Hüppa postitusse

Toivoku

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    806
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    32

Kõik, mis Toivoku postitas

  1. EI kõik 100% ametlik värk.
  2. no neid autosid mis on niiviisi arevle saadud on 2 kindlasti kui mitte rohkem. Üks neist mul sõbra subaru, aega võttis vist 8 kuud ja korraliku summa.
  3. no sellesmõttes,et ei pea saab arvele ka ümber ehitatud auto, ag anagu ütlesin, närvekulub palju ja raha ka.
  4. ei pea, tagasi tõstma ja saab arvele ka, lihtsalt meeletu aeg ja noh raha läheb rohkem kui üks norm cabrio osta.
  5. tiiva hind huvitaks, pakkuda ei oska miskit,
  6. Toivoku

    M52b28 klappkõver

    ei ole mingit kindlat hammast, peaasi,et nukad jääksid õigesti.
  7. Toivoku

    M52b28 klappkõver

    mul olemas.
  8. Toivoku

    M52b28 klappkõver

    no see õli sattub ikka sinna kaanepoltide aukudesse kui kaane maha võtad.
  9. Toivoku

    O: Kütusepump

    paagisisene täna uus 45.-
  10. Toivoku

    M:m10/s14 turbokolle

    Tuleb välja,et ei ole s14 oma see kuskilt otsats, pigem m40 oma kui käisin m3 kapotialust vaatamas siis sinna ei mahu seekuidagimoodi, ehk siis e30 ,m40 mehed ja e36 m40 mehed jaole!!. hinda saab korralikult rääkida ka
  11. emm 105kw? selle auto hind langeb kolinal kui selle 8k ära ostma peaks
  12. hetkel on küljes s14 flants, vajadusel annan kaasa m10 flantsi, vajadusel vahetan ära ka. igal silindril oma EGT mõõtmiseks augud ja ka ennem turbot EGT mõõtmiseks auk. hinnaks 250.- hinda kannatab tingida. sobib e30 ja e28, e21 kapoti alla ära ei mahu kahjuks
  13. ma ju tean seda ma ju ostsin :D. leia parem raamid mulle
  14. vaevalt see tutikas tuli seal kehvasti näitab
  15. Eks seeole maitse asi, ja tänapäeval on ju moodne " erineda" tegelt ma koguaeg tahtnud neid taifun asjandusi, juba sellest hetkest kui naise autole need ette said. Minul on olemas tutikad tuled karbis sinna sisse, aga kuna raame pole siis peab hakkama midagi välja mõtlema , samas vbla joppab ja saab kuskitl eraldi raamid
  16. Toivoku

    Tagasillas kolksub

    elu on näidanudmet loks tuleb tihtipeale kardaan iristist endast või diffrist või käigukastist, tihtipeale kõik koos teevad seda kolksu.
  17. emm, ma ju ütlesin,et see taifuni raam on minu oma
  18. ei, mul on tuled sinna olemas.
  19. ah? ma eitea , vbla mu nr salvestatud aga 1l korral 3 kindlasti vastatakse, ja noh ei istu seal keegi niisama, vbla tundub,et nii on aga tegelt mitte., aga teinekord kui midagi forssist tahad võid mul naisele kirjtuada, saad veits parema hinnaga ja ei pea järjekorras passima, vastuse kas on kohapeal saad ka koheselt
  20. http://www.bmwclassic.ee/forum/viewtopic.php?f=2&t=12930
  21. selle kohta võib öelda,et tegijal juhtub. vbla ol itagasi viies pakend ära määritud nii,et enam puhtaks ei saa või veel enam puruks tehtud, seljuhul pole kellelgi enam nende vedrudega midagi teha.
  22. Toivoku

    Kes, kus ja keda nägi

    Oo martini vana hainina veljed sinna alla jõudnud
  23. Toivoku

    Lobamokkade rubriik

    ära keevita nii järjest , et pigem iga 3-4 cm tagant puntkid ja peale väiekst pausi hakakd vahesid täis nö punktima, plekk lhäeb kõveraks, aga mu arust o nsee ilus keevitus ja kõik timm
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus