Hüppa postitusse
FACEBOOK-i KAUDU SISSELOGIJATELE ×

Edetabel

Populaarne sisu

Näitan sisu kõrgeima reputatsiooniga 06.04.2016 kõikidest kohtadest

  1. Kaalu ei ole aga leiab "kaalutud kaupa" Nali, lihtsalt narkokaal on nii tobe nimetus, pigem kutsutakse seda asja apteegi kaaluks.
    3 punkti
  2. Striidi ürituste pärast ma küll Tartu ronima ei hakka Aga kui see neljap midagi toimub siis hõigake, vb tuleb võtab hea siiriuse kohvi siis
    2 punkti
  3. Mina vist olin, aga siiski facelift, mitte pre
    1 punkt
  4. Teades antud autot ja viimast PIKAAJALIST omanikku siis tõesti 700€ mille eest? Auto müüdi kahe jooksu velgedega 250 euro eest.Vahepeal taganurgaga laksu pandud(tagatiib kõver ja uksevahe paigast), sisu veelrohkem ära lõhutud,esilisa põlle küljest kadunud, tagatuli puruks, karpideltki viimane pahtel ära kukkunud jne) Kere oli otsas juba ammu ja seal pole miskit parandatud vaid veelrohkem lõhutud, mootoril lambda lahti ühendatud kuna niiske ilmaga ei kannatanud sõita jne. Ainukesed head asjad olid seal aegrelee, tagadiffer(3.25 ülekandega...seegi tglt undas),esipüstakud/amordid ja õõtsad...roolilatt pekkis,bensiinipaak pekkis...Üldiselt ei kommenteeri müügihinda, aga siin on pilli konkreetselt veel lõhutud ja viskame, aga hinda juurde...tee juppideks ja ehk saad ostuhinna tagasi isegi. Edukat müüki!
    1 punkt
  5. 31. märtsil ehk eile Tallinnas Pärnu mnt-l preface punane kupee, tumeda peaga näitsik roolis
    1 punkt
See edetabel on seatud Tallinn/GMT+03:00
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus