Jump to content

Kaotatud esilisa


eix22

Recommended Posts

Rõuge-sõmerpalu-keeni-puka-pikasilla trassil siis üleeile 02.01.14 pani plehku minu punast värvi lai esilisa ehk nn is lisa. Kui mõni kohalik rullikamees märkab mõnel volvol või opelil seda lisa, siis võiks märku anda! Kuigi selle tagasisaamine ilmselt suht lootusetu eriti selles keskkonnas, kus seda ihaldab pool foorumit, aga ausaid inimesi on ka küllga, et kerge lootus peab olema :) Vot sulle tutikaid tüübleid ja tavakõguses autot :)

55570186

Link to comment
Share on other sites

Ei usu eriti, et keegi varastas. Pikem peatus oli pimedas ühe poe juures ainult, muidu ikka sõit rõugest koju. Eks ta imelik ole, et nii ära kadus, kuna kõik kinnitusklambrid said kunagi uued. Siin ennegi olnud teemasi, kus see julmalt ära tõmmatud vist, ausaltõeldes pole ma kinnitusi veel uurinud, kas lihtsalt vahelt välja lipsanud või on nad katki.

Facebooki mul pole ja lisa ikka see tavaline laiem spoiler.

08468586559317.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ise see küll kinnituste vahelt pole suuteline ära tulema kui korralikult kinni oli, pealegi oleks raginat kuulda olnud üle sõites. Ise sõitsin kunagi tavalise lisa põlleküljest lahti kui tagurdades jäi liiklusmärgi betoonaluse taha.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use & Privacy Policy