Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY

asd

Foorumikasutaja
 • Postitusi

  52
 • Registreerus

 • Viimati külastas

 • Võidetud päevi

  1

asd päevavõit oli viimati 26. oktoober 2013

asd sai oma postitustele kõige rohkem meeldimisi!

Profiili info

 • Minu autod
  Bmw e28, Audi 80

Hiljutised profiili külastajad

689 profiili vaatamist

Kasutaja asd saavutused

Entusiast

Entusiast (6/14)

 • Esimene postitus
 • Kaasalööja
 • Vestluste alustaja
 • Esimene nädal tehtud
 • Üks kuu hiljem

Hiljutised märgid

2

Reputatsioon

 1. asd

  Müüdud

  Müüdud!
 2. asd

  Müüdud

  Sama auto jah.
 3. asd

  Müüdud

  Keeruline aastat öelda kahjuks. Kui ma nüüd õigesti mäletan oli see mootor peal 1990a 318is kerel - hiljem tõsteti see M20 maha ja pandi M42 peale tagasi. Mis aasta E30 pealt see mootor algselt oli jään võlgu.
 4. asd

  Müüdud

  Müüdud
 5. asd

  O: E30

  Ostan E30. Kupee/Sedaan/Touring - Vaatan kõik üle. Kriteeriumid: Hea kere, korras tehnika, võimalikult originaal, bensiin. Pisemad keretööd pole probleemiks aga ilma karpide, auklike koobaste ja pahtlist koosnevate tiibadega masinaid pole mõtet pakkuda. Pole vahet kas R4 või R6. Hind võiks jääda 2000.- piiresse. Vajadusel leiab ka muidugi juurde. Palun pakkumised saata koos piltide ja masina kirjeldusega postkasti. Esialgu jätakski suhtluse käima läbi postkasti. Sobiva pakkumise puhul suhtleme edasi kokkulepitud kanaleid pidi.
 6. asd

  O: E30

  Ennegi saadud sellise raha eest ja küll saab edasi ka. Ei otsigi korralikku!...lihtsalt täis vanarauda pole mõtet pakkuda.
 7. asd

  O: E30

  Oleks soov soetada taas üks E30. Nõudmised. Auto peaks olema alla turuhinna, mõistlikus seisukorras (läbi ussitanud käkke ärge pakkuge), peab omama ÜV ja olema võimeline liikuma omal jõul. Hinda pakun 700.- Pakkuda ainult kiirmüügi hinnaga autosid! Sobiva pakkumise korral toimub kohene ost. Pakkumised piltide ja kirjeldusega postkasti. Kirjelduse all palun välja tuua ka kõik puudused mis puudutavad pakutavat autot.
 8. asd

  Ostetud, lukku.

  .........................................................
 9. asd

  O: 4x100 15-16'' Valuvelgesid.

  Ootan ikka pakkumisi, võimalus ka peale maksta .
 10. asd

  O: Madaldus vedrusid R4 (alates -60)

  Võib pakkuda ka ainult tagumisi nt..
 11. asd

  O: 4x100 15-16'' Valuvelgesid.

  kas paremaid pilte oleks võimalik saada?
 12. Soov osta pealkirjas mainitud mõõdus valuvelgi. Võivad vajada tegemist värvimise näol..aga peaksid olema sirged. Asukoht Lõuna-Eesti, kaugemalt pakkujatega saaks ehk cargoga asju ajada... Auguvahe peaks olema 4x100, keskava vähemalt 57,1... Pakkumised teemasse või poistkasti.
 13. Ostaks madaldus vedrusid R4 mootoriga e30nele. Pakkuda võib alates -60mm Lõuna eestis tulen ise järele, kaugematelt pakkujatega ajame asja postiga. Kui keegi soovib vahetada, oleks pakkuda -40mm ring, koos kompiga nt?.. *Pakkumised postkasti.
 14. asd

  Bensiinipump undab.

  Pole pöördeid nii kõrgele nagu lasknud...aga kohekohe auto juurde minemas siis why not proovida. Bensiini paagis hulgim...pump kenast pmst üleni kütuse sees.
 15. asd

  Bensiinipump undab.

  Täpselt see sama esimene nr oligi mis mulle saadeti Raamile istutamine ei tohiks väga probleemiks osutuda...helistan laupäeval.
×
×
 • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus