Hüppa postitusse
FACEBOOK-i KAUDU SISSELOGIJATELE ×

hiis

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    1 785
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    46

Kõik, mis hiis postitas

  1. hiis

    M: M-Technic II rool

    Ega tal miskit viga olegi ,saab kasutada ikka lihtsalt 1cm suurem.
  2. Metsa mingi mitmest mudelist kokku laotud isend .
  3. hiis

    Lobamokkade rubriik

    J]ai vist unistama sina huvitav et ei proovinud isegi otseks ajada autot ,auto v6imsus sellise m'arja ilmaga ei tohiks kyll eriti ylatusena tulla .Vihmaga s6ites sama nagu talvel s6ita ,kurvides gaasi andes.
  4. hiis

    Lobamokkade rubriik

    Nati silmar66mu ka teile siia muidu peate juba autot naisteks. http://betherave.com/2013/11/sexiest-twerk-choreography-ever/ http://vitaminl.tv/video/1306?ref=fbs
  5. hiis

    Lobamokkade rubriik

    Pekkis päev ikka olnud jälle pagan koju ei sa ka ennam sõita soossimäest alla nii et 300 m.läbimise eest 100 eur trahvi ei sa.Turvavöö trahv on ka ikka üllemõistuse juba ,unustad ei mingit hoijatust ja lataki 100 eur. Õeldi et sain veel pool trahvist muidu vist 200 ja aastas veel unustad siis 400 normalsed raha masinad .
  6. hiis

    Lobamokkade rubriik

    Raske jah vahest ikka nendega ,ma kysisin et kus mu bensutorude kinnitused on v6i saadate raha tagasi nad saatsid mulle opis bensupumba pealmise klambri raha tagasi ja tühistasid selle tellimuse mida juba 2 kuud oodanud olin .Normalsed,toruklambrite raha siiani õhus .
  7. hiis

    KALENDER 2014

    Ma oleks küsinud kas Tallinnast saab ka kuskilt käestkätte v6i ise järgi tulla.
  8. hiis

    Lobamokkade rubriik

    Tallinnas minu arust E-30 pyyab rohkem t'ahelepanu kui uuemad autod v6i siis yldtse vanemad korras autod .Vanaliinas on ju ulme kallis parkimine ja seda veeel 24 h sa Magnus ikka rikaspoiss .
  9. hiis

    Lobamokkade rubriik

    Oleneb kaubast tavaliselt lubavad kyll 7-10 t'oop'aeva aga vahest veenib see ka kuu ja ennamgi veel.Muidugi siis ka kysitakse et kas ootad v6i lased teistel jubinatel 'ara tulla ja maksavad selle juppi raha tagasi.
  10. hiis

    Lobamokkade rubriik

    Hm miks sa juppideks teed selle auto on nii otsas we?Pildilt ei paista nii hull ju et juppideks peaks t6mbama .
  11. Ausalt raske valida l6dvalt saaks 2 head kalendrit . 1.10 2.1 3.13 4.59 5.60 6.33 7.36 8.13 9.55 10.69 11.48 12.38
  12. Oh kurja mul on kuri kahtlus et see auto l'aheb varem v6i hiljem Soome
  13. Ma ei sa aru kui tahate leegalselt ostke ketastega sild v6i siis selline auto .Kui 5x120 soovid leegalselt osta E-36 .Mure murtud. :D
  14. Mind huvitaks alumiiniumist 66tsade hind eraldi .
  15. hiis

    Head muusikat autosse :)

    http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=PlpmC8xBx8g
  16. hiis

    Lobamokkade rubriik

    Paljud on oma tingimistega krooni ajas vist veel 500 eek ei ole 500 eur saage aru ykskord .)))))))))))))
  17. hiis

    Lobamokkade rubriik

    Mul pole nende yllej'aanud tyyblite ja vidinatega p'rast midagi eriti teha .Eks ma v6ttan ylle neid nagunii aga siiski .Viimane kord sain ikka jube kiirelt k'atte um asjad ja polnud hullu midagi ,hinna suhtes siis .Difri tihend ja muud difri tihendid ning paar voolat tulid ikka 2 p'aevaga kohale 20% alle ja pole hullu .
  18. Ok ma jalutasin t'ana soomes Honk-Kongis ringi ja j'ain siis ka auto vidinate riiulite juurde seisama ja seal oli yks huvitav vigur mis oma ehituselt kohe kutsus uurima et mis kuradi jubin see veel on.Sildilt lugesin v'alja et teeb auto summutist tuleva h'aale sportsummuti omaks ,maksab 6 eur ainult midagi kui nyyd 6ieti meelde j'ai. Meenutav siis v'aikest koonus lehtrit milles nagu mingi viile moodi asi p6hjas ja kinnitused ka kaasas k'aib siis l6ppupyyti torude sisse.V'aga pull asi igatahes oli ,hea trejali t'oo.
  19. No eks see n'aha ole mis juhtub siis aasta v6i paari p'arast mul kyll pulbriga k6ik v'arvitud .
  20. hiis

    Lobamokkade rubriik

    Ma olen loobunud nende pisikeste viidinate tellimisest H2, UM tuleb kiiremini kohale ja posti kuulu ka ple hind on ehk 1eur kallim aga k'atte saab kiiremini igatahes tavaliselt 2 p'evaga kui asi ikka tellitav on H2 oota pea 2 n'dalat kui h'asti l'aheb kui ei siiis ootan siijani Augusti alguses tellitud jubinat .Kallimaid asju kanatab aga selliseid pisi vidinad on suht aja raiskamine
  21. hiis

    E30 pildid internetist.

    Siim võiks ka oma gaarazis paar klõpsu teha seal ka paar autot ootavad midagi ,k6ik pole küll BMW aga siiski haruldased autod juba.
  22. :D Eix 'ara aja naerma . Ma ei na'e ka jah m66tet sellel .Puhuriga sa igaljuhul neid k'atte ei sa kui siis jah Dremeliga aga minu tead on mingi osa klaasist siis ka keskelt kinni .
  23. Lase siis enne v'arvimist ikka terasharjaga ka ylle see mikroliivakiht ka sealt pealt maha mis v'arvi all roostetama hakab uuesti muidu.
  24. hiis

    Abi vaja

    Kas inspection tekst v6i rohelised tulukesed mis õlivahetusega seotud.Seda peaks ka teadma kumb pistik sul on fl oma v6i pre . Inspectioni tekst kustub samamoodi nagu rohelised tulukesed ainult kauem peab ootama,kui aga siiski ei kustu siis need akud seal kellade sees läbi. Kui pre siis 1ja 7 omavahel ühenduse 3 sek ja kui inspection siis 12 sek. FL peaks siis minu arust nr 7 ainult massiga ühendama ja samad ajad ,aga enda suurel pean küll vahest kauem ootama kuni 30 sek.
  25. hiis

    Soojendus puhub kylma

    M6nel uuel autol siiski saab ka sellist luksust nagu E-30 .Ennamus BMW- on siiski selle juurde j'aanud et saab k6ik auke eraldi sulgeda ja avada.P'aris uutest muidugi kindel pole aga japanlased ja muud tegelased on ikka vapse jaburaks selle asja teinud m6nel autol Audi on yks neist .
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus