Hüppa postitusse

Yux323

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    143
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    1

Kõik, mis Yux323 postitas

  1. Tervitus Et tuttaval siis üle jäänud 4 ratast e30-le 7 tolli laiad ja väga heas korras bbs kärjed koos kõigi kapslitega Miskised rehvid on ka peal... tootjaks Fulda ning mõõt 215/55 R15. Mustrit u 5mm Et lihtsam otsustada oleks, siis on ka üks pilt nendest. Hinnaks oleks 250 euri kogu kupatuse eest ning asjaga ei tahaks oodata järgmise talveni Kontakt/omanik on kättesaadav telefonil 53096186 Ma ainult vahendan kuulutust. Kui ei julge helistada siis võib ka kirjutada eks ma siis teen copy paste edasi ja saab ka vastuse
  2. klge aga see auto põhine asi polegi üldse nii paha idee ju... kui masinad välja valitud siis võiks keegi kel oskusi rohkem nendega kokku saada ning pildid teha head ja suured jne... ning siis valitud pildid kalendrisse... või minu poolest isegi nii et on erinevate külgede pealt ning jah näiteks salong või mootori pildike ka... nagu mitu pilti ühe pildi peal vms...
  3. Ah mis te vaidlete... see nagunii lastele juba antud mängimiseks... Tallinnas mõnda aega e30 peal m5 V10 ... tunduvalt huvitavam
  4. pekki ... ära unustasin proovin järgmine kord uuesti siis
  5. Nu ma olin kahe väikse lapsega ja telkisime öösel vastu pühapäeva seal kohapeal... aga vüidusõitu vaatasime bokside poolepealt ning auto seisis tallinna pool parklas... üsna suu jäi lahti kui hakkasime õhtul poodi minema ning mingit audid ja mersud paugutasin ringe teha seal liiva ja muru sees... teiste parkivate autode vahel... elaks me aastal 1800 midagi siis ilmsel oleks kõlanud nii mõnigi sanitaarlask... aga muidu enda tripiga jäime rahule... üritusel andis muidugi üsna mitu asja negatiivse löögi, kuid samas... ega väga paremini poleks ka saanud selle raja osa peal asja korraldada...
  6. mis tal ikka arvata... iseenesest on arusaadav et pisiasjadega ei jõuta tegeleda võrdlemisi suure ürituse raames... ikkagi ju käpu täis ühesuguseid autosid tahtis parklas oma pleissi... who cares... ega see mingi näitus pole kus igal klubil oma ala... aga varsti asume rulliga teele Pärnu poole... kes näeb võib sappa võtta...
  7. nu me roomame homme hommikul kohale... kes esimesena värava lähedal säilitage kohta
  8. on siis mingi teema vai mitte ?
  9. mina ka... andke siis teada mis on või ei ole ...
  10. kohal 200%.... ilmselt võibolla e30-ga kui vähegi võimalik siis proovin juba reedel sinna saada ennast kuidagi... öö telgis ning laupäeval juba täiel rinnal õiget asja nautima !
  11. kuna ventikas hammustas eest juhtmestiku ära siis ma ei jõudnud vb järgmine kord
  12. Kurb et ei saanud tulla... ehk järgmine kord Aga tore et nii palju kohale tuli ja pilte vaadates oli kift
  13. Nüüd siis lood nii, et esmaspäeval läheb masin tegemisse alles... seega meie jaoks jääb kahjuks ära see asi... sõidu jaoks planeeritud raha läheb ka auto alla kenasti ära.
  14. Krt seal võib ikaldada veel... m40 otsa ma pole kindel et istub, m20 otsa küll... ning viltu jääb kergelt... teine asi on nuudi erinevus... kardaanipikkus ning hoovastik jne... pigem kogu täiega juba panna teine teema... Krt subaruga oleks ka ebaviisakas tulla vist ?
  15. VANAHALBROPPUS ma ütlen... täna lendas kast ... ehk siis suure tõenäosusega meie ei tule hetkel otsin kohta kus m50 vahele virutada kiirelt... aga üsna tuuga on igal pool aegadega... ning kiirelt põlve otsas crappi toota ma ka ei taha... kahju kohe... täna sain veel katuseraamid kasutajalt beemwee... tänud... aga jah, kahtlane et tuleme.
  16. krt kahtlane... peaks mingi lotovõidu saama siis oleks reaalne aga ilmselt võib sõitmas näha küll, kui on meeles kohale tulla
  17. Heh... kruiis on ju kena 250km neil kes pealinnast muidugi tulemas... Meid võib ilmselt panna 75% peale tulemise suhtes... Siinkohal ka üks kiire küsimus suurele ringile... kas kellegil oleks laenata katuseraami... kola nii palju mida vaja kaasa võtta... (siiski kaks väikest suud koos krempliga ju kaasas) ... oleks hea midagi peakohale visata et istumine teekonnal natuke inimlikum oleks ... Kui on siis võtke ühendust ja äkki saame mingi lahenduse tnx
  18. Võib öelda küll nii nagu Riho Väike auto ka lõpuks laiali ja kokku ning puhtaks... ragin tähendas seda, et mingi kivi käis hammakate vahelt kolinaga läbi ja lõi mootori võlli kergelt kõveraks Krdikrt... aga samas... ongi hea põhjus kiirem mootor sebida PS.. See oli suhteliselt aeglane siiski eesti meistri masin on piiratud 110km/h arenguruumi veel on
  19. Dalaadna... me ka vajume siis läbi ... puldikaga tahaks sõita juba tükk aega... seal platsil hea ringi vurada akusid laadima kiirelt
  20. Peab vist hakkama planeerima
  21. näiteks kinnitust ... ning üleüldse kuda see lähedalt tundub... pilt pole just teab mis äge asi... sry pole ristidega enne kokkupuudet olnud... driftikal toonisin klaasi ära ja xenon seal sees tekitas päris laheda efekti, valgustus eesmärki nagu polnud... nüüd võiks see siiski säilida et näeks ka midagi
  22. mul siiski luubiga... aga et mingi hetk äkki võtaks ligi... neid reaalselt ka kuskil näha on paigaldatud kujul ?
  23. need siis ainult kaugtule sisse vist käivad ?
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus