Hüppa postitusse

Aigar

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    504
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    29

Kõik, mis Aigar postitas

  1. Aigar

    Lobamokkade rubriik

    Ei olegi midagi keerulist - lihtsalt admin on k6rgema v6imuga.
  2. Aigar

    Lobamokkade rubriik

    Leidsin natuke veel materjali selle kohta. Kenwood'i toode - tundub, et selline pool-ametlik värk.
  3. Aigar

    Lobamokkade rubriik

    Keegi sellist asja on varem näinud? Nimetuse järgi on see BMW ''soundboard''...
  4. Aigar

    Lobamokkade rubriik

    meheheheheee... #Mikko
  5. Aigar

    Lobamokkade rubriik

    https://www.ebay-kleinanzeigen.de/s-anzeige/bmw-e30-325ix-oldtimer-/818869619-216-6321 Täitsa kosmiliseid hindu küsitakse juba. Siin foorumis pakkus keegi samasugust 7000€
  6. Aigar

    Lobamokkade rubriik

    Väga hea. Keegi peabki katsejänes olema Aga teeb järgi siis: https://pazi88.kuvat.fi/kuvat/Projektikuvat/vanneoperaatioita/pullonkorkit/
  7. Aigar

    Lobamokkade rubriik

    Sa m6tled seda BBSi ringi ma arvan: Seda kohtab ikka väga harva ja siin on t6esti sul tervet ringi vaja, et see millegi moodi välja näeks.
  8. Aigar

    Lobamokkade rubriik

    Vot jällegi ei oska kvaliteeti kommenteerida. Välja näeb ta ikka täitsa sarnane originaalile aga samas küsimusi tekitab ikkagi selle valmistamismeetod. Originaal on ikkagi näinud vormi ja survevalu, et need suhteliselt keerulised kontuurid kätte saada. Jube proff klaaskiudriideasetaja peab olema, et seda järgi teha. Tiivakaared ja küljekarbid on vaba valik. Saab ka ilma... Aga telli ära ja räägi teistele ka
  9. Kuna e30-le on suhteliselt vähe detaile nii kui nii pakkuda siis kodulehte surkides on kahjuks paljud kategooriad tühjad. Ehk siis lähed suure lootusega nt tagatulede sektsiooni aga vastu vaatab tühjus. (Tead küll, et neid tegelikult B-grupist saada pole aga loodad ikka ju!) Mina eelistaksin surfamist filtrite abil ehk siis ma saaksin valikut järjest vähendada aga samas ka k6ike korraga vaadata. Nii toimib nt Amazon ja teised suuremad epoed. Halb v6rdlus vb aga jah... Muidu olen ka mitu korda juba tellinud ja soovitan ka teistel seda teha! Ühtlasi ootan ka kinkekaarti Aeromotorsist just kirjutatud promo eest
  10. Aigar

    Lobamokkade rubriik

    Kes BBSi esi-ja tagapõlle replicaid peaks ihaldama siis leidsin sellise huvitava Poola poe: http://abmax.eu/e30/167-e30-front-lip-bbs-style.html
  11. Aigar

    Müüdud

    ...ilusad pildid
  12. Aigar

    Lobamokkade rubriik

    Mõned pildid veel mis sinna postitati.
  13. Aigar

    Lobamokkade rubriik

    Keegi Hennadi Ukrainast toodab/müüb ABS plastikust M-Tech'i replica kraami. Pole mingit infot kvaliteedi kohta aga tundus huvitav.
  14. Aigar

    Lobamokkade rubriik

    Still funny...
  15. Aigar

    Lobamokkade rubriik

    BMW Welt Museum @ München - kellel võimalus on külastada siis igal juhul tehke seda. Väga palju uurimist ja vaatamist.
  16. Tere, Otsin pre kõrvalistuja poolset el. aknatõstukit. Sõnum postkasti.
  17. Aigar

    M:Pre tagatuled ja r6 spidoplokk

    Vasaku tagatule hind?
  18. Aigar

    Lobamokkade rubriik

    Jälle ikaldus.
  19. Aigar

    Lobamokkade rubriik

    Jupitatud vahekasti kohta ei ole kuulnud aga viimane üldine vahekasti kuulutus meenub siit:
  20. Aigar

    Lobamokkade rubriik

    Sarnaseid jumpse on keegi kuskil ikka tootnud jah...
  21. Aigar

    O: eesmised turvavööd

    Seletan veel siis, et otsin uuema versiooni keelega (nagu all pildil näha)... aga vana versiooni kronsteiniga (nagu all pildil näha). Mulle tundub, et minu autol on mingi ülemineku mudel vms, sest oranž homologeerimisetikett on ka küljes. ...87. aasta Märtsis olid segased ajad noh
  22. Tere, Kellelgi juhuslikult 325 iX-i (vb pandi ka muudele loomadele) eesmisi turvavöid pole pakkuda? Vaja oleks just sellise otsakronsteiniga (paremal pool otsas) nagu pildil näha: Siin veel üks kehvapoolne pilt otsitavatest kronsteinidest: Kui midagi pakkuda on siis andke palun teada PS-i kaudu.
  23. http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=2197689&rhash=dac2
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus