Hüppa postitusse

RDMU

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    741
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    21

Kõik, mis RDMU postitas

  1. Just peaksid sellised autod ainult kalendris olema, siis iga kuu ja iga päev vaataks ja oleks kuhu püüelda, et järgmine aasta oleks teisigi autosi mis oleks nii ilusad.
  2. RDMU

    Head muusikat autosse :)

    http://youtu.be/BHvM7Oi6Scc
  3. Kui kalendri näidet vaadata, siis on vägagi arusaadav, miks paljud pildid ei sobi kalendrisse, kujundada on lihtsalt raske. Ja kui ebasobivas formaadis pilte hakkata siiski mahutama kalendrisse, sisi ei tule see tulemus just kõige ilusam. Aga kalendri selle näite kohta ütleks, et väga hea näide ja hea kui terve kalender järgmine aasta sellises kujunduses tuleks. Aga siis peaks olema kõik pildid, tehtud sellise arvestusega, et kuupäevad mahuksid pildi üles serva ära ja et oleks õhtul või öösel tehtud pildid, et kõik kuud oleks sarnase stiiliga. Aga see ainult minu arvamus.
  4. RDMU

    Lobamokkade rubriik

    http://bmwfans.info/ lehel väike uuendus toimunud, jube harjumatu ikka.
  5. 1. 39 2. 44 3. 65 4. 60 5. 1 6. 48 7. 7 8. 9 9. 36 10. 29 11. 23 12. 25
  6. Puuri viimasele summuti pütile 4 auku, nii umbes 6mm läbimõõduga. Kaks tükki summuti peale poole ja kaks tükki allapoole. Siis mõnda aega sõida ja siis võta see viimane pütt ja viska prügihunnikusse ja pane sportsummuti alla, siis saab õige hääle...
  7. Kaks asja jah segi kuid siiski mõlema suurenemine peaks just mootori võimsust tõstma. Kompressioon tõsusis, sisi see tähendab, et enne oli kas kaanetihend kehva või klapid ei pidanud nii hästi kui uuel kaanel. Ja kui uut kaant lihvitud, siis surveaste ka veidi kõrgem ja peaks ka mootori võimsust tõstma, kui just detoneerima ei hakka kergemalt ning nukk paigast ära ei ole.
  8. 1:1 on suhteline mõiste, päris nii ei saa, et vahetad ainult tagasilla ära, sest peale seda ei lähe enam vanad rattad sul autole alla. Aga kui eesmärgiks ongi, et saada ratatd 5 poldi kinnitusega, siis sobib jah, ise teinud pole seda ja ei oska täpsemalt öelda.
  9. RDMU

    M50 mootori paigaldus e30-le

    No üldiselt tuleb vaadata käigukasti järgi, et kas suur või väike flants, kuigi neid flantse saab ka käigukasti küljes vahetada. Teine asi on pikkus, mida saab uurida kataloogidest ja need pikkused annavad veidi muutuda ka kardaani ühenduskohast...
  10. RDMU

    M50 mootori paigaldus e30-le

    Kardaan peaks sobima veel kindlasti e30 324td oma
  11. RDMU

    M50 mootori paigaldus e30-le

    Omavahel vahetatavad jah kastid, kuid kas mitte m50 küljes ei jää m20 kast nurga alla? Ja keegi võiks küll sellsit infpt jagada, et kudias on m51 mootori käigukasti vastupidavus suuremale jõule ja mis ülekannetega on m51 käigukast?
  12. RDMU

    Lobamokkade rubriik

    Eix võib varsti vist põhitöölt ära tulla ja hakkatagi e30e keresi keevitama, saame kõik oma auto kered seal korda
  13. RDMU

    Lobamokkade rubriik

    Keegi siit ebayga ka tegelenud on rohkem ehk? Ja kui on, siis ehk on keegi ostnud midagi inglismaalt? Et mis on kõige soodsam võimalus sealt pakki eestisse saata? Veidi jama kui osta 18 naelane asi ja siis posti eest maksta 40 naela. Veidi palju tundub nagu, kui võrrelda sellega, et hiinast üks arvutikaup tuli tasuta kohale...
  14. RDMU

    Lobamokkade rubriik

    Kurat, kus on alles lolle inimesi olemas... Avastasin, et ühel inimesel, kes ostis e34 diisli romu, sellel läks põlluralliks mingi suvaline saadud differ alla, mis osutus LSD diffriks, aga tüüp ise ei jaganud midagi sellest mis see on... Ütlesin et enne kui masina metalli viib, müüks diffri mulle, et see "hea ülekandega" ja et ostaksin 50 euriga ära, ütles, et tule keera kohe alt ära... Aga kahjuks ei olndu kohe aega minna keerama ja nüüd nädal möödas ja auto juba viidi metalli, kurat kus paneb kiruma... Oleks soodsalt hea asja saanud
  15. RDMU

    Lobamokkade rubriik

    Ma omal toppisin e34 525i mootoripadjad, pole kõige ideaalsemad, aga ajasid asja ära. Ilmselt leiab midagi paremat nende asemele, aga pole veel otsinud seda, et mis parem oleks sinna.
  16. RDMU

    Lobamokkade rubriik

    Ma usun, et fake selles mõttes, et on arvutiga 3D pilt. Esimesel pildil veermik ja mootor aga tunduvad reaalselt olevat sedasi kokku seatud ja pildistatud.
  17. RDMU

    M50B30 strokeri ehitamine

    Mul plaan kasutada m50b25 blokki, m57b30 väntvõlli (stroke 88mm), mõlemad on olemas ka praegusel hetkel juba. Ja siis kas 130mm või 135mm kepsu ja olenevalt sellest kas mõnda m20/m40/m42/m43 kolbi olenevalt kepsu valikust ja soovitud osade kogupikkusest ülemises surnud seisust väntvõlli tsentrini. (m50b25nv on originaalis selleks kogupikkuseks 210.7mm) Esialgne kiire arvutus m50b25nv bloki jaoks: m57b30 väntvõll stroke: 88mm m20b20/m20b27/m50 135 mm keps m42/m43/m40 kolb CH: 31.65mm ------------------------------------------- 88/2 + 135 + 31,65 = 210,65 See on pöörlevate osade kogupikkus ülemises surnud seisus väntvõlli tsentrist, mida on 0,05mm vähem kui on m50b25nv originaal osadel, kuid omab 13mm suuremat käiku (stroke) Väheke andmeid mis netist leidnud olen: Pistons (CH is compression height): M44, 30.4mm CH, 84mm bore M42, 31.65mm CH, 84mm bore M43, 31.65mm CH, 84mm bore M40, 31.65mm CH, 84mm bore M20, 34.09mm CH, 84mm bore M50B25 (VANOS), 32.55mm CH, 84mm bore M50B25 (non VANOS), 38.2mm CH, 84mm bore M52B28, 31.82mm CH, 84mm bore M54B30, 28.32mm CH, 84mm bore S50B30 (USA), 32.8mm CH, 86mm bore S50B32 (USA), 31mm CH, 86.4mm bore Lisaks on vaja veidi rohkem mõelda ja leiutada võrreldes m54 väntvõlliga, sest erinevad on väntvõlli esimese otsa mõõdud: M50 väntvõlli otsa tihend: 48x65x10 M57 väntvõlli otsa tihend: 55x68x8 Teiseks erinevuseks on see, et m57 rihmarattal puuduvad trigger wheel hambad. Võiks ju lihtsalt asemele panna m50 rihmaratta, kuid kuna väntvõlli otsamõõdud on erinevad, siis see ka pole kohe bolt on lahendus kuna ka rihmaratta kinnitus on uuematel mootoritel hoopis nelja väiksema poldiga, mitte enam ühe suure poldiga. Selle vastu peaks aitama mõne jupi juurde tegemisega või netis kalli raha eest tellida mõni sport rihmaratas mis peaks heal juhul sobima: http://store.vacmotorsports.com/vac---s50b30-euro-crankshaft-harmonic-damper-kit-by-ati-p2814.aspx Võibolla keegi oskab veel miskit kaasa rääkida ja täiendada infot ja omi mõtteid välja käia?
  18. RDMU

    E30 pildid internetist.

    Kuubikud, ipad ja vist see mingi ekraan võiks ka ikka alles jätta sisust
  19. RDMU

    E30 M5 mootoriga Tallinnas

    Lähemalt kuskilt netist saab lugeda seda huvitavamat asja?
  20. RDMU

    Lobamokkade rubriik

    fast and furious 6 mäng
  21. RDMU

    Lobamokkade rubriik

    Ma ikka onu, lihtsalt sõbranna kirjutas mu kontoga siin korra ka.
  22. RDMU

    Lobamokkade rubriik

    Ahahh . Muide ma olen see tüdruk kes on pildil , ma võin eeapoolt ka kunagi pildi teha
  23. RDMU

    Lobamokkade rubriik

    Pole uurinud selle kohta, see tänapäeval vist rohkem moe värk...
  24. RDMU

    Lobamokkade rubriik

    Kevadel oli klubiriiete tellimine ja tellisin omalegi särgi ja pusa. Pusa olen kandud juba päris mitmeid kordi kuid särki pole jõudnud veel selga panna... Jja nüüd vist olen särgist ilma, sõbranna käis korra külas ja tuli välja, et ta teab mis on e30 ja et need talle meeldivad ning kui mu särki nägi, siis vähemalt üheks õhtuks omandas selle...
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus