedega touring siis. Siinkandis paar korda silmanud veel väga ilusat pre-kupeed halli värvi, millel 320i kiri taga luugil. Sead vist foorumis pole.
  13. oo7

    Lobamokkade rubriik

    Lugege selle artikli kommentaare
  14. 8 aeg on juba valge muidu aga sitax külm tuul on, et lageda peal vahtida Muusosas mul masin oleks võimeline sinna ennast omal jõul vedama küll
  15. oo7

    Lobamokkade rubriik

    Noh võid ju panna algul lõdvemapoolselt ja siis auto käima. Kui vilistab järsemalt gaasi andes keerad peale ja proovid uuesti
  16. 4 silindriga E21-d olid ka 2 tulega. Kahjuks sellel pillil vist täis-tulesi polegi siis
  17. .Huvitav mida see kraam katusel teeb, kui ~140-160 km/h vaja mõni möödasõit teha
  18. oo7

    M20B20 Ei käivitu

    Kõlab nagu jagaja oleks paigast ära
  19. oo7

    2.5 125kw mootorile 95kw eta plokikaan

    Jah istub küll, sest vastupidi istub ka. Ärge unustage et väga hilised etad tehtigi juba 2,5 kaanega (885). Lihtsalt seal sees on teine nukkvõll. Antud teguviisi ei saa päris võrri ehitamiseks nimetada, vaid 2,5 liitrine mootor häälestatakse madalatele pööretele ringi. Maksimaalne pöördemoment peaks olema käes palju madalamatel pööretel. ( ~2000+ kandis) Küll aga jah, võimsus langeb päris korralikult (vast sinna ~80-85 kw kanti). Aga osad insenerid siin arvavad ju et vääne teeb asja kiireks seega fuck-it
  20. Ma ostaks selle "ideaalilähedases korras" musta asemel 400 eurot kallima punase kupee, millest Hiis räägib..
  21. oo7

    K: m50b25 turbotamine

    Ebay kolded tunduvad ju toimivat ? Turbod ise tõesti ei kesta
  22. oo7

    Head muusikat autosse :)

    http://vimeo.com/85492640 Tore muusikavideo, vaadake lõpuni
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus