Jump to content
  • 0

K: mure..324d sööb genekarihmasid


Renx

Question

Tervist, mure siis selline, et mu 324d "sööb" genekarihmasid.Hetkel mingi 1000km peale juba 3 rihma ribadeks lennanud.Genekas viltu ei ole ja ei logise nagu paljudel.Rihmarattad ka kenasti sirged ja jooksevad otse. Pole küll enam neid rihmasid käepärast võtta, et kõrvutada, aga kõik 3 läinud täpselt samamoodi...rihmal üks koht mingi 5-6cm hammastest tühi ja välja veninud ja siis paar cm vahet ja paar-kolm hammast puudu...ülejäänud rihm ilus kena.Kõik rihmad ostetud automaailmast ja tootjaks mingi DAYCO. järgmiseks võtan kuskilt Contitech-i rihma ja proovin, aga usun, et viga ikka kuskil mujal :@ ...kellegil ideid?

Link to comment
Share on other sites

10 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Ei päästa see conti. Mul endal sarnane mure rihmadega ja samuti jooksevad kõik rattad sirgelt. Mul siis td, kuid see ei oma tähtsust.. Paari kuu jooksul rihm on kindel kulu. Ise arvan, et ilmselt on rihmarattad kulunud ja seetõttu sööb ära. Pole ise ka mingit muud lahendust leidnud, kui rihmasid vahetada. 

Ilmselt see 2eur mõne kuu peale rihmade kulu on ikkagi odavam, kui kõik uued rihmarattad.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use & Privacy Policy