Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY

ristot

Foorumikasutaja
 • Postitusi

  32
 • Registreerus

 • Viimati külastas

Profiili info

 • Minu autod
  E30 V8 Manual

Hiljutised profiili külastajad

Hiljutiste profiili külastajate paan on keelatud ja ei näidata teistele kasutajatele.

Kasutaja ristot saavutused

Avastaja

Avastaja (4/14)

 • Esimene postitus
 • Kaasalööja
 • Vestluste alustaja
 • Esimene nädal tehtud
 • Üks kuu hiljem

Hiljutised märgid

0

Reputatsioon

 1. Müüa siis 1984a autolt pärit esitulede tagused plastikkatted. Asjad on korralikud, vasakul isegi öhuvötutoru küljes. Hind 25kompl. Tallinn 56212858
 2. Tagumised olid koopast väljas ja esimesed tiivaäärega tasa. Minu autol olid need all coilover vedrustuse ja modifitseeritud veermikuga.
 3. Minu veljed tehti seal Kose offroad service-s. 4-st veljest 3 pidin üle keevitama kuna hakkasid läbi laskma. Üks neist otsustas ca 150km/h kiirusel poolduma hakata... ei olnud üldse meeldiv tunne kui üks esimestest rehvidest hetkega tühjaks jookseb. Muidu olid veljed ilusti sirged aga lihtsalt tegi vea sellega et keevitust siledamaks käianud oli.
 4. Müüa sportrool Luisi Puma . Rooli diameeter on 300 mm. Nahk on musta värvusega ja keskosa hõbedane. Rool on koos vahetükiga mis sobib e30, e28 ja vb millelegi veel. Nahk nagu uus, kahjustused puuduvad. Hind 40eur. Tallinn 56 21 28 58.
 5. Teeks jah arenal seekord, ehk kannatab seal olla
 6. ristot

  LUKKU

  e30 ja e34 korpused on töesti kujult erinevad aga siiski istub e34-korpuse külge e30 tagakaan. Tean sest enda autole panin alla diffri mille e34 alt võtsin.
 7. ristot

  V8 peale panek e30-le.

  Sillatala allapoole toomisega keerad vaid auto juhitavuse metsa. Mina enda autol ei ole sillatala kuhugi poole liigutanud ja V8 koos Manuaal kastiga istub väga hästi küljes, ei tekkinud mingeid nn valesid nurkasid kardaani suhtes. Pealegi on kardaanil ristid selleks et vales kohas koormust ei tekiks. Mootorit alla poole viimata saab isegi mootorikatte peale panna ilma et see kusagile vastu läheks nagu väidetakse. Ainuke tagasilöök on m60 paisupaagi kasutamine, selle kork ei mahu ilma kapotti lõikumata peale aga saab kasutada ka muid paake. Et siis rasket pole midagi ja sillageomeetriat pole vaja muuta.
 8. Jääb tulemata... Käin korra kuu jooksul koolis ja kool on samal päeval .... Ebaõnn , mis muud
 9. No ma ei tahtnud alla anda ja nii vara koju minna
 10. eiei... peab ikka rulliga tulema, terve nädala seisnud maja ees peaks ikka vahest sõitma ka
 11. Siis peab ikka rulliga tulema Muidu plaanisin vaikselt e28 -ga kohale voolida
 12. Üritan kohal olla kui golfivennad ruumi jagavad
 13. nendele velgedele on siis suht lõbus rehve peale panna oleks õieti tehtud poleks hullu midagi, vaheta nagu tavalisel veljel
 14. Mismoodi need laiendatud on ? Vahetükk vahele keevitatud või on kahest veljest üks tehtud. Pildi peal tundub vähemalt et kahest üks tehtud.
×
×
 • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus