Hüppa postitusse

Toivoku

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    806
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    32

Kõik, mis Toivoku postitas

  1. Toivoku

    2.4td ei käivitu

    pigem pakuks,et pump on sodi.
  2. Toivoku

    Lobamokkade rubriik

    äge et kellelgi on veel auguraudasid
  3. Toivoku

    Lobamokkade rubriik

    tallinnas kohapeal olemas.
  4. tegelt mina saan aru selelst 25 asjast veits, tean mitmeid inimesi kes lähevad või on käinud lihtsalt "ägedamaid" autosid proovimas, teevad tiiru ära ja "mõtlevad"
  5. Toivoku

    Lobamokkade rubriik

    miks need paremad pole orikad? või msi seal erienvat? minu silmale o n parempoolne ilusam.
  6. Toivoku

    m20b25ix vs m20b25

    mismttesõli käib teistpidi ringi? ei pumbata alt ülesse vaid ülevalt alla? harige mind
  7. Toivoku

    Del

    noh vidinaid ja pudinadi ikka saaks aga mitte 700 euri eest
  8. Toivoku

    Coiloverid

    bc coilid on sellised
  9. Toivoku

    Tankimine

    ülemine tasemeanduri tihend jas kinni keeramatta või 0 rõngas sodi.
  10. Toivoku

    Lobamokkade rubriik

    oi pljaad, seeon õudne, parim on ikka kui pole isegi joodetud ja siis elektriku teipii ohtrasti
  11. Toivoku

    Lobamokkade rubriik

    ei tule, see on see "tihendus" maa, paljudel nii.
  12. Toivoku

    Kes, kus ja keda nägi

    Keegi sõitis punase prefacelift sedaaniga mul kõrvlapikalt, sportpytt oli all ja auto oli kraami täis
  13. Kerx ajas paberid korda kui ma ei eksi. tartus võeti arvele.
  14. mis üldse siis kommenteeris, panen ka siis ,et tean ka 2 selle auto omanikku, yks on lausa see kes ta lätist leedust või tra teab kust tõi.
  15. Toivoku

    Lobamokkade rubriik

    eks nyyd oleneb shortshifterist, 2l autol on mul ise tehtud shortshifterit, aga peale SS sõitmist on see originaal noh nagu veidike rohkemate keedupelmeenide segamine, mina enam ei viitsiks.
  16. Toivoku

    Lobamokkade rubriik

    ma vastasin otse jani postitusele. kangi niikuinii originaali ei soovitaks osta, shortshifter stance.ee või otseminu käest ja on see käiguvahetus normaalne, mitte potis keedupelmeenide segamine.
  17. Toivoku

    Lobamokkade rubriik

    14 ja 4, kõik ülejäänd ei mõjuta niipalju võiei kulu niiviisi
  18. Toivoku

    Lobamokkade rubriik

    tegeltkui heaks tahad siis vahetad 4 puksi.
  19. Toivoku

    Lobamokkade rubriik

    seküll mittemingi fakt ei ole,et 99% pimestavad, pimestavad siis kui on reflektortulesse paigaldatud, luuptules lõgiatahes valgus vihk endiselt samamoodi ära.
  20. Toivoku

    Lobamokkade rubriik

    no meie pere törts uuematel pillidelon tuledepesureid ja asju küll kontrollitud. aga seal ka ksenon tuled.
  21. Toivoku

    O: tankimistoru touring

    tee ise uus toru, igatepidi mõistlikum kui hakata originaali ostma, noh kui pole just max resto pill.
  22. sellise suhtumisega, ei tasuks üldse hobiautot pidada, pole just kõige odavam hobi. @Jan17 aga mina sõitsin m20b25ga.
  23. Toivoku

    Lobamokkade rubriik

    stance.ee või sisi minu käest saad madaldused
  24. mina panin oma lobudikuga ikka krt sügisest sügiseni igapäevaselt, oli väga fun, vedasin lapsi koera ämma, sööki jooki poodi koju misiganes :) isegi lõuna eesti kruusateedel sai sõidetud. eks jah ei ole nii mguav vbla kui 2018a octavia, aga octavia ei pakuks mingit emotsiooni peale väikese kütusekulu ka :)
  25. Toivoku

    ARK

    sellepärast,et sa pead orgunnima tehase originaalmõõdus rattad alla, vahetama puitrooli välja originaali vastu ja kõik muu s**t mis sellega kaasneb. Enamus rullid mis swapitakse on kaugel originaalsusest.
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus