Hüppa postitusse
FACEBOOK-i KAUDU SISSELOGIJATELE ×

Edetabel

Populaarne sisu

Näitan sisu kõrgeima reputatsiooniga 21.12.2016 kõikidest kohtadest

  1. Nostalgitsen veits. Minu esimene, sellest saigi minu E30 juppide müümine alguseö. Pildid äkki aastast 2007 Selle tõin talle keredoonoriks kuhu tehnika lapata Pähklilt ostetud müstiline 323i Miks müstiline ? Mina ostsin ta, et laiali lammutada kuid paraku sinna asi ei jõudnudki. See mootor oli seal vahel nii hea, et kolmanda käiguga sai kohapeal põletada. Tädipojale tegin sõitu, siis küsis, et kas M3 mootor on vahel või Peale auto müümist võttis minuga ühendust päris mitu iidset omaniku enne Pähklit kes kõik küsisid, et kas see käis ikka sama haigelt edasi või Keegi ei teadnud mis tehtud oli aga isegi 2000 alguse poole üks omanik ültes, et juba siis liikus ilusti. Tiit ja Risto( 3.0 V8) sõidavad mu E32 sabas kuhugi....
    5 punkti
  2. Võin omast kogemusest kinnitada, et keegi sulle siia midagi pakkuma ei tule, eriti veel kui raha ei paku. (konkreetne summa!?) Ise kabriot otsisin, siis lappasin kogu lugejate autode teema läbi ja saatsin PS-i huvitavamatele eksemplaridele. Pooled ei olnud nõus müüma ja teised pooled oskasid hästi küsida Edu otsingutel.
    2 punkti
  3. @C4V6Halvasti ajad seda asja- ma ka mitu korda tahtnud selliseid juppe, mida sul laos ei ole.. ja ei tule bljat, ja tak i znal
    1 punkt
  4. Suured tänud paarile foorumikasutajale, kes kõiki mu velgi ühes portaalis müügis nägid ja helistasid. Tore, et siinsed tüübid viitsisid muret tunda ja teatada. Respekt. Oli ikka kasu küll teema tegemisest, kuigi olin suht lootusetu. Seega andke aga varavastastest tegudest teada, hoiame kokku!
    1 punkt
See edetabel on seatud Tallinn/GMT+03:00
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus