Hüppa postitusse

_siim_

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    38
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    1

Kõik, mis _siim_ postitas

  1. 3.64 hind ja e30 tagakaas? Tiibade hind ka paluks.
  2. _siim_

    O:Typ 188 Lsd

    Ülekandearv 3 ringis Parim kontakt on Sms. +358 046 6552443
  3. Sisselaskekolle kahelõõrilisele karpale vaja,e21/e30 oma sobiks väga hästi. Asukoht Harju/Raplamaa +358 466257525
  4. B18 peab olema koos juhtmestiku ja ajuga et teise kere peal tööle saaks. B20 võib olla ainult mootori alumine osa,kui vaja ostan terve mootori. Kontakt: Fb: Sim Diesel Tel: +358 466257525 Asukohaks kogu eesti ja soomes uusimaa piirkond.
  5. Polüuretaan,polüetuleen ja roostevaba metall.
  6. Hetkel pole aega olnud,mai keskel alles rohkem aega.
  7. Täiesti juhuslikult sattusin ka sinna täna,esimene sõit pm uute vidinatega kapotiall,seades polnud seal ka mitte midagi,seega lahkudes suretasin õues bemmi välja ja käima saan ma teda hetkel alles mingi 30 mintsa pärast panna,no siis jalutasin poodi,ostsin õlle ja krõpsu ning keldrisse tagasi.... A mingipäev juhtus selline huvitav seik et auto jättis kogu oma õli sõle tänavale :roll: siis tekkis küll selline tunne et see projekt on neetud
  8. minu omal on tagarattad lääpas,ei aidanud pukside vahetus ega miskit,mingi hetk plaanin ka kokkutulekule mattmusta autoga ilmuda ja veel madalamal
  9. See tehti hoopis sikupilli keldris kuskohast lootsime praakbemmide kokkutuleku leida aga võta näpust,paar nissanit vahtis seal aint.
  10. Niipalju rulle pole ma elusees koos näinud Kahjuks pidin ise lahkuma sealt varem.
  11. Ma ei saa aru miks aku veel ees on? Niigi on kaalujaotus paigast. Ning kui ma ei eksi siis oli see auto müügiks kuskil.
  12. Ma sattusin juhuslikult sinna täna ja nägin kahte rulli,mõtlesin veel ise et hea kokkusattumus 3 rulli korraga parklas aga kuna ma asjast enne ei teadnud vilistasin rahulikult linnapeale driftima
  13. Kardan et osutub liiga keeruliseks ja mittetasuvaks sellise fabritseerimine,kestvusest ei oska ka rääkida,peab natuke mõtlema.
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus