Hüppa postitusse
FACEBOOK-i KAUDU SISSELOGIJATELE ×

///Mario

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    1 480
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    18

Kõik, mis ///Mario postitas

  1. ///Mario

    Head muusikat autosse :)

    Vahel midagi teistsugust ka
  2. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    Mida jubinat http://www.youtube.com/watch?v=uijZ-mwTtpM
  3. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    Erxx aga kus kandis elad ma arvan, et elad kaugel ja mul sedasi keeruline Aga kui tester pole võõras siis mul oleks vaja Din pistiku jaoks värvid välja võtta. puldist tulevad juhtme värvid din pistikuni. omal murdus pistik ära.
  4. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    Kas kellegil selliseid kõlareid on kodus töötava juht pildiga. Mul oleks vaja paar asja üle vaadata ja enda oma korda teha. Enda omal murdus din pistik ära http://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/K%C3%B5larid/34064/
  5. Oeh kurja oleks ma ennem seda näinud siis oleks läbi hüpanud jne Seda piljardi mõllu võiks sedasi kaks korda kuus teha näiteks ?Ja siis teine kaks parklas hängida
  6. ///Mario

    M43 mootori paigaldus E30-le

    Novot siis aint peale tõstmis vaev ja juhtmed külge
  7. ///Mario

    M43 mootori paigaldus E30-le

    Kas siis üks ühele ei sa ringi vahetad neid õli võttureid ja karteri põhja? Ma vahepeal olen e36 pealt tulnud m40 moto rulli peale tõstnud tõstsin vaja minevad osad ringi ja töötab. M43 alumine osa peaks m40 omaga sama või sarnane olema.
  8. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    Oeh jh viitsisin peale venna 18 sünnipäeva pidamist autol juhi ukse korda teha alumine uksehinge tift oli läbi ikka või kuidas seda nimetatakse. Nüüd läheb uks esimese korraga kinni
  9. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    Nagu eelmine aasta mingist kellast kellani ? Peaks korra minema proovima mõistuse piires aint kuna ei taha autot kõveraks sõita.
  10. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    Ei tea millal laitses saab rada sõita ?
  11. Hmm kes mäletavad viimast kokukat kas mulle tundub aga see sama volkar oli seal mustikal
  12. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    Tundub, et sa pole video valve süsteemiga kokku puutunud. Mina aga tegelen sellise tööga kus paigaldan videovalve kaameraid ja olen näinud seinast seina kvaliteete.
  13. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    Kas mõtled seda tõsiselt, et s**t kaamera ? minule tundub, et tegu on IP kaameraga mis ei ole alla 2mp võin ka eksida ja võib olla on korralik panasonic analoog kaamera. Mina ütlen, et täitsa hea pilt on.
  14. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    Ütleme nii,et tüüp jäi ilma ka lähi tulest lõi ära kustu kohe
  15. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    Maki taga on selline kaabli pusa, et makk ei mahu sisse
  16. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    Kõvem koht ja asi kõhu all ?
  17. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    See tähendab seda, et hakkad vanuriks muutuma
  18. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    Kui oleks hea hinnaga siis võtaks koos detail 20 ja 19
  19. ///Mario

    k:lukoili kütus

    Eix sinu jutus on hea point aga kahjuks saab avhel minfit jama kuidagi ikka. 100% ei ole igas tanklas puhas küte. Kõik kiidavad jubedalt statoli aga ise olen ka saanud sealt imeliku kütet mis hoiab kütte kulu kõrgel. Ei saa süüdistada üht tanklat. Lukoilis on lasknud tankida kaineka ajal aint 98 siis lippas küll. Hetkel tangin üldse 5+ tanklas ja sealtki on juhtunud seda, et masin on mingi tankimise ajal uimane jne. Nii, et kindlasti on võimalik sattuda solk kütte otsa. Kas siis on just käinud tankur just laadimas tanklat või küte on hakanud otsa saama tanklas siis ka suht sodi on põhjas.
  20. Sisselaske toru on jh suurem 1,8 motol. Kodus juba võrrelnud neid.
  21. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    Tavalist kruvikat on vaja kui mõtled põranda küljes ära võtta.
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus