Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY

M1kko

Foorumikasutaja
 • Postitusi

  110
 • Registreerus

 • Viimati külastas

Hiljutised profiili külastajad

Hiljutiste profiili külastajate paan on keelatud ja ei näidata teistele kasutajatele.

Kasutaja M1kko saavutused

Entusiast

Entusiast (6/14)

 • Esimene postitus
 • Kaasalööja
 • Vestluste alustaja
 • Esimene nädal tehtud
 • Üks kuu hiljem

Hiljutised märgid

0

Reputatsioon

 1. Tervitus Seisab nukralt selline üksik uus velg ja viisakas lamellrehv peal. Oli kunagi tagavararattaks. Asub Saaremaal Paku hind
 2. Tervitused! Koristasin maal aida põõningut ja meenus, et selline rattas sai sinna kunagi veeretatud jah. Õhk on ilusti sees, kuskilt pragunenud pole, mustrit ~7mm Asub Saaremaal ja kui vaja siis saab saatmisel kuidagi kaubale
 3. Hetkeseisuga on stange müüdud. Roolidest nõutakse lisa pilte, katsun homme meeles pidada ja pilte juurde teha. Laupäeval olen Haapsalus SR'i avalaksul, võtan roolid kaasa, et kes tahab saab seal näha ja soovi korral osta.
 4. M1kko

  M: OZ Steinmetz (MÜÜDUD)

  Müüdud, võib teema sulgeda/kustutada.
 5. Tere Paneks müüki oma E30 alt üle jäänud veljed. Veljed on sirged, rehvid on viisakad. Fuldadel mustrit ~7mm ja Dunloppidel mustrit ~6mm. Veljed on puhtaks pritsitud ja üle värvitud. Värv on heleroheline metallik ja laki sisse läks kuldset metallikut.
 6. Tõstan teemat, lisasin esimesse postitusse M- Tech esistange.
 7. Tuled müüdud, e28 tuli ka läinud Roolid ikka saadaval. Ebays müüdav rool pole minu oma, minu roolil on embleem uus
 8. On jäänud seisma sellised jupid M- Tech I rool, nahk on korralik, õmlused terved ja embleem on uus (e30, e28, e34 jne.) Hind 100.- Puidust rool koos vahetükiga (e30, e28, e34 jne.) 50.- E30 Pre Facelift M- Tech I esistange, vajab kohendamist/viimistlemist! 50.-
 9. M1kko

  M: 325IX laiendid

  Tagumine tiivakaar on erinev.
 10. M1kko

  mure 125kw m20b25 mootoriga

  Ära ole kade, sheeri ka meiega mis tegid! Omal sama probbleem masinal, EBK's kolades leidsin sellise vastuse, et lambda anduri relee mass on kehv. Pole jõudnud veel proovida oma masinal.
 11. Täpselt nii see on. Lihtsalt, et Saaremaal on asi natuke nutusem, piisab sellisest sumpaotsast ja vanast kolmesest BMW'st, et diskoga rajalt maha võteakse... Neid on siin päris palju TÜV'le saadetud selle pärast.
 12. Kas summutil on ka kuskil mingi tähis või asi Sumpsimehe poolt sisse lõõdud? Selles mõttes, et tänava auto alla vist seadusega on selline asi keelatud? Vanade liiklusseaduste järgi läheb see sumps kindlasti väljalaske omavolilise ümberehituse alla. Google.ee kõige värskem vastus antud teemal on selline: http://www.streetrace.org/arhiiv/viewtopic.php?f=3&t=82043&st=0&sk=t&sd=a&start=135 Nüüd oleks hea kui keegi uuemaid seadusi uurinud ja teab konkreetset paragraafi siia postiada mis sellise tegevuse nüüd lubab!
 13. Mul oleks sellised pakkuda
 14. Kasutaja Zius tahtis vahetada oma orig blacke nende kollaste tulede vastu. Küsi äkki on hoopis huvitatud mingi hinna eest müüma?
×
×
 • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus