Hüppa postitusse
FACEBOOK-i KAUDU SISSELOGIJATELE ×

sass

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    1 154
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    35

Kõik, mis sass postitas

  1. selle isendi kohta siin foorulis ka ju teema,vahepeal olnud mitmeid omanikke ning korduvalt siit keskonnast läbikäinud
  2. sass

    Lobamokkade rubriik

    http://www.youtube.com/watch?v=FedPNog_riU kõvv nohh,tagumiku kaudu pihustid puhtaks,järgmises osas lubadakse näidata kuidas küünlaid vahetada!
  3. sass

    Lobamokkade rubriik

    Eix,kas touringu tagapaneel on ikka ühestükis taga põllega?
  4. sass

    Lobamokkade rubriik

    m20 ja m21 karter sama?
  5. sass

    M:e28/e34/e30 juppe

    Jääb üle ka m30b35 segusiiber,aga seda on vist üritatud m20 kolle külge pookida,seega ühe poole augud vähe ratsitud.
  6. sass

    pihustud

    Tean et pihusteid saab testida ja puhastada,ning neid ettevõtteid mis sellega tegeleb leidub ka, nagu näiteks truumu.ee minu m30b35 on pihustid tootjalt lucas,ning nende pihusti otstes käib miski plastik osa mis on pudedaks läinud oma väärika vanuse tõttu. pihusti teises otsas asub sõel,küsimus kas on olemas ka nn repair kit pihustitele mis näiteks sisaldavad ka o tihendeid? näide milline lucase pihusti ots peaks olema ning foto mis on minu pihusti otsast järgi: e30 318is omab samasuguseid pihusteid boschi pihustid tunduvad olema vähe parema ehitusega kuna pole nn koridori mille läbi kütust välja pritsitakse. siit leiab veel infot pihustite teemal: http://www.robietherobot.com/storm/fuelinjectorguide.htm http://www.hot.ee/bensiinipump/Fuel_Pump_Renovation_6_est.htm
  7. sass

    Lobamokkade rubriik

    midagi m30 huvilistele,lehekülg endiselt e30.de keda se ei huvita proovige elu24.ee
  8. sass

    Vaja abi Tallinnas

    mul peaks ka e28 venekeelne remont manual olema
  9. sass

    M: e30 sedaan 2.4d varuosadeks !

    njah... sellel oli on a/c ka peal,se vanakooli blaupukti cd ka veel kuskil alles? S215A POWER STEERING,DEPENDING ON ENGINE SPEED S339A SATIN CHROME S350A WAERMESCHUTZGLAS GRUEN, RUNDUM S428A WARNING TRIANGLE S510A HEADLIGHT BEAM-THROW CONTR. F LOW BEAM S530A AIR CONDITIONING L801A GERMANY VERSION
  10. sass

    Lobamokkade rubriik

    http://bmwfans.info/parts/catalog/13641726988/ seda kataloogi uskuda siis m30b35 jagab m42 samasuguseid boschi pihusteid
  11. sass

    Lobamokkade rubriik

    auto valmis maja poolik
  12. oleks vaja puhtaks saada m30 sisselaske kollektor seest,endal pole kohta ning tahtmist enam sellega lägada. kas keegi teab konkreetset kohta tallinnas kus pakutatse mootori detailide pesu teenusena?
  13. sass

    M30B35 mootori paigaldus e30-le

    ise kysin ise vastan,aga tundub et automaadi ja manuaali mootori juhtmestikud on vähe erinevad 02 THROTTLE VALVE SWITCH 1 13631273265 $128.75 +core 02 THROTTLE VALVE SWITCH EH 1 13631708605 $207.82 eeldan et se EH tähendab automaatkäigukasti http://realoem.com/bmw/showparts.do?model=HD21&mospid=47382&btnr=13_0188&hg=13&fg=15
  14. sass

    M30B35 mootori paigaldus e30-le

    plaanis mootori juhtmestiku vahetus ning sattus kätte e34 535i juhtmestik millel tühikäigumootori pistik on kandiline ja sisse läheb 3 juhet,minul kasutuses oleval juhtmestikul on aga ümmargune pistik ja juhtmeid on ka rohkem,milles asi? kasutuses olev juhtmestik on pärit autolt millel oli püsikiiruse hoidja ning automaat käigukast,nn uue kohta ei tea väidetavalt manuaali küljest.
  15. sass

    Lobamokkade rubriik

    reede õhtu oli tõsine e30 idüll,korraga ühel ajahetkel nõmmel liikus siit foorumist mõned e30ned ning mõned võõramad autod ka,aga siiski tundus et igaüks ajab oma asja
  16. sass

    Lobamokkade rubriik

    kiikasin täna renxi traktori kapoti alla ning prel vaatas vastu hoopis teine vaatepilt.. aga mul edukalt läbitud projekt,kujutasin midagi palju hullemat ette
  17. sass

    Lobamokkade rubriik

    keegi renxist teab midagi?
  18. pre kerega isendeid on hakkanud üksjagu äkki välja ujuma
  19. sass

    V8 peale panek e30-le.

    tõnis ehitas mu touringule m30 moto vahele,oli juttu ka käppade jooniste tegemisest kuid ta arvas et siiski on se mõtetu ja kõige parem on ikka käpad teha autopeal valmis. kas v8 on lühem m30 mootorist?
  20. sass

    Lobamokkade rubriik

    Diislel touringu küljest on pärit mu komplekt, tänud tiidule! teine küsimus on kus on pakiruumis touringul massi võttmiskoht? Kõik muud augud ja kronsad ja randid olid olemas et aku põhi paigaldada kuid massi võtmiseks kohta ma ei lednud. Mingi stange kinnitamis polt vms seal on kui se ei anna voolu läbi korralikult,ning haljaks ka kraapida ei taha kuna siis läheb ussitama. Kuna klaasipesupaak on nüüd vana aku kohapeal,siis kas tehaset tulnud autodel tuleb klaasipesu mootori toide samast kohast kus tavaliselt kuid juhe on piken lihtsalt?
  21. sass

    Lobamokkade rubriik

    kolisin touringu aku pakiruumi,teemas selles et oleks vaja pilti ees asuvast terminalist kuna pole aimu mis juhe kuhu ning terminali asukohta ei tea ka täpselt (puudub müramatt endise akupesa kohal) tänud tähelepanu eest!
  22. pekki,sinna paneks kohe v8 või kolmepoolese vahele oleks hea kaapsutada parklas! aga mõnus isend,lahe on vaadata sellisedi isendeid mõni tükk on autoküljes sellistvärvi mille algset tooni ei olekski osand aimata kuna pole lihtsalt näinud oma eluajal. näiteks ei osanud ma kunagi ammu arvata et paisupaagid on valged mitte pruunid jne
  23. sass

    M:e28/e34/e30 juppe

    e28 tiffri kaas läinud,ülejäänud endislet saadaval nagu näiteks e34 sportsitze ning obc II mille vahetaks ka korras nn võikse kompu vastu näiteks või mõne muu põneva e30 jupiga. e28 summuti on rauast aga hind vähe pehmemast matrejalist seega tingitav...
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus