Hüppa postitusse
FACEBOOK-i KAUDU SISSELOGIJATELE ×

Edetabel

Populaarne sisu

Näitan sisu kõrgeima reputatsiooniga 02.02.2014 kõikidest kohtadest

  1. Võiks olla ka mingi võimalus autosid proovile panna ja korraldada nii, et peatuspaiga ligidal oleks mingi laiem jupp asfalti. Minul eeskujuna silme ees Ladaklubi suvine camp, toimunud on need kuskil vanal sõjaväealal või vaiksemas kohas (Rutja, Kiltsi, Haapsalu), Kes tahab istub ja grillib terve aja kuskil vilus. Samas on päevasel ajal vigursõidurada maha pandud ja ka organiseeritud kiirendusvõistlus klasside kaupa, tehtud väike võistlusmoment asjale juurde ühesõnaga. Ööbimistasud on sümboolsed (viiekas näkku umbes, eelregamisel soodsam) ja selle raha eest saab auhinnad, vajalikku tehnikat ürituse tehnilise poole korraldamiseks (kasvõi välikäimla ) vms. Rõhku ei panda ühisele "pikale lauale", vaid pigem ongi et rahvas kokku meelitada ja neile minimaalselt päevaseks ajaks tegevust pakkuda, samas on ajagraafik piisavalt vaba, et igaüks teab mis teeb. Autosid on seal ka kohal olnud max 40, mõnel aastal vähem, 30 ringis. Arvestades foorumi aktiivsust - minumeelest suhteliselt sarnane siinsega, et ei ole teab mis massiline klubi aga ikkagi täiesti arvestatav ja oma fännidega, siis ka siin võiks sellise osalejate numbri kätte saada idee poolest.
    3 punkti
  2. 2 punkti
  3. Mkhmm!! Olen Baur TC korraldatud üritusel käinud. Kõik oli väga kena. Täiesti teine klass mis e30 klubi suvetrippidel olen näinud ja mis siin hetkel kõige määravam on, on see, et seal olid ka täiesti teistsugused inimesed. Vanemad eelkõige! Me ei saa võrrelda näiteks bmw klubi ja e30 klubi või siis klassikaliste autode fänne, kes tulevad kokku üle euroopa, e30 klubi kokkutulekuga. Fakt on see, et e30 klubis on väga vähe inimesi ja üldjoontes on kõik ka noored, kellele meeldiks odavamalt läbi ajada. Muidugi oleks vahva ka meie väikesele seltskonnale korraldada üritus, mis hõlmab cateringi ja majutust basseiniga nagu ameerika filmides. Paraku on see võimatu justnimelt raha pärast. Leian, et siiani olen nii mina, kui ka Kert andnud endast parima, et see suveüritus teha võimalikult odavalt, kuid samas piisavalt viisakalt. Olen näinud ja ka juures olnud vw klubi ürituste korraldamisel, kus oli vähemalt 10 korda rohkem aktiivseid inimesi kui meie klubis. Üritused olid niivõrd kordaläinud, et ühe suve jooksul tehti neid vähemalt kaks. Ehk siis asi toimiks ka meil, kui oleks rohkem inimesi, kes üritusest osa võtaks. Seda aga ei saavuta üleöö, vaid pigem ajapikku. Muidugi võiks päevakava, grilli kohta ja ka sisu vahelduseks muuta, kuid ma arvan, et üritus ise peaks jääma lihtsaks nagu see siiani on olnud.
    1 punkt
  4. miskit e30 teemalist siia samas ka tegemist norm musaga.
    1 punkt
  5. Elu seda näidan ,et just pealinnast enamus tulebki.
    1 punkt
  6. Ma võin lõunasse tulla küll, pealegi suvel meid siin ikka tuli ka. Saared vast väga ei tõmba sest mingi praamiga keberniitimine võiks ära jääda. Katsuks nii, et saaks lihtsalt kohale sõita
    1 punkt
See edetabel on seatud Tallinn/GMT+03:00
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus