Hüppa postitusse

Toivoku

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    806
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    32

Kõik, mis Toivoku postitas

  1. samas, kui karbis tugevdust pole, kust sa teeääresolles tungiga tõstad siis kui rehv läheb? koguaeg hüdrutung pagasnikus kaasas kolisemas?
  2. Toivoku

    Lobamokkade rubriik

    no sealt pidi saama põhjaplekke ja igasuguseid vigureid suhteliselt mõistliku hindega.
  3. ka minu rullil olid sama asja jäänused seal, ja kuan seepuudus ja keevitama ei viitisnud hetkel hakata siis jäi logari paigaldus ära.
  4. Toivoku

    O: E30 hobiautoks

    No Petra auto on siit juba läbi käinud
  5. Toivoku

    Katuseluugi tihend

    siiani ainuke õige lahendus on silm kinni pigistada ja hambad ristis uus tihend soetada.
  6. Toivoku

    O: E30 hobiautoks

    Teemaalgajatast vaevalt seda ehitajat on, kipun Tiiduga nõustuma. Ja selle ümberehitusega on ka nii nagu on, ehitad ümber siis üldiselt kaotab auto väärtust ja on ka hiljem mõnele pedandile raske maha müüa. Tanel ju ka ümberehitatud autosid ei vaata. Aga jah kui auto ei kõnetanud siis ei ole pointi teda lihtsalt ostmise präast osta, ise olen sõ'itnud selle halliga ja on sellise raha eest hea auto.
  7. Joonasel on ming i2-3 kere kui ma ei eksi
  8. Toivoku

    Lobamokkade rubriik

    ma usun,et teise leiab ka kenasti juurde kui oodata natukene. Kahju,et hetkel raha pole
  9. Toivoku

    Lobamokkade rubriik

    https://www.okidoki.ee/item/sportiste-recaro-idealsitz-c-kba-90024/8418202/
  10. Toivoku

    O: Tagastange lisa

    Mul zenderi originaal pakkuda, aga hind vbla veits kõrge, kui madalam hinnaga tahad siis zenderi kylgmisedosad on pakkuda replicad ka, . hinnad replicate eest 20.- ja originaal zenderi eest 150.-
  11. Siis joppas,et mul ühed usked enda autole tagavaraks on
  12. Toivoku

    Lobamokkade rubriik

    oi on neid sõitvaid kompletkseid 320 e46 kui ka e36tesid on ka 100-200 euri eest olnud, see aasta tean 425 euri et müüdud 323i. ja noh eg akõik need meelde ei jäägi ja enamus neist ei jõua yhtegi müügi portaali.
  13. Tanel P peaks nyyd kiirelt jooksma .
  14. remontige nyyd oma starterid kenasti ära.
  15. Toivoku

    M:m21d24

    komplektne mootor, elektrooniline pump käivitus igastasendist nii soojalt külmalt, plokk on e28 pealt, tehtud vaheplaadid,et saaks e34le panna, kaas ja kaanetihend jsut tehtud, kaanes pole üthegi mõra, ei ole keevitatud. plokil kenasti veel hoonimisjäljed peal, turbo on e34 2,4 kuumosa ja 2,5tds külm osa. sisselaske kollektor ümber tehtud,et saaks kasutada intercoolerit normaalselt. enamus tihendid uued küljes või tulevad kaasa. uus rihma komplekt peal. hind 400.- või vahetan mingi huvitavate asjade vastu.
  16. ei noh kõike saab lihtsalt veidikene totakas on mu meelest joosta mingi kaalumiste ja ma eitea mis tõestamiste pärast mööda ilma ringi kui samasuguseid projekte on arvel mitmeid.
  17. saab saab, viimased 2 kutti on saadetud kaalumisele ja arvele võtt võttis kean 3 nädalat aega
  18. Toivoku

    O: 2tk 4x100 flantsi

    milliseid sa soovid?
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus