Hüppa postitusse

ranzzz

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    456
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    2

Kõik, mis ranzzz postitas

  1. 3 klaasi tihenditega 80.- Asukoht laagri/Tln 56 992 445
  2. See peaks sobima fl mudelile ja olema 1 tükis. Äkki kellegil on vedelema jäänud. Ranno 56992445
  3. Müüa siis kogu jooks ülaltoodud rehve. Sai igaksjuhuks kevadel soetatud 2 jooksu aga tänu uutele tuultele ei lähe enam vaja. 2 tk veljele pandud aga mitte kordagi pole auto alla jõudnud. Mõõtudeks 205/50r15 toodetud 48 nädal ´17 Hind soliidne 480 .- asukoht Tallinn Kontaktiks sobiks kõige paremini +372 56992445
  4. Hiline ärkaja nagu ma olen, sooviksin kaa 3tk saada kui võimalik
  5. ranzzz

    2016 riidenänn

    T-särk h.sinine/valge, pusa ja jope ;-)
  6. ranzzz

    O: fl udutule klaase

    Kui, siis leks
  7. Ma tulen sulle külla Millal järgi võib tulla ?
  8. ranzzz

    Lukku

    niipalju nm ei paista kahjuks nägevat....ka kaugemalt mitte :-D mul siiskit 4x100. Aga tänud anyways :-)
  9. ranzzz

    Lukku

    Tere kallid klubilised. Mure selline, et lähiajal oleks vaja laenata (sümboolse summa/meene eest) kellegilt 2 velge koos rehvidega (soovituslik laius 225 või raja rehviga), et saaks oma projektika korralikult ära dünotada. Kitsaste 195-ga hakkavad rullide peal lihtsalt libisema. Hää oleks kui asuksid harjumaal. Ise asun Laagris. Parimat, Ranno 56992445
  10. ranzzz

    M: 2x M10 (turbomootor).

    Ega sa juhuslikult k.kasti kinnitus talast lahti ei taha saada?
  11. 11,14, 8, 41, 44, 53, 76, 61, 54, 1, 33, 39
  12. kusjuures see võiks päris huvitav olla
  13. Seda küll aga samas peaks uurima, kas saab ka bronnida või kõik juba täis. Need tundusid suhteliselt ainukesed kohad,kuhu mahub ka rohkem kui 5-10 autot ja telkimisala on samuti suur Siis tekibki järgmine küsimus,kes broneerib?
  14. Heypsa Uurisin natuke RMK kodulehte. Jäi siis kaks sellis paika silma http://loodusegakoos.ee/kuhuminna/rahvuspargid/soomaa-rahvuspark/1282 ja http://loodusegakoos.ee/kuhuminna/rahvuspargid/karula-rahvuspark/1291 Äkki keegi on kes saaks need kohad ülevaadata Ootan ka arvamusi
  15. kle külastasin su lehte ja tekkis ühe toote vastu huvi aga ei saanud päris täpselt aru kas ta saadav on ja kui on siis mis raha eest olete nõus seda loovutama. Nimelt e39 530d 02´ kliima vent. Teie lehel peaks olema sellise koodiga nagu ACI 06007510.
  16. ma olen eix-ga nõus. Kõige ideaali lähedasem on oore laadne üritus + väike aktsioon masinate endiga ning seda kõike wadever eestimaa otsas !
  17. Mina pooldan kaa võidusõitmis hõngulist üritust ning pole vahet kas sõita otse või poognaid järjest ....loomulikult eeldusel et oma aparaadi sinna konditsiooni viin PS! See oli selle aasta lubadus ning see saab ka täide viidud 99,9 %
  18. eriline optimist et sellist raha loodab saada
  19. mõnus kabi oled, et müüd :/ katsu ikka alles hoida
  20. ranzzz

    Lobamokkade rubriik

    mõni ikka leidub
  21. ranzzz

    Lobamokkade rubriik

    neil ei tohiks vahet olla jah ....vaata ainult et võimuga oleks kui sa loomulikult võimuga latti taga ajad
  22. kui sul spets tõmmits on olemas siis ei pea aga tavaliselt kellegil peale bmw service või bmw-le spetsialiseerurunud töökodadel seda pole niiet siis on see tõesti vajalik.
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus