Hüppa postitusse

Suve lõpuks rullid kokku ja kruiisima. 2009 10 Oktoober laup


P2hkel

Soovitatud postitused

  • Vastuseid 299
  • Loodud
  • Viimane vastus

Teemas enim postitanud

Ma ei usu et talvel seda mõtet korraldada oleks set paljudel ju ainult suve masinad ja talvel on külm kah

Kruiisi värk jääks kohe kindalsti talvel ära aga juunis tuleb kindlasti järgmine suurem üritus ja seda hakkan vast aprlilli lõpus juba vaikselt korraldama.

Või noh kui talvel teha siis võiks migni siukse maja/talu välja rentida ja seal mingi üritus korraldada kus siis oleks söögi joogi laud , vb migni esineja kohal kus saaaks tantsu kah visata jne.

Eks seda asja annaks uurida veits.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Talvepäevade teema võiks olla küll...oleks kindel tulija...ning siis saaks ka inimesed rohkem omavahel tuttavaks...selleks peaks uurima mõne maja vms..kus ka ööbida saaks...peaks kokku arvutama maja rendihinna ning kambapeale saaks selle raha ikka kokku ma arvan:) Oleksin ka nõus millegagi aitama korralduse poolepealt kui vaja.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Talvepäevade teema võiks olla küll...oleks kindel tulija...ning siis saaks ka inimesed rohkem omavahel tuttavaks...selleks peaks uurima mõne maja vms..kus ka ööbida saaks...peaks kokku arvutama maja rendihinna ning kambapeale saaks selle raha ikka kokku ma arvan:) Oleksin ka nõus millegagi aitama korralduse poolepealt kui vaja.

Juba teema tehtud.

Ja kui võimalik siis lisa mind msni saaks mingi korraltajate teami kokku. ja saaks oma vahel asjadest rääkida.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

MA ise mõtsin et võiks korraldada 4 suurt üritust aastas:

1. Talvel siuke paari päevane kogunemide kus saab siis pidu panna, eesti muusika järgi tantsu lüüa saunas käia ja pärast lumehange hüpata.

2. Kevadel suve algul kui hobiautod välja tulevad Väike kruiis ja jutuajamine.

3. Suve keskel minig telkimine/kämping/maja ja siuke mitme päevane üritus, koos grilli ja mõige kuuga (Koht võiks kuskil mere ääres olla).

4. Ja siis sügise alguse poole Kruiis ja jutu ajamine jällegi siis kuskil.

See oleks minu nägemus järgmiseks aastaks. :wink:

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

MA ise mõtsin et võiks korraldada 4 suurt üritust aastas:

1. Talvel siuke paari päevane kogunemide kus saab siis pidu panna, eesti muusika järgi tantsu lüüa saunas käia ja pärast lumehange hüpata.

2. Kevadel suve algul kui hobiautod välja tulevad Väike kruiis ja jutuajamine.

3. Suve keskel minig telkimine/kämping/maja ja siuke mitme päevane üritus, koos grilli ja mõige kuuga (Koht võiks kuskil mere ääres olla).

4. Ja siis sügise alguse poole Kruiis ja jutu ajamine jällegi siis kuskil.

See oleks minu nägemus järgmiseks aastaks. :wink:

See oleks väga hea idee, mina oleksin raudselt kohal 8)

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Külaline
See teema on edasistele vastustele suletud.
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus