Hüppa postitusse

viljar

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    72
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    1

Kõik, mis viljar postitas

  1. Enda omal ma ei vahetanud isegi sildu ära ja ei huvitanud ka se kedagi. Ei sa aru kus p....s, te oma asju käite ajamas.
  2. K2isin 2011a suve l6pupoole neid toiminguid tegemas ja asi k2is uskumatult kiirelt.Algul k6hklesin natuke,kunat netis igat jama aetud sell teemal,et ei ole lihtne seda ametlikuks saada.
  3. Kunagi k2isin oma 318i-87a, Tallinn ARK-s ja ei olnud mingeid probleeme. Tehnohallis kirjutasin avalduse, et soovin mootorit vahetada, andis kataloogi kust sain mootori koodij2rgi t2psed andmed ,et millelt mootor p2rit. Enne seda vaatas petsalist mootori kinnitused ule ,et oleks originaalid ja mootori koodi.Ja peale seda andis mulle kollase Sedeli kus olid mingid numbrid peal ja viisin selle ARK t2dile ja sain uue tehnilise passi ,mis l2ks 19euri maksma. Ja aega l2ks max 15min, kuna l2ksin nii hilja sinna asju ajama.
  4. Ok tänud vastamast, eks otsin siis typ 188 diffri flansi.
  5. Tere Ostsin omale typ188 diffri aga üks pooltelje flants puudu reduktori küljest ,et kas sinna sobivad olemas oleva typ168 flansid.
  6. viljar

    Mootori swapp

    Vaata mootori ja kere pistik üle, et kõik pinnid oleks õieti omavahel koos. Tahokal ja ökonomaiseril on eraldi juhtmed.
  7. viljar

    Mootori swapp

    Huvitav mina sain oma e30-nel, millele panin e34 m50 mootori peale, kõik viled tööle. Lihtsalt tuli kindalaeka juurest õige juhe vedada mootori pistikusse.
  8. viljar

    M:e30 88a kupee M-teh 2 325i

    LUKKU! autol uus omanik.
  9. Auto kohta saab lugeda meie endi autode teemast. Autot saab näha Tallinnas, mustamäel, hetkel puudub ülevaatus, kindlustus olemas. Auto seisab juba pikemat aega kasutult maja ees, pole aega teha enam seda autot. Hinnaks 2500euri
  10. viljar

    mure 125kw m20b25 mootoriga

    Rääkisin ühe inimesega kes ütles ,et bensusurve liiga madal kui vahele jätab. Aga selles nagu viga ei ole aga miks on segu liiga lahja.
  11. viljar

    mure 125kw m20b25 mootoriga

    Nii remonditud mootor koos aga co paigast ära, tühikäigul jätab vahele ja küünlad on kahtlaselt liiga heleda vöi sinakad selline tunne ,et saab liiga vähe kätte. Bensiini surve peaks nagu korras olema kuna töötaval mootoril tuleb tagasivoolust ka bensiini välja ja kui tagasivoolu voolik kinni pigistada läheb mootori töö natuke paremaks aga mitte oluliselt. Ei saa aru milles viga vöib olla.
  12. viljar

    K: aju chippimine

    kiip käib tõmmates välja ja paned uue asemale tinutada pole midagi vaja.
  13. viljar

    mure 125kw m20b25 mootoriga

    Ei tea kas viga päris sellest aga mootor tahab korralikku remonti, surved ka päris madalad 8bar külmalt kõigis silindrites soojalt oli kuuendas silindris ainult 5bar.
  14. viljar

    mure 125kw m20b25 mootoriga

    Nii kiskusin mootori laijali ja viga on klapites mis ei pea enam, kuuendal silindri klapid kõige hullemas seisus tõõpinnad täiesti põlend ja paksu nõgikorra all.
  15. viljar

    mure 125kw m20b25 mootoriga

    Juhdmed vahetasin ära aga anduri jätsin vana, kui andur vigane peaks ta teisi silindreid ka mõiutama. Kas se anduriga juhe on nagu nuka andur, sest vändal on alla andur aga nukal ju eraldi ei ole ju andurit sellel mootoril või olen millegist valesti aru saanud.
  16. viljar

    mure 125kw m20b25 mootoriga

    Mul oli kamm pihustite ümarguse pistikuga, keegi oli kunagi pooled juhtmed lahti lõikand ja otse ühendanud väga halvasti ja pistikus olevatel juhtmetel olid klemmid oksuteerunud. Aga kuuses silinder ikka ei tõõta, arvatavasti survet ei ole ja kas klap kõver või muu jama.
  17. viljar

    mure 125kw m20b25 mootoriga

    sain auto enamvähem tööle aga kuues silinder ei tööta õieti ja on pool märg kogu aeg, ülejäänud viis on ilusad .
  18. viljar

    mure 125kw m20b25 mootoriga

    mootor läheb tööle aga ei tööta ühtlaselt ja kui pöördeid anda lõõb tagant musta välja ja ka küündlad on pool märjad ja tahmased kogu aeg.
  19. Tere Mure siis selles ,et jubedalt läpatab täis ja sumbutist tuleb bensu haisu ja lõõb musta suitsu välja. Olen vahetanud kõik õhu torud,küünlad,lambda anduri aga asi paremaks ei lähe. Oskab keegi õelda milles võib viga olla.
  20. viljar

    e30 m50b25 mootoriga mure

    nii mure lahendatud, kolm süütepooli ei tõõtand korralikult. LUKKU!
  21. viljar

    e30 m50b25 mootoriga mure

    Vahetasin kolmanda silindri süütepooli ja auto liigub tunduvalt paremini ja töötab ühtlasemalt, oleks vaja veel esimesele silindrile süütepooli. Diagnost näitas ,et kolmas silinder töötas köige halvemini ja esimene ka just ei olnud kuigi hea.
  22. viljar

    e30 m50b25 mootoriga mure

    ise olen ka kahtlustanud süütepoole ja selline asi ka ,et 4-jas käik ja 3500pööret hakkab mootor detoneerima, jube klapiklirin tuleb mootorisse.
  23. viljar

    M: 318i (m50b25) 141kw

    selle m50 mootoriga ei ole ARK-s mingeid propleeme, omal läbi tehtud see, läks maksma 19euri ja 15minutit oma aega. Autoks on 87a 318i
  24. viljar

    e30 m50b25 mootoriga mure

    kas aju ei või vigane olla , diaknostika näitas ,et kõik andurid ja muudasjad toimisid ilusti.
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus