Hüppa postitusse
FACEBOOK-i KAUDU SISSELOGIJATELE ×

Toivoku

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    806
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    32

Kõik, mis Toivoku postitas

  1. Toivoku

    Lobamokkade rubriik

    ju tead sa natukene rohkem kui mina, aga vaevalt nendest mullidest nüüd pealevoolu juures mingi eriline probleem on. pigem pumba endaga miskit.
  2. Kelle autol siis oli sitaks ägedaid lisasid? mingi list? järgmine aasta tuleks prooviks siis ka kui poisid juba suuremad,et kannatab kaasa tassida.
  3. Tundub,et oli tore, ja muidugi leidsite ka auto millega proovida ,et palju masinasse rahvast mahub Ta veel hetkel õrnake
  4. boschi pumpa võin pakkuda 120nega
  5. Toivoku

    Kes, kus ja keda nägi

    ahahaha , ise ütles mulle veel, et ta väga ei kihuta samas noh mingi 140kw pill 200+ vastu,
  6. Toivoku

    Kes, kus ja keda nägi

    see replicatega on suht okei pill jah, sisu on ilus ja olen omajagu seda tuuninud ja tuunin kindlasti veel, see ühe noore kuti oma, 2,7 stroker.
  7. Toivoku

    M20 nega abi(remont)

    Nõia Ints pole meist keegi siin, et noh tihtipeale ikkagi klapiregull päästab suht suures osas . aga noh muidugi kui on täitsa ymmargune ja nookurid ka segi ,siis ei ole midagi teha kui väike kaane remont
  8. Toivoku

    O:R15 4x100 kärjed

    Pakun sulle tutikaid rialeid, originaalid. 550.- ring pilt on illustreeriv, 7,5 laiad ja 15"
  9. Toivoku

    Kes, kus ja keda nägi

    uh, ma ka niipaljudele lehvitanud aga veel ei vii nimesid ja nägusid kokku
  10. Toivoku

    Ostan coilid

    nädalapärast jäävad üle jomi coilid e30nele, hindeks 100, ees poolaastat või natukene peale vanad b4 bilsu amordid.
  11. Toivoku

    O: 4x100 flantse

    10mm pakkuda, ühel krae ära murdunud, 15.-
  12. meilvedeleb ka garaazizz m40 õhulugeja koos kopsikuga.
  13. minhd huviaks kas saaks need esituled osta
  14. Toivoku

    M50 mootori paigaldus e30-le

    m50 mootoritel ongi 2 bari kork. m50 mootoril õhutusnipplit pole, radika küljes on õhutusnippel. need radikad ei maksa enam uutena ka väga palju, 328 radikas on veits alla soti. jääb kapotialune tunduvalt puhtam ja kenam vaadata. ENamus inimesed on mõelnud selle õhutamise enda jaoks tunduvalt keerulisemaks kui see tegelt on.
  15. Toivoku

    Roolilatt käib vastu raami

    mõra ju näha seal kuhu mootor kinnitub, et sealt on asi ära paindunud. Uus talla alla ja põhja gaas,
  16. Toivoku

    E30 diffri sobivus

    no ma mingihetk võtsin 89a e34 525 alt ja panin 92a 525 alla ja seal see differ ei olnud kindlasti pealt kinnitustega, ja kui vaatad ka realoemi siis samamood i525i on ikka teistsugused kinnitused. 520 518 ja diislite korpused sobivad kenasti
  17. Toivoku

    E30 diffri sobivus

    m20b25 ehk siis 525 alt ei sobi samamoodi. korpus teise kujuga
  18. Toivoku

    E30 diffri sobivus

    e32 oma ei sobi, sobivad e34 alt ainult 2,4td 2,5td 518i ja 520i. 525l on küll 188dif kuid diffri kinnitused on teistsugused.
  19. No neil vist katet üldse pole, sest no kuulpähe kuiu odavalt nad müüvad, paljudel suurematel kohtadel pole sisse ostu hinnad ka nii madalad kui neil müügi hinded Aga vbla on kõvemad diilid suutnud omale orgunnida
  20. Toivoku

    O:bensiinipumpa r6

    58344541, täna enam aidata ei saa aga homme saaks.
  21. Toivoku

    Lobamokkade rubriik

    näiteks autovärvikeskus kadaka teel.
  22. Toivoku

    O:bensiinipumpa r6

    kus asud? kas facelift või prefacelift? arvan,et suudan sind homme varustada tutika pumbaga hind umbes 45.-
  23. Toivoku

    O:e30 cabrio kere

    seeoli ylenädala aja müügis ja pakuti mulle 3 korda,et vii ikka minema 100 euri. aga kuna mul pole kohta kuhu panna siis nii see jäigi.
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus