Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY

Tanelss

Foorumikasutaja
  • Postitusi kokku

62
  • Registreerus

• Viimati külastas

• Võidetud päevi

1

Tanelss võitis päeva viimati 20. jaanuar 2013

Tanelss sai oma postitustele enim meeldimisi!

Foorumi reputatsioon

4 meeldimist

Kasutajast Tanelss

• Tiitel
    Bemarivend

Hiljutised profiili külastajad

Hiljutiste profiili külastajate paan on keelatud ja ei näidata teistele kasutajatele.

1. Tanelss

O: E30

pilte infot autost ?
  2. Tanelss

O: E30

ostaks siis odavalt e30 projektikaks ei pea omama mootorit võib olla keredetailide puudusi põhiline oleks et dokid oleks olemas, kui hea pakkumine vaatab sellest ka kõrvale
  3. Tanelss

Tartu kokkutulek??

noo ilmad on juba head võiks koguneda ka ?
  4. Tanelss

M: 17´´ talverehvid 2tk

40 Euri 2tk !!!!!!!!!!!
  5. Tanelss

Tartu kokkutulek??

jamh , ega palju võimalusi pole kui tasku nulli ja
  6. Tanelss

Tartu kokkutulek??

Ma tuleks kyll see kolmap
  7. Tanelss

M: 17´´ talverehvid 2tk

Müüa siis 17 tollised Bridgestone noranza 2 naastud , mõõtudeks on 225 45 R17. Hind 50.-
  8. Tanelss

Tartu kokkutulek??

Noo lubab uueks nädalaks lund , kui lumi maas siis korraldab midagi ?
  9. Tanelss

O: BMW 316 spido .

ostaks ss spido 1.6-le muidugi koos tahhokaga
  10. Tanelss

Tartu kokkutulek??

Raadi on prg mõnusalt jääs paarpäeva käinud seal
  11. Tanelss

BMW 316 '90 - Tanelss

Nujah , aga krt alles nyyd leitsin arvutist selle pildi
  12. Tanelss

BMW 316 '90 - Tanelss

Nonii , e30 võib ikka imestama panna läksin eile hommikul auto juurde panin auto käima ja nii kui gaasi antsin lendas sumpa kollektori juurest lahti prg suht hea sõita tartu vahel , vahepeal pean kell 6 tööle minema kesklinna , huvitav kas patrull ka kinni võtab
  13. Tanelss

BMW 316 '90 - Tanelss

Mdea kui sa mõtled seda tõstukit mis mul kodus ss sinna on ikka korralik põrand ka valatud
  14. Tanelss

BMW 316 '90 - Tanelss

Nonii nyyd vahepeal sai ylevaatus sai läbi , aga nyyd tehtud vägapalju ei pidanudki tegema , taha sai pütt uuesti alla taha uued piduriklotsid ja pmst terveve esisilla jupid said vahetatud mis läks maksma kõigest 18 euri mäletan et ise ostsin eelmine aasta ühe sarniiri 16 euriga nyyd lasin sõbral osta kes võttis jupid firma nimele Ja isegi co oli täiesti korras , aga ja kus on lumi mina olen talveks valmis
  15. Tanelss

BMW 316 '90 - Tanelss

Jap on kyll muidu vist tahaks korralikult läikima saada aga vist ei viitsi poleerida ja värki vast kevadel teen uuesti ja paremini

Oluline teave

Oleme salvestanud sinu seadmesse küpsiseid, et aidata seda veebilehte paremaks muuta. Sul on võimalik kohandada oma küpsiste seadeid, vastasel juhul eeldame, et nõustud nendega. Kasutustingimused & Privaatsus