Hüppa postitusse

GTA

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    1 421
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    94

Kõik, mis GTA postitas

  1. Osta FL ja pane vanema tüübi põll ja stange, esituled. Peale stange kinnitamise poolraami otsa pole rohkem eriti midagi mõelda.
  2. GTA

    M: Roolialune kate

    Hind 100€ Tulederegulli ja iselõigatud gongi avaga. Arvestades vanust väga heas seisus. Kinnitusaugud terved, asi ilusti vormis, üks väike rebend terve paneeli peale - sellest pilt ka. Heameelega jätaks gongi katte omale, hind siis - 10€. Kaasa saab karbitäie kraami orig. hüdraulilise süsteemi elektrile ümberehitamiseks. Karbis 2x E34 mootorit, 2x Fordi nuppu, 2x Fordi mootorit. Töökorda ei tea neil. See hinda ei mõjuta, saab kauba peale, kel huvi on ja saab jännata veidi. Kes pilte teravamalt vaatas nägi, et orig. nupp on juba Fordi sisule ringi tehtud ja kaasas on ka taustavalgustuse kaabeldus. Asub Paides. PS või tel. 53 410 582
  3. On see üldse kindel et spidoplokk peab ainult ühe tootja instrumente sisaldama? Mul samuti väljast VDO, spido ise Motometer. Vist oli isegi Motometeri trükiplaat. Ses suhtes ma küll pead ei vaevaks sellega, OE tootjad on mõlemad ja osad peavad koos töötama. Mulle Motometer meeldib rohkem, sest tollel on spido näidu kalibreerimiseks potensiomeeter, mida saab ise reguleerida. VDO see võimalus puudub.
  4. GTA

    Lobamokkade rubriik

    Torukolle? Too annab ka lärmi.
  5. GTA

    M: E30 baur

    No põdrad on nagu on aga ega me ei peaks seda jama legitimiseerima siin ikkagi Sama hästi võiks siis juba vana mazda vini passi lüüa, see ka 323
  6. GTA

    M: E30 baur

    No sa oleks võind netis vin dekoodrit ka kasutada Aga no kui on isu jaurata. Ma ei saa aint aru, kas maanteeameti töötajad ei oska lugeda. Iga tootja on selgelt andnud juhised kus leidub antud auto mudelil vin kood. Kogu muusika.
  7. Ma ei tea no, seal veel sättimist küll. Jätab sellise nädalaga peale värvi kokku lapatud auto mulje Hinda ei hakka üldse kommenteerima, mis sellest ikka.
  8. GTA

    E30 pildid internetist.

    Tulemüüri ja mootori vahel on samas niipalju vaba ruumi et sinna saaks jääkasti teha? Mootor ripub sisuliselt üle esisilla, et juhitavus peaks ka audi moodi olema, kui see eesmärgiks oligi äkki.
  9. ... no miks peaks mädale autole keegi kaugele itta järgi tulema, nii vähe neid projekti toorikuid ka pole, olgu siis iX või mõni muu mudel. Eestist riisutakse ikka koor kopikate eest Millele eelnevalt veel ehitajad üle riigi paremad defkad jupid külge otsinud.
  10. GTA

    O : Kupee juhiuks

    Sealt oled küsinud?
  11. Müüa uus difri kaane kandepuks. Febi Bilstein 08857 Hind 25.-, saatmine hinna sees. Kontakt PS või tel. 53 410 582
  12. GTA

    Rehvi mõõdud

    215/40 paneks ise, milleks stretchida. Jääb kena kandiline ning liha ka veljele, et sõita okei oleks. 40/40 ei tohiks tagant pihta käia kui normaalse jäikusega vedru on. 195/40 jätab sul koopad veits tühjaks ka, stäänzh pole see mis võiks Hakkad kohe coile otsima.
  13. GTA

    O: E30 tükke

    Kui sul plokk olemas siis lihtsam seda kasutada, R6 kraami vähe saada:
  14. GTA

    Elektriaknad

    See "mujalt" voolu peale andmine on lisavarustusena pakutud comfort relee kaudu. Kõigil el. akendega autodel seda kaugeltki pole.
  15. Kas on samad kellele müüsid või on seal omanikku vahetanud juba? 😄
  16. Sedaanile (2/4D), facelift, aku taga variant. Ette tänades, Sander
  17. GTA

    m20b25ix vs m20b25

    Su ostuteemasse kirjutasin pika jutu aga tõesti, iX õlipump on teistpidi pöörlemissuunaga. Kui panna pump ja karter rwd autolt siis abivõll vaja ka vahetada ja plokile reduktsioonklapp panna. Olen selle läbi teinud, keerulist ei ole midagi.
  18. Esiõõtsade tagumised puksid pehmed või lausa rebenenud. Võib vabalt olla mõlema probleemi juur.
  19. GTA

    Lobamokkade rubriik

    Flokk on rajaautole, et peegeldusi vähendada. Nahatamine eeldab jälle filigraanset tööd, muidu täielik aja-, raha- ja materjali raiskamine. Imo on raiskamine ka must nahk armatuuril, sest oem tekstuur ja kvaliteet on ju ilus. Mõte teha siis kui ka ülejäänud saluun on sama meistri nõelasilmast tulnud ja mingi custom värvilahendus. Nii et jah Otsi ilus armatuur 😋
  20. GTA

    Lobamokkade rubriik

    Shortshifter toimib alati, 100%? Ma kunagi paigaldasin, ei läind enam. käigud normaalselt sisse, jõuga aint. Panin originaali tagasi. Puksid on/olid ise pronksist treitud. Ja ma ei tea keedupelmeenide segamist meenutab uaz kast aga bmw omad on suht mõnusad selle pika käiguga ka 😁
  21. GTA

    Lobamokkade rubriik

    Pole tähele pannud, kas uuematel, uputatud tulepesudüüsidega autodel nende töökorda kontrollitakse? See ogaruse teooria võib täitsa põhja pidada. Saan aru, et kui tegu oleks kohustusliku lisaga nagu need 80ndatel Soomes ja Rootsis olid. Sõber sai Raplas kunagi märkuse et 2101-l on all valed veljed. Ehk siis 2105 omad Pool tolli laiemad plekkveljed, ooookei.
  22. 1. on mingisugune kellaploki enda ikaldus. Ikkagi on kõige mugavam otsida doonor ja see plokk kas täielikult või siis katkine detail asendada. Sel juhul ilmselt kas trükiskeem või tahhomeeter ise. Doonoriks sobib FL plokk olenemata mudelist, allservas asuv pulk kodeerib tahhoka R4 või R6 variandiks. 2. mootor on asendatav, korpus jääb vana.
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus