Hüppa postitusse
FACEBOOK-i KAUDU SISSELOGIJATELE ×

erxx

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    554
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    27

Kõik, mis erxx postitas

  1. erxx

    Lobamokkade rubriik

    Mul täitsa sellised kõlarid olemas vist. Pilt ebaselge, aga tundub et on samad.
  2. erxx

    Lobamokkade rubriik

    Miks jutukas kedagi ei ole? Ega see ei tähenda, et kell nii "palju" on!
  3. Aiaaa... Pole paha. Asja reaalsus aind küsitav. Mingi muumaalaste nr märgid ka küljes. http://auto.motors24.ee/vehicles/379889-BMW-325-1990.aspx
  4. Mida viiulit Oleks nagu just tehasest välja lastud.
  5. erxx

    Lobamokkade rubriik

    Ebanormaalne, kui uni 2 tundi enne äratust ära läheb.
  6. erxx

    Mootori swapp

    Tahhokas vale juhtme all? Ökomaiser ei pruugigi tööle üldse hakata E36 ajuga nagu seda M50 mootori swapi puhul E34 ajuga.
  7. erxx

    k:lukoili kütus

    Jutukas just kasutaja Mariog kiitis, et lukoil'i küttega tal 325 M20 ja M40 mootoriga kuut sõidab kõige paremini.
  8. erxx

    Mure elektriga

    Külje peale mahtus välja, ei näinud vajadust lisatöö jaoks.
  9. erxx

    Mure elektriga

    Ma pole kunagi rooli ära võtnud. Vb see vajalik aind Airbag variandiga, neid pole lahti kiskunud nii.
  10. erxx

    Mure elektriga

    Spidoploki jaoks vaja plastikümbris eest võtta, siis roolialune kate eest, sealt tuleb käsi alt üles ajada ja kahelt poolt selle sirge plastiku "mutrid" lahti keerata, ongi sellised näpuga keeratavad, ning pääsed spidoploki kruvidele ligi. Pistukud tulevad lahti kui see plastik üles tõmmata, kui on õigesti meeles. Plastikute eest võtmise järjekord võis ka sassi minna, aga need vaja eest ära võtta. Spidoplokk lahti siis ülemised kõrvad ees tuleb välja tõmmata. See, et näidikud vigast panevad võibki spidoploki enda viga olla.
  11. Mingeid privaatseid teemasid pole väga mõtet panna siia. Olen sisse loginud ja ütleb et pole õigusi teema lugemiseks. Mõnus diisel http://www.auto24.ee/used/1199290
  12. erxx

    Lobamokkade rubriik

    Mul karjääris, seal kus pilliroogu pole on 20 cm.. Kahe autoga on küll ja küll sõidetud, kui jää paksus on aind 13-15cm Aga jah, kuna karjäär väike ja enamus rada läbi pilliroo, siis pole muud, kui lumelabidas kätte ja külma ootama
  13. erxx

    Lobamokkade rubriik

    Mul kriuksuma hakkas kunagi, siis oli juba ca 3 mm kõrvale kulunud
  14. erxx

    e30 1,8 66kw kütusepump

    Isegi otsisin seda tulutult. https://www.eparts.ee seal oli mitu b-osa pumpa pakkuda. Oli ainus koht, kust üldse leidsin b-osa pumpa müügis olema.
  15. erxx

    M20B20 Spidoplokk

    Spidoploki viga hakkas spidoplokist endast vaatama. Külmjooted ilmselt seal, kui muu töötab.
  16. BMW ise neid küll vist ei tooda. Sobivad kõik 4 juhtmelised BOSCH lambdad. Muidugi on ka teisi tootjaid aga juhtmevärvid peavad olema: kaks valget, üks must ja üks hall juhe peaks siis olema.
  17. Kroomi liistudelt pead kroomi täielikult maha lihvima, et värv sinna üldse püsima jääks. Millele shadowline'i vaja on?
  18. Homemade M10B23 ? http://www.nettiauto.com/bmw/320/5112556
  19. Ei tea kas mul üldse siin peale värvuse, kere tüübi(sedaan), uste arvu(2) ja võimsuse kw midagi õige on
  20. Mul ka 325 tehasest tulnud ilma katita, lisade listis kirjas, ark paberites bensiin-kat Töömaht 2476, on õige?
  21. erxx

    S50B32

    Rulli omanikega lihtsalt vaja tõmmelda ARKi geiseksuaalisel. Nt ladaklubist üks tüüp pani oma siksile 2.0 dohc mootori peale ja sai legaalseks seda siis sel kevadel. Rääkis, et on toodetud ka 1.7 mootoriga variante antud kerele, see mahtus arvude sisse ära ja nod ei tõmmelnud ega midagi. Isegi ei hakanud uurima kuskilt kas on selle mootoriga tehtud jne. Kuskilt BMW ametlikust asutusest paberid saaks, mis tõendavad, et tavakerega E30'le on pandud tehasest 3.3 peale siis ei ole neil mölisemiseks põhjust, kui nad just mingite erivajadustega pole. Ja ARKi tuleb minna kõigepealt sooviga teha ümberehitus, miks sa seda teed, miks sul seda vaja on jne. Ise peab uurima ja möllama ja näitama kõike ette. Muidu on nod ka pohhuistid ja saadavad su selle S mootoriga seeni korjama. Muidugi kui ARKis lambad on, võib sul ju ala M54B30 ka kapoti all olla
  22. Kui andur korras, siis proovigi teist spidoplokki. Praegusel võibolla külmjooted, mõni rada maha põlenud, akud peetis või mis iganes.
  23. erxx

    M/V BMW 316i e30 kupee

    Tuleks laupäeval kaema
  24. erxx

    Mure M20B25 ix mootoriga

    Ei taha hästi uskuda, et starter liiga palju voolu võtab, kui aku täiesti täis laed ja ikka sama viga ei saa starteri viga küll olla. Ma panen oma 325'e vaevaliselt ringi vedava akuga ka käima, seega võiks selle välistada. Võid ju lükates ka proovida, kui selle "spetsialisti" teooria paika peab, siis peaks lükates poolest pöördest käima minema. Tänapäeval üldse maru naljakaid spetsialiste, sõbranna auto jõnksutas ja poos jumala haigelt, diagnoositi, et mootor hõre kuna silintrites survete erinevused ja auto hakkas sellest jõnkustama Auto liikus edasi nagu kreissaag ja poos nii jubedalt jõnksutades.. iga sosssepp oleks aru saanud et seal ülekande probleem, ja kastis diffri osa pärast paari kilomeetrit laiali lendaski
  25. erxx

    Lobamokkade rubriik

    Ha haa auto läks ikka 400 eest minema
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus