Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY
m20b20

Suvine kokkutulek 11-12.07.2015 Oore puhkealal

Soovitatud postitused

Siis kähkukähku tegutsema, rooste ja üldvälimus ei ole mingi heidutus! On ka minu omal kõvasti roostet ja tuleb veel mõni alles algusjärgus auto kohale. :)

Muudetud , muutis -Kaido-

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Pidurdad käiguga, vajadusel toetud pidurdamisel kellelegi, kui grupis sõitmine on. Õhtul grilli kõrval viskame jupid ringi :D

Seoses kleepsudega: kui õnneks läheb, siis reede õhtu saan 30 Oore kleebist osalejate autodele. Ise asun liikvele arvatavasti laupäeval kas Tallinnast või Rapla kandist, siis jagan osaliselt kleepsud laiali + teised rahvad saavad Valgas kohtudes. (NB! Enne näitan kleebised Margole ette ning kui tema nõusolek olemas, siis jagab laiali).

Muudetud , muutis TrvP

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Olen ennustusi vaadanud erinevatelt lehtedelt ja need on pidevas muutumises olnud. Hetkel ennustus ja realsus ka ei ühti :)

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Seal oli ju selle platsi keskel kohe suurem hoone, seal all kannatab ka ju olla kui peakski ilm halb olema.

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

IMG_20150708_220132.jpg

Tänud Margole, kes selle disainis ja tänud sõbra naisele, kes selle kleebisteks "tuunis". Sai tehtud 30+ tk, niiet ehk jagub laupäeval kõigile rullidele. :)

Muudetud , muutis TrvP

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Leidsin sellise pre istme laka pealt. Kui keegi soovib endale (näiteks kanga doonoriks) siis võin kaasa võtta :)

post-1090-0-56889700-1436458767_thumb.jp

post-1090-0-99021900-1436458810_thumb.jp

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

See on vana pre kraam. Ma soovin.

Otsin sellise mustriga istmeid kupeele. Nii vanu asju vist väga ei eksisteeri enam eestis.

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Kindel pole, aga vb mul on veel sama mustriga kupee juhiiste ka veel, suht kulunud oli mäletamist mööda.

Kas on sama? Kui sama ja alles mul veel, siis võin selle mingi 1 õlle eest loovutada kui vaja on.

070598853a98e1.jpg

Muudetud , muutis zaddam

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Kokkukal tuleb oksjon korraldada. Otsige kuurist kõik rariteetsemad lisad jne välja ja rahapakid kaasa  :D

Muudetud , muutis TrvP

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Liitu vestlusega

Sa võid postitada praegu ning registreeruda hiljem. Kui sul on kasutajakonto, logi kohe sisse, et postitada oma nimega.
Meelespea: Sinu postitus vajab avaldamiseks moderaatori nõusolekut.

Külaline
Vasta sellele teemale...

×   Kleebitud koos vormindusega.   Kleebi hoopis tavalise tekstina

Lubatud on ainult 75 emojit.

×   Sinu link on automaatselt manustatud.   Näita hoopis tavalise lingina

×   Sinu eelnevalt kirjutatud sisu on taastatud.   Puhasta tekstiala

×   Sul ei ole võimalik pilte otse kleepida. Laadi üles või lisa pilt aadressilt.

• Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus