Hüppa postitusse

Toivoku

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    806
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    32

Kõik, mis Toivoku postitas

  1. Toivoku

    O: preface kupee /selle jäänuk

    no mul on preface kupee 320i paljud asjad tuelvad veel küljest ära.
  2. Toivoku

    kustutada

    no ma vahetnaud enda autol gatesi termostaadid 3 aasta jooksul 2 tki on minu näide . Isegi kvaliteetsete asjade kvaliteet on korralikult alla käinud. Päris s**t kui selle odava 10 eurise junni pärast kuskil lõuna eesti teeääres pead istuma. samas vblaolen koba ja ei oska 4 polti kinni keerata. Eelsitaksin metallist aga noh kuna neid kuskil kohapealt võtta pole siis käib see plastik kah
  3. Toivoku

    kustutada

    pea igakord kui termostaati vahetad tuleb ka see plasti kpask välja vahetada, sest tõenäosus,et läheb katki on suur. Ei ole vahet kas võtad kallima originaali või toprani sita.
  4. Toivoku

    O: e30 pooltelge

    KEstavad hästi, olen neid nii e36tele kui ka e30netele alla toppinud. On esinenud 2 praaki ka, mis läksid 15 minutiga katki, aga peale asendamist on siiani kestnud.
  5. Toivoku

    Temp andur ei tööta

    sul seal ju 2-3 pesa kuhu paigaldada see andur. m20 on ka olemas täitsa 1 klemmiga andureid võin sulle anda anduri kui oled tallinnast.
  6. Toivoku

    Katuseluuk kupeel

    jah katus tuelb välja vahetada nagu Valgma ütles. Sest mehhanismid on ju katuse sees.
  7. selelga see,et olen hetkel keskkõrvapõletikuga kodus ja ennem neljap/reedet ma ei tahaks end kodust välja ajada.
  8. no vahepeal oli mul 3tki laual ja kõik olid erinevad, olid tulnud m50 m51 ja m20 mootorite kastide küljest kui õigesti mäletan.
  9. Toivoku

    O: e30 pooltelge

    jep saan vajadusel tellida, päevaga kohal
  10. Toivoku

    O: e30 pooltelge

    mõistlik on uus osta, hind mingi 70 ringis.
  11. Toivoku

    O:Bensiini paagi luuki

    tallinnas olemas 15.-
  12. Toivoku

    O: Mõned Bronze tooniga klaasid

    oskad sa mingit koodi öelda aknapealt? ma vaataks üle, mul vedeleb yks prefacelift kupee.
  13. Toivoku

    O: e30 pre feiss kroomstanged

    mul esimene olemas, tagumine on mäda.
  14. Toivoku

    O: typ 168 diffri

    ma arvane,t 3,91 võiks olla, realoem pakub veel juurde 3.45 ka
  15. Toivoku

    O: typ 168 diffri

    tallinna prefacelift 320manu alt tulnud lahtine differ 75.-
  16. Ka minu ja mu sõbra autol polnud eesti pass vaid soome omad ja selle järgi vast ongi eesti passides ka sees 205/40 17"
  17. Veider on see,et minu rullikal kui ka sõbra rullikal on passis kirjas 205/40 17"
  18. Toivoku

    O: Termostaadi korpuse

    tallinnas ka olemas ja hind 10.-
  19. äga sarnane punn m50 mootoriga isenditel õhutamis nipplile ja neid mul on garaazis, aga seal vist keere teine.
  20. mingit pilt isellest punnist?
  21. tüübel munaka/varda otsa ja siis tule külge, teistpidi ei saa see üldse toimida.
  22. Toivoku

    O: mõningad varuosad

    Kuramus, unise peaga lugesin 168
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus