Hüppa postitusse

Lobamokkade rubriik


P2hkel

Soovitatud postitused

Mis linnas see on üldse?

 

Edit: Riho sul väike viga sisse tulnud ;) Aga sellise video pealt ei ole küll midagi näha ja katkise otsaga E34 ka liikumas näinud ei ole.

Uuesti vaadates peab tunnistama, et väga s**t kaamera CityMotorsil :D

Muudetud , muutis 001WSK
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Mis linnas see on üldse?

 

Edit: Riho sul väike viga sisse tulnud ;) Aga sellise video pealt ei ole küll midagi näha ja katkise otsaga E34 ka liikumas näinud ei ole.

Uuesti vaadates peab tunnistama, et väga s**t kaamera CityMotorsil :D

Kas mõtled seda tõsiselt, et s**t kaamera ? minule tundub, et tegu on IP kaameraga mis ei ole alla 2mp võin ka eksida ja võib olla on korralik panasonic analoog kaamera. Mina ütlen, et täitsa hea pilt on.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kuidas need uued "autod" üldse nii seisavad, et sinna lihtsalt ligi pääseb? Polegi suletud territooriumil vms? Põhimõtteliselt lase treilaga juurde ja lohista aga  peale.

Seal on ikka miskine võrkaed ümber ja päris iga jorss sinna sisse marssida ei saa, aga videolt seda hästi näha pole. Auto oli per##ga vastu aeda. Territoorium peaks seal automaatvalve all olema.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kas mõtled seda tõsiselt, et s**t kaamera ? minule tundub, et tegu on IP kaameraga mis ei ole alla 2mp võin ka eksida ja võib olla on korralik panasonic analoog kaamera. Mina ütlen, et täitsa hea pilt on.

no väga hea see pilt pole.

Kui see mingi muu firma kaamera on, siis tahaks teada mida nad sellega valvavad ? Pilt suunatud otse parklale , midagi muud see ei filmi ju ?

Eixile vastuseks, et minu teada seal võrkaed ees..

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

No BMW foorum pole ainuke koht. Väga võimalik, et kõnealune tegelane endale bmwhouse keskkonnast varuosa otsib. Meie riigis elav umbkeelne seltskond elab ju täiesti teises inforuumis ja ei pruugi üldse teada, et mingi videomaterjal antud sündmusest salvestatud on.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Mure. Nimelt eelmisel aastal sai suunatule releed umbes 3 korda vahetatud. Tundus ebanormaalne, aga ei viitsinud viga otsida. Eile läks jälle läbi, kakkusin armatuuri alt laiali, võtsin rooli eest ja käisin poes ja panin taas uue relee asemele. Tund aega sai sõita ja nüüd ei vilgu jälle ükski tuli. Elektrist tean tagasihoidlikult. Lihtsalt oli plaan täna õhtul üle pika aja pikem ots sõita, aga kus sa sellega. Kui kellelgi sarnast jama on või oskab pakkuda, mis seda pidevat relee katkiminekut põhjustab, võib ehk nõuga abiks olla. Algul mõtlesin, et ehk suunatule kang ei funka või on viga mujal, aga kui ikkagi vana releega ei töötanud ja uuega töötas ning siis selle ka läbi lõi, peaks jama milleski muus olema. Ootan häid ideid, jube hea oleks veel täna korda saada.

Palju tänu ette kah.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Mul oli sarnane viga, et lambist suunad ei töötanud. Esimeste pirnide pesad ei andnud kontakti ja millegipärast ei töötanud selle tulemusel ka tagumised. pirne pesades liigutades hakkasid tööle (kahtlane, ma tean)

Relee ei teinud mul siis klõpsugi , kui esimesed suunad jamasid.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Selge, mul ei klõpsuta ka, kõik on tumm, nii tuled kui ka relee ise. Väga imelik igatahes, varem oli nii, et relee pidas ikka vastu mõnda aega ja paar korda sai pirnikontakte tagant lihvitud, kui mõni suunatuli korraks töötamast lakkas. Aga eile suutis uus relee tunniga tummaks jääda. Ma lõunal vaatan väljast kõik tuled ka üle, kuid praegu arvan veel, et tuledes ei saa ju asi loogiliselt võttes olla, kui uue releega ikkagi töötas jälle korra  :rolleyes: Aga igasugune nõu on teretulnud :)

Muudetud , muutis Henrik
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Võimalik. Nüüd avastasin, et ohutulesid sisse lülitades kõik suunad vilguvad. Päev tagasi ohutulede lülitit sisse pannes jäi taustaks tuli ilma vilkumiseta põlema ja väljast olid samal ajal kõik suunad mittetöötavad. Imelik lugu. Lähen vist taas uue relee järgi ja püüan midagi leiutada. Oskab keegi öelda, kas ohutulede lüliti töötab sõltumata suunatulede relee korrasolekust? 

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks pead olema registreeritud kasutaja

Loo konto

Loo konto meie foorumisse. See on lihtne!

Registreeri uus konto

Logi sisse

Sul juba on konto? Logi siit sisse.

Logi kohe sisse
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus