Jump to content
  • 0

mure 125kw m20b25 mootoriga


viljar

Question

Tere

Mure siis selles ,et jubedalt läpatab täis ja sumbutist tuleb bensu haisu ja lõõb musta suitsu välja. Olen vahetanud kõik õhu torud,küünlad,lambda anduri aga asi paremaks ei lähe. Oskab keegi õelda milles võib viga olla.

Link to comment
Share on other sites

20 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Segu rikas. Lambda sinna käivitushetkel ei suuda sekkuda, küünalde viga on ka vähetõenäoline.

Tagasivoolutoru on ikka lahti? Kütuserõhu regulaator vigane? Jahutusvedeliku temp. andur toimib?

Link to comment
Share on other sites

  • 0

sain auto enamvähem tööle aga kuues silinder ei tööta õieti ja on pool märg kogu aeg, ülejäänud viis on ilusad .

Ära ole kade, sheeri ka meiega mis tegid! Omal sama probbleem masinal, EBK's kolades leidsin sellise vastuse, et lambda anduri relee mass on kehv. Pole jõudnud veel proovida oma masinal.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Mul oli kamm pihustite ümarguse pistikuga, keegi oli kunagi pooled juhtmed lahti lõikand ja otse ühendanud väga halvasti ja pistikus olevatel juhtmetel olid klemmid oksuteerunud. Aga kuuses silinder ikka ei tõõta, arvatavasti survet ei ole ja kas klap kõver või muu jama.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Ma ei tea kas oled vaadanud või mitte ,aga midagi natuke sarnast tuleb ette mu eelmise või üleeelmise talvise probleemiga... pidevalt lonkas ja suri ära jne. viga oli küünlajuhtmes see mis anduriga.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Juhdmed vahetasin ära aga anduri jätsin vana, kui andur vigane peaks ta teisi silindreid ka mõiutama. Kas se anduriga juhe on nagu nuka andur, sest vändal on alla andur aga nukal ju eraldi ei ole ju andurit sellel mootoril või olen millegist valesti aru saanud.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Küünlajuhtmetel olev andur loeb tühikäigul juhtme pulseerimist, ehk aitab ühtlustada tühikäiku. Nukkvõllile polegi M20B25 mootoril andurit vaja, kuna nuka reguleerimist ei toimu, seega piisab vaid väntvõlli andurist.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Nii remonditud mootor koos aga co paigast ära, tühikäigul jätab vahele ja küünlad on kahtlaselt liiga heleda vöi sinakad selline tunne ,et saab liiga vähe kätte. Bensiini surve peaks nagu korras olema kuna töötaval mootoril tuleb tagasivoolust ka bensiini välja ja kui tagasivoolu voolik kinni pigistada läheb mootori töö natuke paremaks aga mitte oluliselt. Ei saa aru milles viga vöib olla.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use & Privacy Policy