Hüppa postitusse
FACEBOOK-i KAUDU SISSELOGIJATELE ×

Toivoku

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    806
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    32

Kõik, mis Toivoku postitas

  1. Toivoku

    O: pre detaile

    udutulekatted olemas. originaalid. aga preprefacelifti omad.
  2. Toivoku

    O:e30

    http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=2573062&rhash=eaad
  3. Toivoku

    O:e30

    seeon müügis
  4. Õliradikast oleksin huvitatud.
  5. Toivoku

    O: vedru alumist patja lukku

    vedru alla mõtled? kui nii siis mul peaks mõned vedelema
  6. Udutuled hella omad on ju mõistliku hinnaga täiesti saadaval, mina pakun 110.-paar.
  7. prefacele saab 130nega hella udutulede elemendid, raame ei saa
  8. Toivoku

    Lobamokkade rubriik

    kui ma nyyd õigesti aru saan siis need peaksid olema jahutusvedeliku voolikud mis drossel klapist läbi voolavad
  9. minu meelest sobiks see sinna ette nagu mustikas karuperse
  10. Toivoku

    Olemas

    lahtine differ tallinnas müüa 50.- 3.91 peaks olema.
  11. 4 tunniga? ulme, kuldsete kätega mehed
  12. tra kus see kuulutus on, panen pildi sinna kohe sellest samast makro sitast.
  13. Mõnest kohast katki, värvuseks helepruun. Sedaani oma Hinnaga on raske, ag apaneme alustuseks 100.-. Kuid paremameelega vahetaksin millegi huvitava vastu. ala mtech1 esistange või mtech1 tagastange või sportiste kupee jaoks, igatahes midagi huvitavat.
  14. Toivoku

    O: 92 a. rullile soojakraani

    250 euri tutikas a osa
  15. Toivoku

    O: Istet & Pre udutulesid

    tutikad preudutuled hellad 120.- paar
  16. Toivoku

    Lobamokkade rubriik

    Deivi Vatsk teeb pärnus hobikorras keevitus /värvi asju
  17. Toivoku

    Lobamokkade rubriik

    uhh see tuleb küll nüüd kõrvataha panna, järgmine aasta tahaks enda pillil peale torukolle paigaldust ka veits tuunida, kui just pole tuunitud juba sest piiraja on nats alla 7k
  18. Toivoku

    Lobamokkade rubriik

    wtf kuidas see mõjtuada sai?
  19. 15 tollised originaal Ronali veljed, ET 25 laius 7" ja peal 185/55 , keskava rullikale sobiv. Kapsleid pole. Lamell rehvid millel 8-9mm mustrit ja kasutatud vähe. On küll hiinlased aga oma tööd tegid suurepäraselt. Vajaksid üle värvi aga talveks suht savi Hinnaks 150.- võib ka veljed ja rehvid eraldi müüa. Kui on mingi hea argument miks tingida siis võib ka tingida, võib vahetada ka millegi vastu mis sobiks rullile külge ala komplektsed udutuled tagastange või misiganes huvitavam asi on.
  20. Toivoku

    Lobamokkade rubriik

    ei ole võimalik kasutada e34 tulesid, kuigi nad on väga sarnased siis kinnitusedon teistsugused.
  21. Toivoku

    Lobamokkade rubriik

    pakun,et koos kõigi asjadega umbes 4-5k euri
  22. Toivoku

    Lobamokkade rubriik

    Hahaha just räääkisime sellest
  23. Toivoku

    Ei jää käima 🤔

    äkki hoopis uputab üle? küünlaid oled vaadanud,et mis nägu need on? tagant tuelb musta ka?
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus