Hüppa postitusse

SllM

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    272
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    15

Kõik, mis SllM postitas

  1. SllM

    e30 Masside asukohad?

    võibolla tõesti, pole kunagi nii võimast mootorit olnud
  2. SllM

    e30 Masside asukohad?

    Juhi pool tule kõrval on tõesti tulede oma, mälu järgi on ka rooli taga tulemüüri küljes massipunkt ja tagaistme all juhipool küljes, enne (või kohe peale) seda kohta, kust juhtmestik pagassi läheb. Mootori ja kere vahel ka, mootorikäpast lanseka külge. Paha ei tee ka lisa massijuhe mootori ja kere vahele.
  3. Ma ei tea, kas peaks siia sulle vastama või kuskile mujale foorumisse? Aga kui sa tahad mulle seletada, mis sa mõtled "suured sõnad" all, siis ikka vasta siia, ma mujalt ei viitsi otsida enda kohta juttu. edit: võimalus korraldada on alati olnud, või sa arvad, et alles siis, kui sina ei korralda, on teistel võimalus?
  4. SllM

    m20b25 ei käivitu

    raudselt oli noortehnikust võetud läbipaistva isolatsiooniga kõlli juhe ka
  5. SllM

    Mure siduri pedaaliga

    silinder oligi mäletamist mööda nurga all, aga siduri pedaal ise peaks ikka olema päris pika käiguga. Seal ei anna väga kinnitustega eksida, äkki on lihtsalt õhk sees ja sellepärast pedaal all?
  6. SllM

    spidokas

    kaitsme kontrollisid üle?
  7. ma ei näe loogikat, miks sul peaks nukkvõll põhjustama valgeid küünlaid või pulseerivat kütuserõhku - lihtsalt sellepärast, et keegi ütles ja keegi ütles järgi, et "mul oli ka" ? Kulunud nukk piirab põlemiskambrisse mineva õhukoguse ära, see mõjutab küll maksimaalset pööret, aga ei põhjust kindlasti lahjat segu. Mootor lihtsalt pole võimeline nii palju õhku tarbima, kui korras nukkvõlliga aga läbi õhulugeja tõmmatakse ikkagi õige kogus õhku ja aju annab sellele vastava koguse ka bensiini. Kulunud nukaga sõidadki nagu õmblusmasinaga, aga muid kõrvalmõjusi eriti pole. Sinu mure on kas väntvõlli anduris, mis kaotab signaali, või bensiinisüsteemis. Väntvõlli anduri signaali kadumine = aju jaoks sama, mis seisev mootor = bensiinipump lülitatakse välja = pulseeriv rõhk, kui ta jälle signaali tagasi saab. See peaks küll viitega toimuma, aga sa ei öelnud, milline see pulss on. Mina alustaks nii, et : paneks bensiinipumba relee asemele otse silla, pump pidevalt järgi ja võtaks rõhuregulaatoril vaakumi tagant. kontrolliks seisva mootoriga, kas endiselt pulseerib, kui jah, siis pumba/regulaatori/pealevoolu/tagasivoolu viga. Lihtne. kui ei pulseeri, siis paneks auto käima, kontrolliks ilma vaakumita, kas pulseerib, siis koos vaakumiga, kas pulseerib - nii saad aru, kas regulaatori jama või ei. Kui pole regulaator ja ikka pulsib, siis vaataks relee juhtotsa, kas see pulseerib või ei. Kui pulseerib, siis nagu ma ütlesin, arvatavasti nuka andur või (selle signaali juhe) Muidugi sa võid ka nukkvõllid vahetada. Kui need kulund, siis peakski.
  8. Ma ei narrinud mehe autot, ütlesin täpselt seda, mis ta ise kirjutas. Teises foorumis maha teha klubi kokkutulekut ja/või selle korraldajat on lihtsalt selline mehe tegu, et väärib mainimist.
  9. Tsiteerides siis härrat: " Tingimused, toomine ja muu: kokkuleppitav! Aitan vajaduste korral - A.LeCoq on alati teretulnud ja suht hea valuuta! Kindlasti peab huviline sellest arvestama et tagant on uus katuse-riie vajalik, tagasilla puksid on läbi ja veidi keevitustöö tuleb ette võtta! Pildikogujad, time-wasters, mullitajad, "mina tahan hirmsasti soodne E30 kabrioletti mehed" et see aasta veel Oorest uhkeldada - ja joon ennast kuuse alt sealt täis, sest raha on mul palju ja E30 juppid leian koppikate ees" - palun ärge varastage minu aeg! " Tekkis küsimus, et kui hr Baur'ile on AleCoq valuuta, kas võib terve selle püssi ka õlle eest ära osta v? Mina, kui üks eeldatav Oore külaline olen ju varunud endal juba aasta aega õlut, mida kuuse all libistada. Nähes nüüd sinu pakkumist, olen nõus oma varudest loobuma ja ühe ürituse oma elus kaine olema. Nii kifti auto eest, nagu see on suurte tähtedega BAUR TC2 , mis on ju igati moodi ägedam, kiirem ja popim asi, kui need tavalised 318 saanid. Sellel on ju võimalik ukse piida peal vaadata ja ka oma naisele näidata plekist stantsitud nelinurka, kus on ebamaine ja lummav kiri "Baur TC2". Peale seda ei pane ei mina ega mu elukaaslane tähele, kuidas soojas suvetuules lehvib uhkelt närakas katuse kalts, tagasilla puksid ähvardavad hambaplomme ja ... pisut vaja keevitust siit sealt. Ja seda täiesti kaines olekus.
  10. SllM

    EWS immo ühendamine m52 mootoril

    Kui inglise keel ja arvuti kasutamine võõras teema pole, siis saab ka ise EWS'i maha üsna lihtsalt, see väga läbi mõmmutatud operatsioon. Uuri näiteks: http://forums.bimmerforums.com/forum/showthread.php?2066394-Siemens-MS41-2-EWS-SAP-and-rear-O2-removal
  11. sellist puud ei leia, mis kõigile sobib.
  12. SllM

    Vesi pagassis?

    Kui sul pole sõpra, kes aitaks hädas, siis oota, kuni tuleb vihmane ilm, otsi kõige uhkem e30 mis sa leiad ja tõmba võtmega sügav soon üle uste ja tiibade - nüüd on sul aega ca 20 minutit, kuni auto sõidab tallinnast männikule, kasuta seda aega targasti ja uuri hoolega, kust võib vesi pagasiruumi tulla.
  13. SllM

    M20B20 Ei käivitu

    kas süüde totaalselt vale või klapid kõverad, muidu sisselaskesse ei saa ju lüüa. Äkki polegi asi jagajas vaid küünlajuhtmete järjekorras. Vahest võib lihtne viga ka olla.
  14. SllM

    4x100 -> 5x120

    4x100 ja 5x120 auguvahe adapter on päris haige teha. Näeb välja umbes selline. Keegi siin foorumis müüs ka neid, ma täpselt ei mäleta, mis see hind oli, aga see oli üsna ajukas. Mingi suvalise velje pärast poleks mõtet neid küll soetada, praegu saab juba ükskõik millist velge ükskõik mis auguvahega üsna soodsalt. BBS RS korralikud repsid saksast mingi 500-600 euri'ga kodus. Idapoolt veel odavamalt.
  15. SllM

    klaaskiud uksed?

    klaasriidega ja carboni ja kõikvõimalike komposiitidega üsna palju tegelenud ja klaasriidest asjad kõlbavad drag'iks driftiks jne, kui sul on tegelikult ka tähtis, et ukse vahed istuksid või uks normaalselt kinni lahti käiks, siis loobu sellest mõttest ja tee originaal uks nii kergeks, kui võimalik.
  16. SllM

    Küsimus colide kohta..

    Mõõda igaks juhuks üle, mul oli keegi aff pannud ühe 51mm ja teine oli 45mm
  17. SllM

    4x100 -> 5x120

    Tegelikult on siin küsimus ju selles, et mille jaoks keegi 5x120 swappi teeb. Kui sul on vaja 5x120 velg alla panna, siis flants nagu lahendab küll selle probleemi, aga samas keerab ET valiku pekki, sest toob kinnitust tavaliselt 2cm väljapoole ja kui velg on niigi nibin nabin, siis pead hakkama otsima suure ET'ga velge, et see koopasse ei käiks. Suure ET'ga veljed on tavaliselt väikese randiga - jälle jama eks. Kui sul on vaja suuri kettaid ja pidureid, siis bmw jupivalikus on vihasemad asjad enamasti 5x120 auguvahega ja sobitataksegi neid igati pidi alla, siinkohal flants iseenesest mõistetavalt ei aita muret lahendada.
  18. Tööle saab kindlasti, aga kas see tulemus seda vaeva väärt on, töö ja aeg täpselt sama, mis korraliku kaanega ju. Vähem musitamist ja rohkem inglisekeele (ja eestikeele) tunnis, siis leiad ka internetist nii mõndagi.
  19. SllM

    roolilatt

    Mõned valikud sulle: 1) Pane e30 roolilatt ja asi korras. 2) Pane võimendi ja kopsik 3) Võta pimedad maha ja sõida, kuniks seda latti jätkub ja siis vali esimene variant.
  20. SllM

    M: Jap Style lõpupütt

    Vabandan juba ette... ?
  21. SllM

    Palun abi vea diagnoosimisel?

    Hei, Kui häälestaja ütles, et viga on väntvõlli anduris ja sa vahetasid välja vända anduri ja midagi ei muutunud, siis on viga vända anduri juhtmetes, mis tegelikult ongi loogilisem. Sellel mootoril peaks olema VR andur ja selleks, et VR töötaks ilma häireteta on vaja varjestatud signaalikaablit. Kui kaabel on OK, siis proovi 10k oomist takistit signaali filtreerimiseks. Muidugi eeldades, et sa tegelikult ka vaatad, milline signaal välja näeb oma kujult, mitte ei filtreeri pimesi. aa.. ja MS ja õhulugeja, milleks seda vaja on? Eriti veel tehnoloogia ja täpsuse tipptase, nagu m30 õhulugeja. Isegi, kui sa ei mõista MS'iga midagi teha, siis tuner studio käima pannes avaneb sulle aken, kus on palju igasugu magic kellasi ja viles ja all on terve rida indikaatoreid... sellised kastid, kus on tekst sees ja värv muutub. Sealt näed sa ka sellist kasti, nagu "Not Synced", mis on punane, kui auto ei käi, kui käima paned, on ta roheline ja Synced... kui nüüd vända signaaliga mingi jama on käimise ajal, siis see sama kastika annab sulle teada sellest ja muutub jälle punaseks ja "Not Synced". Muidugi võid alati ju pöörduda selle inimese poole, kes sul selle süsteemi kokku pani ja häälestas, või siis näpi ise igasuguseid nuppe ja lahtreid ja graafikuid - what's the worst that can happen
  22. SllM

    K: m50b25 turbotamine

    ebay turbodel pole ka tegelikult väga viga, kui igapäevaselt ei sõida, siis saab mitu mitu aastat funnida. Eeldades muidugi, et õlitus on viisakalt ehitatud. Kollektoriga on nii ja naa, mõnel kestab mõnel lööb esimese suurema kuumaga mõrad sisse, eks neid tootjaid ole ka mitmeid ja setupid ka erinevad, aga üks asi on küll üsna kindel, et odav kolle ei istu poltide otsa normaalselt, päev otsa puurid üle ja võib ka juhtuda, et ei mahu sul sinna turbo otsa omal kogemus olemas m50b25 hiina koldega, pidime vahetüki fabritseerima. Ja PS! enamus neid koldeid on bottom mount, mis on päris porr. Top mounti pole võimalik ilma vahetükita teha. Seda saab kollektori kuju järgi aru, turbo kinnitus flants peab ikka üüüüsna kaugel olema plokikaane külge minevast flantsist, muidu bottom mount. edit: turbotamise juures aju ja pihustid on juba üksi päris kena väljaminek, ca 1k läheb ära sellise miinimumprogrammiga.
  23. SllM

    jõhker rooliloks

    kui ise suvekad alla panid, siis pane poldid ka külge, kaob jõhker loks ära.
  24. SllM

    Bensiinipump undab.

    Benarõhu regulaator kontrolli üle. Kui see on mingil põhjusel kinni jäänud, siis pump peab kõvasti tööd tegema, et midagi paaki tagasi saaks tulla. Auto sõidab "normaalselt", küll rikkalt, aga sa ei pruugi sellest aru saada. Teine variant on see, et ... sa ikka pumbale bensiini ka annad, mida ringi pumbata? Kui 3L paagis pidevalt, siis tõmmabki vahutama ja pumba undama.
  25. Jah oskan kyll tuua. biker.ee korduvalt.
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus