Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY
m20b20

Suvine kokkutulek 11-12.07.2015 Oore puhkealal

Soovitatud postitused

Puude, prügikottide jne eest kogutakse kohapeal raha? Kes prügikotid ära ostab? Kert :) ?

Kas võtan jalgpalli ka kaasa? Saab kõksida või jalkat mängida... Võrguplatsi seal vist ei ole? On kellelgi veel mingeid plaane, mida võiks teha? Teeme kellelgi mootori swapi 24h-ga? :D

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Puude eest ma raha ei taha, see kõigile tasuta. Käru ka omal võtta, lihtsalt konksuga autot vaja kes kohale viiks asjad. :)

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Konksuga autot ja käru leiab ;)

Tartu kandist liigub ehk hautz, niiet temal konks olemas :) Ehk annab temaga kombineerida.

Muudetud , muutis TrvP

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Samuti võiks välja jagada järgmised tiitlid: kõige madalam, kõige parema tümmiga, kõige mõnusama häälega, kõige originaali lähedasem auto, osalejate lemmik, kõige enam roostes masin. (Viimase panin sp, et saaks ka mingile auhinnale pretendeerida- tglt viimane variant nali).

Auhindadeks võiksid olla väikesed karikad koos kirjadega. Siinkohal tuleks foorumi adminitega kooskõlastada logo jne kasutus + kas rahvas oleks üldse nõus sellise kulutusega.

Teiseks variandiks on lihtsalt kleepsud ( nt kirjaga: e30 Community suvise kokkutuleku 2015 madalaim rull jne koos foorumi logoga).

See eeldaks kamba peale väikest lisakulu. Kas oleks mõeldav?

Muudetud , muutis TrvP

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

iseenesest hea mõte, kuid 5 päeva enne üritust on veits hilja sellega tegeleda ?

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Tartu kandist liigub ehk hautz, niiet temal konks olemas :) Ehk annab temaga kombineerida.

Saan enne kokkutulekut läbi käia Kaido juurest ja kas käru järgi võtta või enda kärule puud peale visata.

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Võrgu jaoks on postid aga ühe me eemaldame kuna pargime autosid. Palli võid kaasa võtta kui soovid :)

Prügikotid olemas minu poolt.

Välitelki ei teagi kas on vaja. Ilmaennustus nagu lubaks söödavat ilma :)

Ideepoolest on seal vana rehehoone ka mis on varjualuseks timmitud.

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Rehehoone osa peaks ka kuidagi lintidega ära timmima, muidu nagu eelmine kord, et võõrast rahvast vajus ka kohale, kuigi meil broneeritud. :)

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Kas keegi viitsib pdf formaadis kleepsud valmis treida? Sisuks: comnunity logo, ürituse nimi ja aasta nin mille eest nö esile tõstetud antud pill. Suurus kleepsul selline, et saaks nt klaasile kleepida, nt 5x 7 cm. Ma saan sõbra naise käest uurida kleepsude maksumust.

Karikate tegemine kulukam + vaja graveerida.

Muudetud , muutis TrvP

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

mille järgi kõige madalamat autot valitakse ? näiteks kõrgus asfaldist karterikaitseni :D

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Üks variant jh, aga siis peab originaal karterikaitse olema. Tavaliselt mõõdetakse sillatala järgi vms (Lowliferid peaksid selle järgi tegema). Stangelisa, summuti jne ei loe.

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Ära hulluks mine :) Missivõistluste peale oleks võinud varem mõelda :D aga kui sa seda tahad läbi viia, siis aga palun :) Kõrguse mõõtmine raskendatud kuna kruus/muruplats seal ainult. Kellelgil küsimusi on siis +358 4O7 O77 838 Ma helistan ise tagasi.

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Ma ei soovi nö missivõistlusi korraldada :D Mõtlesin, et siis saab autosid lähemalt uurida jne. Ses suhtes, et ma osalen üritusel esimest korda ning olen nö rookie. Kui need variandid, mis pakkusin, ei sobi, siis arusaadav :)

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Kel võimalus kleepse teha, siis mul erinevas formaadis Oore klepsud välja mõeldud. Saatke meiliaadress ja panen sinna.

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Kel võimalus kleepse teha, siis mul erinevas formaadis Oore klepsud välja mõeldud. Saatke meiliaadress ja panen sinna.

PS saadetud.

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Kurat endalgi väike küsimärk veel, ei ole masina välimuse ja tehnilise poolega nii lõpujärgus vist, et teistele näitama tuleks. :D

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Kurat endalgi väike küsimärk veel, ei ole masina välimuse ja tehnilise poolega nii lõpujärgus vist, et teistele näitama tuleks. :D

No siis peaksin mina samuti mitte tulema :)

Välimuse puudujääke ei tasu küll karta. Tulge kohale! :)

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Plug, ära põe. Peasi, et rulliga saad kohale tulla, see ju super. Minu enda roostehunnik kokkutulekuks valmis.  :BMW:

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Liitu vestlusega

Sa võid postitada praegu ning registreeruda hiljem. Kui sul on kasutajakonto, logi kohe sisse, et postitada oma nimega.
Meelespea: Sinu postitus vajab avaldamiseks moderaatori nõusolekut.

Külaline
Vasta sellele teemale...

×   Kleebitud koos vormindusega.   Kleebi hoopis tavalise tekstina

Lubatud on ainult 75 emojit.

×   Sinu link on automaatselt manustatud.   Näita hoopis tavalise lingina

×   Sinu eelnevalt kirjutatud sisu on taastatud.   Puhasta tekstiala

×   Sul ei ole võimalik pilte otse kleepida. Laadi üles või lisa pilt aadressilt.

• Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus