Hüppa postitusse

sass

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    1 154
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    35

Kõik, mis sass postitas

  1. sass

    Lobamokkade rubriik

    AC schnitzer summuti ja r6 tõsised heterohelid
  2. sass

    Lobamokkade rubriik

    mind huvitab jälle kas m42 torukolle sobib ka m40 mootori külge?
  3. sass

    M:e28/e34/e30 juppe

    kuna obc-le on üksjagu huvilisi kirjutaks ka mõned andmed kiibi andmed: 55typ 1375818 11/84 obc numbrid 65.81-1373 701.9 510.201/001/001 sai kunagi ammu proovitud tööle panna 525i peal,võttis jutule e30 ne peal ma seda tööle ei saanud või ei osanud panna enam. hetke töökorda ei tea kuna seisnud pikalt pikalt,bc kangi pole ning tundub et gong on ka ajaga rändama läinud. parima pakkumisega ostja saab omale.
  4. sass

    M: Komplektne M40B16

    mis hinna soov on tagumise summuti eest?
  5. sass

    Lobamokkade rubriik

    m30 b35 käigukast sobib m10 ottsa ?
  6. sass

    M30B35 mootori paigaldus e30-le

    kas e30 m20b25 125kw mootori juhtmestik sobib ka 1;1 155kw m30b35 mootorile? Ilmselt tuleb õhulugeja ja tühikäigu klapi juhet pikemaks teha,kuid pm peaks ju sobima sest tjuunitakse ju m20b25 m30 pihustite aju ja õhulugejaga
  7. sass

    Lobamokkade rubriik

    http://www.ebay.com/itm/BMW-E30-2x-Verstarkungsplatte-Stutzlager-Stossdampfer-Hinterachse-Cabrio-Coupe-/151074699240?pt=DE_Autoteile&hash=item232cc0f7e8 kas ma olen ainuke loll kellel neid flantse pole tagumiste amordipukside peal?
  8. sass

    Lobamokkade rubriik

    klassikute foorumis on kalasaagil oma tähendus
  9. sass

    Lobamokkade rubriik

    kellegil m30b35 pihusteid on prooviks laenata?
  10. Tulen kaen perra tallinna rahvast,järve selveri parklas kell 9? Hiljem pean paraku tööle suunduma
  11. sass

    Lobamokkade rubriik

    tahaks aku taha kolida touringul,jupid olemas 324td touringu küljest. aga kus kohast ma kaabli läbi ajan ning kas pean ise mootorruumi kaabli jaoks augu tegema? lisaks kas keegi viitsib mõõta oma td õhufiltri kopsiku toru läbimõõdu,tahaks panna selle m30 õhufiltri asemele...
  12. Minu paha,pidasin silmas 325 tropical raadiatorit.
  13. 324td peaks sama radikat jagama
  14. sass

    M:V BMW e30 318 90a

    siimu endine, järvamaalt pärit isend?
  15. sass

    Lobamokkade rubriik

    sissekanne:t2na pesin e30 puhtaks ja veendusin et m-tech vedrustus on minu maitse (Y)
  16. sass

    Lobamokkade rubriik

    Käivitub nii soojalt kui ka külmalt
  17. sass

    Lobamokkade rubriik

    minu pakutavad wietec vedrud on ka rohelised nagu konn või muru et värv näitab vedu omadust on suht loogiline,aga nende värvide tähendus oleks huvitav teada saada,seda ma paraku ei mäleta mis minu preparaadil tehase poolt all oli.
  18. sass

    Lobamokkade rubriik

    mnja,minu m-tech vedrud on pärit kasutaja gta halli 320i küljest,esimeste vedude koodi järgi uurisin kunagi välja et tegu konditsioneeriga varjandi sportvedudega. pigem huvitav mida tähendavad need värvi triibud tagumistel vedudel,kuna olen näinud lisaks veel ka sinise triibuga tagavedrusi. seega peaks neil miski tähendus olema,näiteks tehasepoolt paigutatud kärukonsu puhul vms...
  19. sass

    Lobamokkade rubriik

    ohoo mul on nüüd dziip! vahetasin ka tagumised madalus vedrud väidetavalt m-tech vedrude vastu,teab keegi mis tähendus on nendel värvi lärakatel mis vedrudel on? m-tech vedrul on roheline ja valge lärakas,sis on mul veel paar touringu taga vedrusi mis 325i küljest ning on vaid valged lärakad vedru keerdudel. ausalt öedes pole suht kotti aru saada kas m tekk vedru või mitte,esi ots on nagu madalam kui standardis,aga eks oma osa annab ka se kolakas m30. esimestel m tech vedudel siiski 6 keerdu standarad 7 vedru keeru vastu. eks ta nüüd paras aerupaat on,aga mulle on se alati meeldinud kuidas e30 sõites mööda kerget laines teed silub
  20. sass

    Lobamokkade rubriik

    muhe elu palju lõbusam
  21. sass

    Lobamokkade rubriik

    kas e34 typ188 tiffer istub e30 alla kui kaas ära vahetada?
  22. sass

    Lobamokkade rubriik

    mis beef teil temaga on? ma olen temaga äri ajanud täitsa muhedalt
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus