Hüppa postitusse

Edetabel

Populaarne sisu

Näitan sisu kõrgeima reputatsiooniga 15.12.2018 kõikidest kohtadest

  1. 3 punkti
    Panen enda jaoks ka siia kirja, et vedasin maalri juurde ära auto. Saab jõulude asemel midagi reaalsemat oodata
  2. Kert võiksid suu oma äride õigustamisest ikka koomal hoida, nii jupi müük kui autod samuti. Paras äparduste hunnik sinu äristiil. Ilmselt arvamus, et teen paar kobedat e30 kokkusaamist see muudab mu siis kaitstuks iga halva sõna eest, siin sa eksid, ma ei ole ühtegi inimest kohanud kes sinu nime ja äritehingut kiidusõnaga meenutaks. Teisi laimata, nagu Marguse teemat, seda sa oskad, samas vanasõna ühed mustad mõlemad on siin rohkem kui küllalt.
  3. Vahepeal üht-teist toimunud, aga muu elu vajab ka elamist ja rullikas sai rahu natuke aega. Auto läks just Viljandisse kere kõpitsemisse ja ülevärvimisse. Sai hangitud täis ring uksi ja pagasnik. Kere kohapealt suurt mul teha vaja pole, värvimine oli olulisem, sest seda on tehtud , nii et lakk nägi kohati imelik välja. Leedukad värvimisega hakkama ei saand, aga see eest kere on ilusti tehtud. Põhjamati alt kõik tava kohad on hiljuti tehtud ja muidu viisakad. Ainuke koht, mis kinni tahaks keevitamist on see tehase auk (mis vist värvimiseks?). Auto on lootust saada tagasi veebruaris, seni kogun hoogu muud asjade jaoks auto juures. Kui auto tagasi, siis tahaks korra mõlemad sillad alt ära võtta, liivapritsi ja värvi. Lisaks lähevad taha ketasõõtsad (olemas) ja mõlemale sillale polüpuksi ring. Samuti pean välja mõtlema uued coilid, praegused olid natuke traagilised ja vastik sõita. Kuna m50l ka roolivõim, siis võiks ette panna ka mõne asisema roolilati. Kui sillad on tagasi all, siis saab hakkata tegelema mootoriga. Natuke ajas tagasi rännates, M50ga alustasin sellega, et kiskusin juhtmestiku maha, katsin üht-teist kinni ja käisin erinevate leotuste ja survekaga üle. See järel sai algosadeks võetud, et näha kuidas lood on ja kui palju tegema peaks. Arvestades mootorihinda ja olukorda, siis lootust, et päris niisama hakkama saab ei olnud. See mis lõpuks alles jäi oli see, et plokkil 6st silindrist 3l on kraapsud sees ja hoonimisega ainult ei saa hakkama. Ehk siis üks võimalus on puurida suuremaks ja panna sisse sepiskolvid, aga see läheks mul päris kalliks ja ka mõtetuks, kuna tahan siiski ehitada tänavasõidu autot ja pole sellisel asjal otseselt vajadust. Sai ka vahepeal ostetud talvekas, millel ka m50b25, ainult, et vanosega (kuna selle kere on nii kui nii läbi, siis kevadel võtab mootori ja pudi maha ja läheb vana rauda). Lisaks on ka nurka ostetud üks m52b28 vänt. Nii, et kahe mootori ja mujalt kogutud jupidega saab ühe korraliku asja valmis.
  4. Toomis raha oli 800.-näkku. ehk siis mina ja Ralf maksime kokku 1600.- Korralik kere mida soovisin on siis näha nendel piltidel päris kõigest ei ole pilte https://photos.app.goo.gl/1bF1dnFjaX7UzrYw8 Siis kui see jama toimus 3 aastat tagasi, siis ei ilmunud sa vällja kuu aja jooksul, et üle vaadata rääkida asjadest. Ei viitsi sinuga vaielda enam see on aja raiskamine. Edu su tegemistes
  5. Parim Nali oled sina kellega asja ajada. Laivis sai öeldud kõik mis seal näha oli. Sinusugused printsessid olen ma edaspidi välja üritanud selekteerida kes tahavad prillikivi olematu raha eest. Pole mulle seda nutmist telefonis vaja, niigi aitähhi eest sai käidud. Ralfi auto hinnaklass oli sama ja me saame väga hästi läbi. Ta on ehitanud ja modifitseerinid seda autot korralikult ja ei helista ega ulu telefoni otsas, et ei saanudki uueväärset autot. Uuele ostjale sa ka ei rääkinud oma väiteid auto kohta, ja tean et see auto täitsa liikvel ja olen kuulnud 11 sellest autost. On läinud siin seal ikka ühtteist nihu, aga jõudumööda on ka need asjad kas lahendatud või lahendamisel. Pole kellegi auto rahaga jalga lasknud, see on alatu laim. Siiani on sul võimalus realis minuga kokku saada, mitte turumuti kombel valeväiteid esitada ja end kannatajana näidata 😉
  6. Parim nali ültse. Soovisin korraliku kerega E30 ja inimene tõi korraliku parema esimese nurga avariiga auto kus nurk oli alles kõver ja samamoodi kõrvalistuja jalgealune nurk. Veel oli see kere suht mäda. Ja ka muud hädad olid sellel autol. Mina sain lõpuks selle auto müüdud ja jäin ainult natuke kahjumisse. Nagu aru saanud olen siis 2 inimest on tellinud tema käest assju aga assju pole ja rahast ka ilma.
See edetabel on seatud Tallinn/GMT+02:00

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus

Konto

Navigeerimine

Otsing

Brauseri push-teavituste seadistamine

Chrome (Android)
  1. Vajuta aadressiriba kõrval olevat lukuikooni.
  2. Vajuta valikuid Load → Teavitused.
  3. Muuda oma eelistusi.
Chrome (Arvuti)
  1. Vajuta aadressiribal tabalukuikoonil.
  2. Vali Saidi seaded.
  3. Leia Teavitused ja muuda oma eelistusi.