Hüppa postitusse

Baur TC

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    157
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    8

Kõik, mis Baur TC postitas

  1. @seltskond - soovin teile lihtsalt mainida, et tegu on avalikusest foorumist. Mis mulje võõrastele praegu jääb: 06.06 - kas kokkkutulek 2014 tuleb - või ei tule! koht ei ole määratud korraldajad ei ole määratud, korraldusmeeskond/toimkond puudub eelarve ei paista mitte kuskil millal kokkutulek peab juhtima ei ole määratud Lihtne kokkuvõtte - puudulik ettevõtmine igas mõttes! Kahju, et ma pean seda nii otseselt mainima! Oleme aus, niimoodid teie E30 seltskondlik värk küll ei arene või kolib väikselt kuhugi mujale. Aga tahate seda areng üldse? Kuidas te meelitate näitkeks Läti või Soome E30 sõbrad enda poolt, ka uued Esti tulijad vaatavad kindlasti natukene imeliku pilkuga, jne. - kui stiil nii jääb. Praegused ettevõttmised kuuluvad pigem fb `śse .Teeme e30 flashmob - iga osaleja võttab midagi kaasa - ja siis kohtume õhtul pool... Aga minu arvamuste järge on küsimus pigem arengu suunast - või arengu tahtmisest - kui seda soov on siin üldse olemas?!
  2. @Siim - nah nii härra - sinu etteaste! Kuni siiamaanini suured sõnad - aga nüüd on sul võimalus midagi korraldada! Ma ei näe praegu kokkutulekuplaanid ja ma ei näe korraldaja :-( Lase siis ise käia :-) Ootame ja kuulame kindlasti kõik hea meelega millega saa suudad nüüd midagi konkreetselt väljapakuda! Olen ise midagi väljapakunud - aga huvi oli - isegi tagasihoidlik õeldud - leige! Kahjuks küll. Aga mis nüüd saab? Täna on 04.06.2014 - ja isegi korraldamiskoht ei ole veel määratud! Edu sulle! N.B. - mina ei saa enam aidata, sest korraldan 2014 vahelduseks tsikklimeeste kokkutulek - söögidega :-)
  3. Baur TC

    E30 väärtus

    Korralik facelift - ja rõhk on "korraliku" peale, algab antud hetkel kuskil 2.500,- kuni 3000,- Euro ringis. Sealt on rong ei ole veel läinud..., neid on täitsa kättesaadav. Pre-facelift, ja siis kauba peale veel 6 silindrid, siis arvesta, et seda alla 5000,- Euro enam ei saa! Või masin on erandlik varustatud - 320i A või midagi sarnast.
  4. Baur TC

    E30 väärtus

    Neid, kes külastavad praegu BMW esindused ja tellivad originaal varuosad, on kindlasti teadlik sellest, et varuosade hinnad on tublisti kerkinud. Nii kaovad ka nimetatud "projektid" ära, kes taastab mingi vana ront hiigelraha ees kui korralik E30 maksab "ainult" 4 kuni 6000 Euro?! Küsimus ei ole üldse moes! Isegi vastupidi, autosid nagu Citroen 2CV või VW põrnikas on moes ja hinnad uskumatu kerkinud, E30 hinnade areng on sellest mõttest isegi veel tagasihoidlik olnud (välja arvestatud M3). Korralik E30 kabriolett alla 4.000,- Euro on praegu täielik "jackpot". Tahtjad kes unistavad, et odav BMW kabriolett peab olema, teie jahimaad ootavad teid E36 metsas :-)
  5. Baur TC

    E30 väärtus

    "benchmark" http://www.3er-foren.de/showthread.php?tid=23138 seda masin oli täpselt üks nädal üleval, siis juba müüdud! Varem oli sama foorumi kaudu E30 kabriolett (320i/PFL) kättesaadav, väga korralik pill - mis jäi 3 nädalat seisma, sest hind oli 12000,- Euro! Ja müüdud! Nii on lood!
  6. Baur TC

    O: cabrio

    ..."kere võiks üle keskmise olla", tähendab näiteks E30 325 puhul, juhul kui tegu on PVL, et siis olemas olev eelarve algab kuskil 5000,- Euroga?! Kuidas sinu soov langeb kokku "pooleli oleva projekti" kirjeldusega? Leian Saksa E21/E30 klubi kaudu küll sulle sobilik masin, aga oleks hea kui sa suudad vähemalt mingi eelarve summa määrata.
  7. Müün korralik valge kapott (alpinweiß) Hind: 65,- Euro Asukoht: Palamuse Christoph, GSM 5038833 Vajaduste korral saan ma 04.04.2014 kapott Tallinnasse viia, aga ainult kui on raha vähemalt osaliselt laekunud.
  8. too siis siin valge ära, hinnade puhul leiame kokkuleppe :-)
  9. Baur TC

    O: 316 summuti, põhjakorke.

    316 = M10 või M40 mootoriga?
  10. @SOL - aitäh hea postituse ees Tahan mainida, et ma ei jaga kaks asjad. I. "Odavam läbi saada" - seda ma loen siin nüüd juba teist korda! Ausalt õeldes puudub mul täielik ettekujutus kuidas keegi suudab seda BMW E30 puhul korrraldada. Kütusekulu ei ole väike, varuosad (uued UM´ist ei ole enam ammu odav/soodsalt), korralik kasutatud varuosad hakkavad otsa saama, jne. - foorumi/kokkutulekute sihtgrupp ei saa tõsiselt seda Eesti kodanik olla, kes liigleb E30 ´dega mille väärtus on 581,- Euro???!!! Enamus sellised lahkuvad nii kui nii varem või hiljem siin ridadest. Kas ei oli nii, kes tahab BMW´dega odav läbi saama sõidab juba ammu pigem E36? Ma olen päris kindel et E30 seltskond on juba arenguteele sattunud, ja eriti noored ei tulevad enam jurde, sest vajalik eelarve on tunduvalt kõrgem kui E36 puhul et masin korras hoida või taastada. II. Olen nüüd juba põhimõtteliselt 27 aastad BMW kokkutuleku-külaline - ja pean tunnistama et mulle on alati meeldinud hommikul korralik väljapuhanud hommikulsöögilauast ilmuda. Kas se on nüüd minu kiiks või mitte - aga peame arvestama et sellised külalised on olemas ja kui me soovime kaa väliskülalised vastuvõtta - siis on sellised ööbimisvõimalused ilmtingimata vajalik. Edu - Christoph
  11. Vigurisõit on siin foorumis nüüd piisav olnud! Rajapäevade mõtte tundub mulle mitte eriti läbimõeldud, sest EKBK pakub seda juba 2 * aastas, ja arutelu käib kas mingi suurem rajapäeb uues Sauga ringis tuleb kõne alla. E30 community liiged on sealt alati teretulnud olnud! Ise olen ma mingi määral nõus siin Jõgeva maakonnas midagi korralda, aga selge sõna, alla 25,- E nägu peale ei mängi siin midagi välja. 25 masinad * 1,5 reisjad ei too isegi 1000,- Euro kassas! Ja näiteks suuremad keskused nagu Voore külalistemaja küsivad tunduvalt rohkem kui seda mainitud summa. Näiteks EKBK sügisgrill´i kasutuses läinud turismistalu küsis 200,- Euro - ja pakus 12 voodikohad ja saun. Minu pool antud hetkel kõik - out & over - kas midagi korralik - või ööbimine kuuse all - teie poolne otsus.
  12. @Margo - natukene panid teemast mõõda, sest: grill ja tsill - kes on vastu? Kas joomine või mitte - iga üks määrab enda seisund, ja kindlasti jätkub iga pool ka jutuainet.... aga, enam vähem kõik eesti turismistalud, puhkusetalud, seltsimajad - või üks kõik, (kes pakub midagi samalaadsed) küsib raudselt korraldajate poolt ettemaks. Mis see tähendab? Kui eelarve ei ole, siis jääb lihtsalt mingi RMK plats või midagi muu, kohad või platsid millised on tasuta. Kahju küll, aga asi hakkab rahast pihta. Või keegi on nii julge ja võttab seda korraldaja risk enda peale ja küsib siis hiljem mingi "väravamaks". Ja kindlasti vaidlen vastu, et parimad üüritused tekivad vabakavas! Täiellik bullshit! Tahad kuskil muuseumist või näitusest ilmuda ja just giid puhkab või lausa uksed on kinni? Tormid kuskil teeäärsest sööklast sisse ja nõuad korraga 25 praadid? Seisad praamijärelkorras (kui teed väike ekskursioon Saarema või Hiiumaa - või isegi kasutad saare omavaheline praam, ja oh jumal - pool autosid ei mahu juhuslik ja pool tsirkus on siis Hiiumaalt ja pool tsirkus Saaremaalt? Ma ei kujuta isegi ette, mis juhtub kui juhuslik mingi Opel või Mersu klubi soovib sama moodi sama korraldamisstiilis samas RMK metsalas viibida. Plats hoivatud, nüüd oleme väehmusest ja sõidame Võrumaalt Pärnumaale - kus keegi tunneb keegi keelest ta on kuulnud et sõber on mingi ujumiskoht pakuda kust me saame võibolla isegi grillida? Kutsume rahvas siis RMK platsis - iga üks võttab liha ja kast õlud kaasa, ja kui sakumm siis otsas saab, siis käime mingi küllapood rüüstama - see toimib küll, aga laiema kavade puhul enam mitte! Aga isegi sellest ma ei ole enam kindel....
  13. Korraldaja kogemus on mul vist olemas, kindlasti leiame Jõgeva maakonnas ka suht palju võimalused. Aga tahan mainida, et teeme võibolla enne siin foorumist selge kuidas eelarvedega on, kuidas ööbimine ja toitlustus käib, jne. Ise olen mängus välja kui kava näeb välja nägu lihtsalt õllejoomine järve ääres koos grillimine ja chillimine, jne. - ja enamus rahvas soovib ööbida telkis või isegi autoistmes, lisaks puuduvad vetsud ja soe dushh.
  14. Aastalõppu hind: 17,50 Euro koos saatmiskuludega :-) Tootja: febi - nr. 08575 http://www.teile-direkt.at/febi-bilstein-1870728.html BMW originaal number võrdluseks 32 11 1 125 187 Christoph, GSM 5038833
  15. Baur TC

    M: AC Schnitzer rool

    Pakun 50,- Euro, terv. Christoph / GSM 5038833
  16. ...leidsin veel keldrist: uue differentsiaali puks - originaalpakendis isegi! BMW number: 33171135242 http://www.autoteiledirekt.de/febi-bilstein-1870929.html Hind: 12,- Euro koos saatmiskulud! Christoph, GSM 5038833
  17. Teeme siis jõulueri: 10 Euro / sisaldab saatmiskulud
  18. Telli lihtsalt paksem tihend!
  19. E30 on antud hetkel, kui ta on korralik, pigem hobiauto kui igapäevane sõiduriist. Korralik kerega auto, eriti VFL, on alla 2500 kuni 3000 Euro ei ole enam üldse kättesaadav. Kabriolettid (VFL) on hinnad juba peaaegu 5000,- Eurodest üle läinud, isegi 7500,- Euro ei panne enam pead pöörama... Mingi odav ront M40 mootiriga maksab võib olla veel alla 1000 Euro, palun väga - kes otsib endast sellist nagu esimene liikusvahend... Varuosade hinnad on nüüd juba BMW classicu poolt määratud - kes hakkab nüüd midagi taastame tunneb seda - ja nii turg sorteerib lihtsalt praak välja... Praegu on õige aeg et E36 osta ja korda teha - siis on veel soodsalt juppid kättesaadav. E30 puhul on soodsalt ajad möödas ja rong on läinud.
  20. Baur TC

    Design Edition

    Manual (kasutusjuhend) on hariliku E30 oma, ei ole mingi vahe! PDF failina on mul DE tutvustus iesgi veel olemas, ja isegi kuskil veel reklaamibrossürid ka...
  21. Palun lukku! Veljed tellitud kasutaja extreme327 poolt!
  22. Pakun E30 IX originaal valuveljed. 7x15" olukord - rahuldav - koos rehvidega taldrikud puuduvad 175,- Euro Asukoht Palamuse Kontakt palun ainult pn kaudu.
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus