Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY

ValgeRullikas

Foorumikasutaja
  • Postitusi kokku

14
  • Registreerus

• Viimati külastas

Foorumi reputatsioon

1 meeldimist

Kasutajast ValgeRullikas

• Tiitel
    Algaja
  1. ValgeRullikas

Tagurpidi käik

Otseselt ta ei hakka jõnksutama et tahaks liikuda, teeb ragina , vahel ka korraliku ragina ning vahel ei lähe ültse käik sisse, nagu tagumist käiku polekski, kuid on ka kordi kui läheb ilusti sisse. Ma polegi aru saanud miks ta just nõnda teeb
  2. ValgeRullikas

Tagurpidi käik

Hei , kas keegi teab mis probleem on kui panen tagurpidi käigu sisse aga läheb raginaga sisse , kuigi sidur on all ja ülejäänud muud käigud lähvad ilusti ilma probleemita sisse ?!
  3. ValgeRullikas

O: käikari nuppu

Nelja käiguline nupp pakkuda, vb leiab viiese ka. Paku hind Tallinn
  4. ValgeRullikas

M/V : 4x100 BBS 15''

pakuks huvipärast vahetuseks neid velgi 15'' 4*100 , ET ei tea aga istuvad ilusti rullika all.
  5. ValgeRullikas

Rullid tulevad kokku kolmapäeviti 20:00 ALeC Areenal

kaua see tavaliselt kestab ?, mul endal rull garages ja mingi 9 kandis saan kätte alles.
  6. ValgeRullikas

Rullid tulevad kokku kolmapäeviti 20:00 ALeC Areenal

Täna tuleb rahvast ka ?
  7. ValgeRullikas

318 kupee '86 - ValgeRullikas

Niipalju kui aega leidub olen veits juba toimetanud ja mõelnud kuidas teha teisiti, et olla teistest erinev Alustasin vaikselt keretöödega, vaja teha korda karbid, esi põll, taga põll ja siit sealt nipetnäpet (mitmed ööd tuleb garages veeta ) See et pildid viltu on , seda ma ei tea kuidas see tuli..
  8. ValgeRullikas

Jeps kütte kulu on neil pm sama , selle pisikese kerge kere peal oleks 2.5 ideaalne , praegu otsingi endale kas seda või teist hea oleks kui terve kupatus kast aju juhestik.
  9. ValgeRullikas

Seda kyll jah , aga nüüd lähiajal kui saan uue mootori (m20b20, m20b25 või m50b20), panen kohe peale ära ka . Ehitan oma maitse järgi üles selle kuna kere isegi päris heas korras selle aasta kohta , karpe ja taga pölle vaja teha aint prg.
  10. ValgeRullikas

O: vanakooli mootori m10b18

Pritsega muidu aga pakkuda võib ka m20b20 , m20b25 ja m50b20 koos kasti ja juhtmestikuga.
  11. ValgeRullikas

O: vanakooli mootori m10b18

Ostaks vanakooli mootori 1.8, Loomulikult töökorras Asukoht võiks olla tallinn aga pole hullu kuo on kaugemal. Infot kirjutage siia v sõnumitesse v helistage 58073153.
  12. ValgeRullikas

Kuna sain hea pakkumise 1.8 kupee , aga kellegil vanakooli mootorit 1.8 m10b18 on ? , see mootor hakkab otsa saama vaikselt ja paneks teise mootori . Hiljem mõtlen r6 peale kuna mul prg neljane kast ka peal.
  13. ValgeRullikas

Kuskil peab ju alusatama ka
  14. ValgeRullikas

Soetasin ka omale 86 aasta valge rullika. Pill vajab praegu keretöid ja mootori timmimist ( võiks ikka r6 vahele panna). Pildid panen varsi siia ja kirjutan tehtud töödest.

Oluline teave

Oleme salvestanud sinu seadmesse küpsiseid, et aidata seda veebilehte paremaks muuta. Sul on võimalik kohandada oma küpsiste seadeid, vastasel juhul eeldame, et nõustud nendega. Kasutustingimused & Privaatsus